Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

wPLN (wirtualne pieniądze) Dlaczego nie można pokryć nimi wszystkich kosztów gry?

475 postów w tym temacie

Ja na początku też tak myślałem, napaliłem się że nakupuje sobie tych gier że ohohoho. A potem " gryzłem biurko " ze ździwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 22:26, Azeix napisał:

Ja na początku też tak myślałem, napaliłem się że nakupuje sobie tych gier że ohohoho.
A potem " gryzłem biurko " ze ździwienia.

ja miałem podobnie, tak to już jest z tymi wszystkimi reklamami. Kapitalizm jest, i zanim się coś zrobi trzeba pomyśleć tak z 5 razy, albo i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne Pieniądze to specjalny rodzaj promocji przygotowany przez firmę CD Projekt. W związku z tym, iż jest to promocja tego wydawcy, z wirtualnych pieniędzy można korzystać wyłącznie przy zakupach gier tylko tego dystrybutora. Promocją wirtualnych pieniędzy objęte są wyłącznie niektóre produkty CD Projekt. Informacja o możliwości wykorzystania wirtualnych pieniędzy znajduje się na karcie katalogowej danej gry.

Czyli jak mam prawie 70 wPLN i chce kupić nfs pro street na pc to nie będę miał żadnej zniżki? Bo ta gra pochodzi od EA Games. ? W sumie to bardzo nie wiele można za tą wirtualną gotówkę kupić... szkoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było fajniej. Zamawiało się gry, tańsze bo wykorzystywało się wPL i za zakupy powyżej 150 zł można było opłacić przesyłkę za 10 wPL. Obecnie należy wykonać zakupów powyżej 500 zł i to ni w ząb się nie opłaca. W CENEGA jest to lepiej rozwiązane, za ich punkty klubu gracza zamówiłam sobie już 6 książek (w tym cudowną Achaję) za free. A w CdProjekcie mam tych wPL już ponad 350 i nie mam co z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił jakby CDP zaczęło coś przebąkiwać o likwidacji samych wPLN. Podwyżka cena tanich serii, likwidacja dożywotniej gwarancji, kto wie co następne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest kryzys i ceny nie ubłagalnie będą rosły (albo kryzys to tylko wytłumaczenie wydawców) ale coś ostatnio CDP schodzi na psy. Najpierw nie aktualizowanie wPLNomani a teraz koniec dożywotniej gwarancji. Jeśli nie będą mieć lepszych gier (nie liczę tych co wyszły) w przyszłości to może być krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam okolo 1000 w tych wirtualnych punktów chciałbym za to np. pokryc polowe kosztow mafii 2 albo jak ktos ma np 2000 punktow to kupic mafie 2 za te punkty . Za nie mozna jedynie kupic jakies tytuly sprzed 10 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:19, Andy1122 napisał:

mam okolo 1000 w tych wirtualnych punktów chciałbym za to np. pokryc polowe kosztow mafii
2 albo jak ktos ma np 2000 punktow to kupic mafie 2 za te punkty . Za nie mozna jedynie
kupic jakies tytuly sprzed 10 lat ...



witaj w świecie programu partnerskiego spod znaku cd projektu. Punkty możesz jedynie zamienić na gry z goga, opłacić przesyłki czy kupić nową grę się nie da, tylko gog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:28, Andy1122 napisał:

właśnie o to chodzi ... kupić gre sprzed 10 lat albo wiecej gdy ktos ma na kompie cod
mw2 ?


Zauważ, że cod i mw2 nie mają takiej grywalności, co starsze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 23:28, Andy1122 napisał:

właśnie o to chodzi ... kupić gre sprzed 10 lat albo wiecej gdy ktos ma na kompie cod
mw2 ?


Sprzed 10 lat mówisz? Ja tam widziałem choćby King''s Bounty The Legend, sprzed 2 lat (który notabene kupiłem od razu jak zobaczyłem). Staroć, no nie?
Większość gier z tamtego serwisu to tytuły bardzo dobre i wybitne, które chyba tylko grafiką ustępują najnowszym (s)hitom. Choćby Beyond Good & Evil , Heroes III, Disciples II, Gothic I i II, Divine Divinity, Sacrifice i wiele, wiele innych. Mi osobiście ten system odpowiada o wiele bardziej niż poprzednie WPL''ny, z których w zasadzie nie korzystałem. A tak to mogę za darmo dostać gierki, które są po prostu miodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - Jak?

Zarejestruję się i połączę konto z cdprojekt.pl/gram.pl z tym z gog''a ?

Na cdp nie mam opcji (poza promocją /konkursem ostatniej zimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 02:01, wsaadman napisał:


Przeglądałem listę na gog''u, ale ta jest przyjaźniejsza - no i od razu zaświeciły mi się oczy!

Wypas - teraz to mam inny problem: na co się zdecydować :D

Dzięki za pomoc!

Edit: Swoją droga na gram.pl mogliby narobić znów trochę szumu (dużo ludzi korzysta tylko z tego forum a nie z cdp) i przypomnieć jak super można się w gry zaopatrzyć - a wPLN i CDPunktów ludzie mają dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować