Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stwórz stwora, wygraj Spore'a - wyniki konkursu!

45 postów w tym temacie

No, jestem zaskoczony tymi pracami. Sporo naprawdę pomysłowych. Trzeba przyznać, że ten cały kreator stworów ma naprawdę spore możliwości, skoro można praktycznie dowolną postać stworzyć, choć i trochę talentu się przyda. Co prawda, ja bym kilka postaci uznał bardziej za pochodzące z filmów, nie z gier, ale skoro były i o nich gry, to jednak trzeba uznać.
Brawa dla wszystkich wyróżnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chcecie od wieżyczki z Portala? ;]
A serio - aż się zdziwiłem xD Tyle fajnych potforków (Diablo, Big Daddy) a tu moja wieżyczka wygrała :)
Zrobiłem toto dla zabawy, zaraz po ogłoszeniu konkursu i zapomniałem o nim aż do pojawienia się newsów o wynikach ;D
Miła niespodzianka, muszę przyznać :)
Dzięki wielkie. Aż mnie zmotywowaliście do brania udziału w innych konkursach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba Alien(doctor devil), i zergling z sc2(bynajmniej tak to wygląda praca m1k3) no i big daddy naprawde udany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zabawne te prace. Zdecydowanie najlepszy jest Portal turret od Toshi''ego, który jest najbliższy memu sercu... :P Poza tym wszystkie prace związane z Diablo są bardzo fajne. Mephisto, Diablo i Duriel po prostu emanują optymizmem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo serdecznie pogratulować zwycięzcom i wyróżnionym - wiele prac naprawdę mi się spodobało :). "Good Job" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięstwa i... kreatywności! Diablo, Predator czy Michaelangelo robią wrażenie. Gdy już będę posiadaczem Spore z pewnością stworzę coś na wzór tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudowne te prace! Nigdy nie myślałem, że można zrobić coś takiego w tak prostym programiku ;).

Szczególnie podobają mi się: Globox, Neverhood, Big Daddy, King Kong, Różowa pantera (to naprawdę zasługiwało na wyróżnienie grą :]) i Sid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mile zaskoczyła wieżyczka z gry Portal. Samej gry nie mam niestety (tylko demko na steamie przeszedłem) i zabardzo nie pamiętam jak wyglądały, ale na pewno coś w tym styli (Portal cały jest chyba w podobnym, hermetycznym i nieskazitelnie czystym klimacie). Sam miałem zamiar zrobić coś ''nieżywego'' (przywierzałem się do Stridera z HL2 - może jest on żywy, może nie :P dla mnie bardziej jak jakaś machina jest) - ale niepodobał mi się. Gobbos też super wygląda :) [takie same oczy chciałem dać Wormsowi, którego też planowałem zrobić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:13, FenVank napisał:

Czy jesli mail informujacy mnie o nagrodzie jeszcze nie doszedl, powiniennem sie juz
martwic? ^^


Nie :) Ale możesz na wszelki wypadek pomęczyć Laid backa ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff -gdybym trochę wcześniej się zorientował o tym konkursie to chyba bym miał jednego "Spore''a". Bo nie chwaląc się mój Siedzący Ptak bije wszystkich na głowę! UWAGA : W Zdaniu wystąpiła w pewnym stopniu ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować