Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej!

28 postów w tym temacie

CD Projekt

Kilka dni temu CD Projekt ujawnił skład standardowej edycji gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Równocześnie zapowiedziano, że dla największych fanów powstanie jeszcze bogatsza, limitowana Edycja Kolekcjonerska. Dziś mamy przyjemność ujawnić jej skład:

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To wyjątkowe wydanie kolekcjonerskie dostępne będzie w limitowanej ilości 500 sztuk"

To plus, duży plus.

"Wizerunek Edycji Kolekcjonerskiej gry zostanie przedstawiony już wkrótce. "

Byle to "wkrótce" nie trwało miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak już mówiłem Edycja Kolekcjonerska jest ciekawa i może bym sie skusił gdyby przesyłka za wpln była od 150 zł[jak dawniej] ale gdy podliczyc koszta przesyłki aż tak tanio nie wychodzi więc zostaje przy wersji podstawowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy dostępna będzie opcja dostawy za wPLN? Został mi jeszcze jeden żeton, a zbieranie produktów do 500 PLN mi się nie uśmiecha, a tych z wliczoną dostawą jest bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:09, Cveni napisał:

Wie ktoś może czy dostępna będzie opcja dostawy za wPLN? Został mi jeszcze jeden żeton,
a zbieranie produktów do 500 PLN mi się nie uśmiecha, a tych z wliczoną dostawą jest
bardzo mało...


Opcja dostawy za Wpln jest tylko i wyłącznie gdy zamówi sie produkty o wartosci większej bądź równej 500 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się zawiodłam, ponieważ liczyłam po cichu na wydanie podobne do rosyjskiego (zapalniczka, chustki). Zastanowię się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już zamówione^^ Ciekawe ja bedzie wygladał ten ''''medkit''''??? no i miejmy nadzieje że wizualzacja będzie w miare szybko:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafekx - Niestety to prawda, ale np. EK World In Conflict mają jeszcze takie opcje - co prawda są to starsze produkty, ale nadal można w nich wykorzystać żetony. Widzę jednak patrząc np. na EK Mass Effect, że polityka Gram.pl w tym względzie zmienia się diametralnie... Ale może jednak coś się zmieni tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:17, Radykał napisał:

Nie ma się czym podniecać, Rosjanie mają zdecydowanie lepszą Edycje Kolekcjonerską. ;P


ale czemu sie dziwisz?W Rosji Cień Czarnobyla sprzedał sie w 600 tys. egzemplarzy więc Rosjanie maja dzieki temu bogatszą edycje.
P.S-wie ktoś ile kosztuje Rosyjskie EK CZystego nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również zamówienie złożono :)

szkoda tylko, ze przesyłka nie jest za wPLNy bo tak ze 130 zł robi się 146 :/ Pierwszy i chyba ostatni raz kupuję tak drogą grę ;p
Co do zawartości -

"T-shirt ze znakiem radioaktywności (z możliwością wybrania rozmiaru koszulki), " - szczerze mówiąc to BARDZO chciałbym by zamiast tej koszulki była CHOĆBY ta zapalniczka z ruskiej wersji ;p I tak po mieście w niej chodzić nie będę, a po to by tylko leżała w pudełku to chyba nie ma sensu.

Szkoda, że nie ma drugiego DVD z bonusami, making of itp bądź co bądź to jest EK i druga płytka być powinna

4 naklejki z logotypami różnych frakcji stalkerów, - no niech będzie ale jak już nie raz pisano raczej na siłę i bez pomysłu

wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku itp.),
- mogły by być 2 zamiast tych 4 naklejek ...

"całość zapakowana w unikatowe opakowanie w postaci torby-apteczki (tzw. medkit). " - fajny pomysł ale BARDZO boję się, że nie będzie to miało klimatu. Apteczka bardziej kojarzy mi się z II WŚ niż z Zoną XXI w. Pozostaje czekać tylko na fotke Ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo,

Fajnie

2. ekskluzywne, rozkładane opakowanie na grę typu digipack,

Super

3. T-shirt ze znakiem radioaktywności (z możliwością wybrania rozmiaru koszulki),

Oby nie ten sam podkoszulek co z 1cz. i nie koloru czarnego ! ;D

4. wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku itp.),

Może być ciekawie

5. 4 naklejki z logotypami różnych frakcji stalkerów,

Zawsze sie sprzyda ;}

6. kolorowy, drukowany album z artami (artbook),

Podstawa nic nowego...

7. mapa Zony, czyli strefy Czarnobyla, w której toczy się akcja gry,

Również standard

8. instrukcja do gry,

-//-

9. całość zapakowana w unikatowe opakowanie w postaci torby-apteczki (tzw. medkit).

Ciekawe jak to będzie wyglądało jak lipnie to wole ang. ver. EK
Kurde nic ciekawego, a cena i tak kosmiczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ek bedzie numerowana czy tez jest tylko 500 egzemplarzy :)
a jak z dostepnoscia? ile egzemplarzy jest przeznaczonych dla empikow/media markt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego - jedynie opakowanie brzmi nieźle :) W porównaniu do ruskiej wersji - cieniutko. I jeszcze taka cena.

EDIT: Awans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne EK :) Może kupię, bo mam bardzo zapchaną listę wydatków.
PS. digipacki są do D., lepsze były zwykłe pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:12, MaryjanCDP napisał:

Hej, edycja kolekcjonerska bedzie dostepna wylacznie na gram.pl, nie bedzie jej mozna
kupic w media czy empiku.


Chwała Wam za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować