Zaloguj się, aby obserwować  
Piesek_Lelo

Pokemony - za co je kochamy?

85 postów w tym temacie

Jakims cudem rozwinelo mi sie samoistnie to podforum, a tu prosze na jaki watek natrafilem. Nie, nie bede jechal po Pokemonach, bo najzwyczajniej w swiecie je... lubie. Denerwuje mnie, ze wpierw gdy owe stwoki staly sie fenomenem na skale swiatowa i maly i duzy mial wielka radoche w uczestniczeniu w tym wielkim hype, a jak juz idea lekko podupadla (a raczej sie wypalila; na kazda innowacje przyjdzie w koncu czas, swobodnie to ujmujac) mianem Pokemonow zaczeto okreslac nierozgarniete dzieciaki, trolli, spamerow czy nadpobudliwych uzytkownikow spolecznosciowo-foteczkowych portali... To smieszne, bo moim zdaniem Pokemony naprawde duzo wniosly. Juz pomijajac sama kreskowke (badz jak kto woli - anime), ktora IMO wybitna nie jest, to gry z tej serii sa dla mnie prawdziwym mistrzostwem. W Golda ostatnio znow przegralem kilkadziesiat godzin i nadal mnie wciaga! Wciaga bardziej niz naprawde wieeele owczesnych hitow o niespotykanej grafice... Moge wiec spokojnie orzec, ze Pokemony, moze nie kocham, ale nad wyraz cenie, w szczegolnosci z Redy, Goldy, Crystale, Ruby, Diamondy i reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu się muszę zgodzić, nazwanie spamerów, trolli itp. pokemonami to jest absurd. ;] A co do gry, to jest przekozacka, często sobie jeszcze w to gram ;) Najlepsze są fire red ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja koffam pokemony oglądam sobie codziennie na rano nowe odcinki z seri Myst Quest albo jakoś podobnie ( sory jesli zmieniłęm nazwe ) Uwielbiam pikachu oraz miau miau tego kota który należy do Zespołu R , który w zęczy samej nie jest taki zły , Do dnia dzisiejszego mam ponad jescze 200 kapsli z chipsów a na każdym z nich jest jakiś pokemon :D ;] POprostu kocham te stworki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:30, Jacobek92 napisał:

Ja koffam pokemony oglądam sobie codziennie na rano nowe odcinki z seri Myst Quest albo
jakoś podobnie ( sory jesli zmieniłęm nazwe ) Uwielbiam pikachu oraz miau miau tego kota
który należy do Zespołu R , który w zęczy samej nie jest taki zły , Do dnia dzisiejszego
mam ponad jescze 200 kapsli z chipsów a na każdym z nich jest jakiś pokemon :D ;] POprostu
kocham te stworki ;*


Głęboko wierzę, że to ironia jest. ;]
Pokemony same w sobie nie są złe, tylko z tymi "nowymi generacjami" to przesadzają. Grałem na GBC, ale ciężko mi było ogarnąć Johto (czyli Silver/Gold, a btw tak to się pisze?), a co dopiero następne... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony raczej złe nie są lecz po prostu to bajka dla dzieci w wieku 7 do 10 lat , prawdziwe Anime to cała Seia Dragonball , to jest dopiero cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 12:51, heaton 1992 bdg napisał:

Pokemony raczej złe nie są lecz po prostu to bajka dla dzieci w wieku 7 do 10 lat , prawdziwe
Anime to cała Seia Dragonball , to jest dopiero cos :)


Co do dragon balla się zgadzam :D
A co do pokemonów to ujrzawszy temat przypomniało mi się, jak niecałe 2 tyg temu razem z koleżanką szukałyśmy po internecie jednego, który szczególnie nam utkwił w pamięci ;DD Moja mama stwierdziła, że "pogięło stare krowy" haha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach Poki te Poki, uwielbiałem je oglądać, i z ciekawością co ten Ash Kechup (lubiłem go tak nazywać :D) zrobi, Nawet przyznam się że tak na 50% zakochałem się w tej trenerce :D http://www.allinfo.plus.com/pokemonultimate/pokemon/may.gif , normalnie oderwać się od niej nie mogłem że brat dał taki tekst, Paweł i May zakochana para, Paweł wezmie May na Barana, la la la la :D, w sumie dobrze że nie emitują, bo są lepsze Anime, ot taki Naruto taaak, tu też doznałem zakochania w kim? ha nie zdradzę, powiem tylko tekst Sasuke o niej, Jesteś Denerwująca :).


Srry za 1 post mój, ale nie mogę znaleść tematu do przywitania się, jak mi ktoś poda, będzie spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 14:40, gothicsheep napisał:

Gry, a dokladnie Green.


Jakie Green? Nigdy takiego czegoś nie widziałem.Nie przypadkiem Red/Blue ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:47, Dariusss napisał:

> Gry, a dokladnie Green.

Jakie Green? Nigdy takiego czegoś nie widziałem.Nie przypadkiem Red/Blue ?

Nie, Green. Pierwsza, japonska wersja pokow. Red i Blue to wlasnie edycje, ktore trafily na rynek amerykanski i europejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:17, gothicsheep napisał:

Nie, Green. Pierwsza, japonska wersja pokow. Red i Blue to wlasnie edycje, ktore trafily
na rynek amerykanski i europejski.


hmm,może i tak,bo nigdzie nie widziałem greenów.Żałuję że nie puścili na rynek Europejski i Amerykański Pokemon Trading Card Game 2.jedynka bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedziec. Na Pokemonach sie poprostu wychowalem i daze je wielkim sentymentem. Nieraz tez rano ogladam Pokemony z serii Advanced (cos kolo 8 leca w soboty i niedziele). Tylko martwi mnie tylko jedna rzecz. Dlaczego nie wypuszczaja na rynek Europejski tych najnowszych Pokemonow? Gdzies czytalem ze w Japonii jest juz ok 1000 odcinkow! Moze nie ogladalbym kazdego ale co 5 -6. To nieprawda ze Pokemony sa dla dzieci od 7-10 lat. Sam mam 16 i czasem lubie sobie obejrzec. Choc teraz zauwazam wiele ..bledow". Moze zauwazyliscie ze ci ludzie w Pokach nie maja zebow i paznokci?? :-) Wiem, wiem ..... Pokemony sa super i nic mojego zdania nigdy nie zmieni. Serdecznie pozdrawiam wszystkich tych ktorzy lubili, lubia i bedza lubiec Pokemony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:28, kamciu609 napisał:

gdzie mozna obejrzyc wszystkie odcinki pokemonow z napisami po polsku ? bo ja znajsc
nie moge :''(

Pokemonów to nie musisz ściągać , ponieważ takowe odcinki , nawet nie z napisami tylko z Lektorem można oglądać w telewizji Jetix a także w stacji TV 4 , jeszcze nie wyrosłeś z pokemonów ?? :D
Może tu coś znajdziesz , LINK : http://www.kreskowka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 20:46, heaton 1992 bdg napisał:

> gdzie mozna obejrzyc wszystkie odcinki pokemonow z napisami po polsku ? bo ja znajsc

> nie moge :''(
Pokemonów to nie musisz ściągać , ponieważ takowe odcinki , nawet nie z napisami tylko
z Lektorem można oglądać w telewizji Jetix a także w stacji TV 4 , jeszcze nie wyrosłeś
z pokemonów ?? :D
Może tu coś znajdziesz , LINK : http://www.kreskowka.pl/


nie :P na kreskowce nie ma tych daleszych co jeszcze nie bylo w tv4, a ja jetixa nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:15, kamciu609 napisał:

> > gdzie mozna obejrzyc wszystkie odcinki pokemonow z napisami po polsku ? bo
ja znajsc
>
> > nie moge :''(
> Pokemonów to nie musisz ściągać , ponieważ takowe odcinki , nawet nie z napisami
tylko
> z Lektorem można oglądać w telewizji Jetix a także w stacji TV 4 , jeszcze nie wyrosłeś

> z pokemonów ?? :D
> Może tu coś znajdziesz , LINK : http://www.kreskowka.pl/
>

nie :P na kreskowce nie ma tych daleszych co jeszcze nie bylo w tv4, a ja jetixa nie
mam

No to nie wiem poszukaj w goglach albo po prostu zaprzestań oglądania , tak będzie najlepiej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować