Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Mythos jednak wstrzymane

19 postów w tym temacie

Wielka szkoda. Jest mi przykro z tego powodu. Spędziłem z tą grą kupę czasu. Poznałem kilku naprawdę ciekawych i pomocnych graczy. No cóż, może jakaś większa firma przejmie dalsze prace nad tym projektem. Na co osobiście bardzo liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@master962

Mythos miał być za darmo ;)
Byłm nawet betatestrem i powiem wam że świat gier komputerowych otrzaśnie się po tym... A nie czekać nigdy nikogo to nie ruszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni od Mythos powinni zacząć bo ta w sumie darmowa gierka wydawała się być bardziej grywalna niż Hellgate: London.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wychodzi mnóstwo innych MMO więc narzekać na niedostatek nie będziemy ale nadal nie jest to najweselsza wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, skoro Flagship zamykają to nic dziwnego, że projekt również upadł. Hellgate: London z tego co wiem nie było grą udaną, ale ta gierka zapowiadała się dużo lepiej. Ciekawe tylko gdzie pójdą ludzie z Flagship, bo nie wątpię, że ta ekipa ma jeszcze potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, na tle azjatyckiej, niegrywalnej tandety MMO gierka prezentowała się naprawdę nieźle (mówię tu oczywiście o darmowych produkcjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować