Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śmieszne? Zabawne? Nowy grasz i konkurs pełen humoru!

67 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 20:44, EmoDarius napisał:

Jaki żal!!Wszystko to można wyczytać na Bashu Lub Kretynie.Też zacznę robić kopiuj +
wklej i może coś wygram.Nikomu nie ma za co gratulować.


Wszystko się zgadza te cytaty są na Bashu i Kretynie.Ale się zbłaźniliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, od bardzo dawna przeglądam basha (kretyna co prawda nie, ale podejrzewam, że nie robi to wielkiej różnicy) i na 100% znam wszystkie cytaty z grasza. Jest jeden powtórzony na bashu i graszu (ten z Lifarem i majtkami), do tego ten cytat był pierwszy na graszu i dopiero wtedy trafił na basha (sam byłem przy tym kiedy Lifar to opowiadał ;)) (Edit: i jest to bardzo łatwe do sprawdzenia porównując daty z basha i grasza)
Była jedna sytuacja, kiedy cytat z basha pojawił się w poczekalni grasza, ale wyłapałem to i odrzuciłem.

Jakżeś taki pewny, to podaj mi proszę linki do powtarzających się w tych serwisach cytatów. W innym przypadku idź se troluj gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:15, Chaotizz napisał:

> Budep wygra :D
Może tak, może nie... Ja zagłosowałem na innych (chyba ;PP).
> Wśród głosujących też powinni parę osób wylosować.
Bo wybiorą, jakbyś wszystko przeczytał, to byś wiedział, że jedna osoba wśród grupy głosujących
otrzyma grę GoW i koszulkę, także GoW''a czy jakoś tak. ;]

Wiesz ja biorę takie tabletki i to może przez nie czasem zdanie źle zrozumiem. Po drugim przeczytaniu już widzę, że jest coś dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na graszu byłem raz ale chyba zacznę wpadać częściej ;-) Głosy ofc oddałem chociaż widziałem już śmieszniejsze teksty na forum których nikt nie zamieścił - strange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mamy już pierwsze zmiany odnośnie Grasza ;-)

Konkurs - pomysł fajny. Sam już mniej więcej wiem na co zagłosuje, cytaty są mi już dobrze znane i niektóre nadal potrafią ostro bawić. Niech wygrają najlepsi, takie moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta , super fajnie , ale najgłupsze jest to , że nagrodę dostaje ten co dodał cytat, a nie ten co go stworzył. Tzn napisał to , co śmieszy :>

gram nie ma kasy na nagrody , czy żałuje? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie konkurs jest prowadzony tylko wśród cytatów z irca. Możliwość dodawania cytatów z forum pojawiła się dopiero niedawno (a w zasadzie to dzisiaj ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 21:05, Vel Grozny napisał:

Wow... trafiłem do ankiety jako podmiot liryczny :D


Chyba Ci będę dłużny jakieś piwo :P

Marrbacca:

Dnia 21.07.2008 o 21:05, Vel Grozny napisał:

Była jedna sytuacja, kiedy cytat z basha pojawił się w poczekalni grasza, ale wyłapałem to i odrzuciłem.


Ja takich cytatów wywałiłem więcej :P Akurat basha i kretyna przeglądam w regularnie i zawsze bezwzględnie odrzucałem teksty które się tam wczesniej pojawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 22:29, Budep napisał:

Ta , super fajnie , ale najgłupsze jest to , że nagrodę dostaje ten co dodał cytat,
a nie ten co go stworzył. Tzn napisał to , co śmieszy :>

gram nie ma kasy na nagrody , czy żałuje? :/

Nie do końca. Bo czasami jest wrzucony dialog (z dowolną liczbą osób - 2,3,4). Problemy z ustaleniem ilości nagród.
I jak teraz byłoby rozsądzić komu nagrodę przyznać? Gdyby dawać wszystkim - ktoś mógłby się "wstawić" tylko jedną emotką, ale w cytacie jest - czy należałaby mu się nagroda? Chyba nie bardzo.
A tak jest nagroda dla najlepszych.... łowców cytatów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że zarówno Marr, jak i cinus` mają całkowitą rację. Na grasza nie przyjmujemy cytatów przekopiowanych. Można znaleźć nawiązania do znanych tekstów, tak jak na przykład ten z kolorami podzespołów w komputerach, jednakże kurczę - wszystko to jest w logach, przy większości sam byłem obecny (pomijając kilka wyjątków z andergrandu akurat).
Mam wrażenie, że jeden cytat został przekopiowany z basha (i zaakceptowany, znaczy się). Niestety kurczę zawsze zapominam który to był, przy czym wcale nie mam pewności, że na pewno jest skopiowany.
Wiem natomiast (znaczy - 100% pewności) o przynajmniej dwóch kopiach z grasza na bashu - tekst z LifaRem i któryś tam z Budepem. Kretyna przyznam się, że nie przeglądam na tyle często, by móc takie rzeczy wyłapać (aczkolwiek wyraźnie widać, który cytat w poczekalni "nie jest nasz").
Zresztą zazwyczaj wszystko widać dokładnie po nickach. Znaczy - tych swojskich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... połowa wklejona, zagłosowałbym na osoby oryginalne i niewymuszone żarty, ale te kopie mnie zniechęciły... Ciekawe ile soób regularnie odwiedza grasza (ciekawe co ta nazwa przypomina jak nie stronkę z której... tak zgadliście, z której zrobione zostały wycinki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 01:11, Gul4sH napisał:

Hmm... połowa wklejona, zagłosowałbym na osoby oryginalne i niewymuszone żarty, ale te
kopie mnie zniechęciły... Ciekawe ile soób regularnie odwiedza grasza (ciekawe co ta
nazwa przypomina jak nie stronkę z której... tak zgadliście, z której zrobione zostały
wycinki)

Gdybyś nie wiedział to Tobie powiem, że każdy nick który pojawia się w cytacie jest zarejestrowany na gram.pl, i wszystkie cytaty zostały napisane na irc.gram.pl, żaden cytat nie został skopiowany, ani z basha, ani z kretyna. To, że się tam znajdują, świadczy o tym, że ktoś z gramu wrzucił te cytaty na te serwisy. Nie wymyślaj, więc proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten z elfka najlepszy ^^ Osobiscie głosowałem na takie cytataty gdzie byla zabawna riposta, bo bardziej zasługuja na wygrana niz te gdzie poprostu ktos opowiada przygode zyciowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, chociaż wiele tekstów nie było w ogóle śmiesznych... za to znalazły się też perełki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2008 o 23:09, Vel Grozny napisał:

> gram nie ma kasy na nagrody , czy żałuje? :/
Nie do końca. Bo czasami jest wrzucony dialog (z dowolną liczbą osób - 2,3,4). Problemy
z ustaleniem ilości nagród.
I jak teraz byłoby rozsądzić komu nagrodę przyznać? Gdyby dawać wszystkim - ktoś mógłby
się "wstawić" tylko jedną emotką, ale w cytacie jest - czy należałaby mu się nagroda?
Chyba nie bardzo.
A tak jest nagroda dla najlepszych.... łowców cytatów? :D


No to może nie wszystkim , ale tym , którzy mieli znaczący wpływ na dany tekst. Np. Twój jest fajny , a i tak nic z tego nie bedziesz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cytaty były by dobre, gdybym nie czytał ich po raz dziesiąty i nie znał na pamięć. Ale mimo to zagłosowałem na trzy najciekawsze. A nóż w końcu coś wygram... yhy

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować