Zaloguj się, aby obserwować  
Piesek_Lelo

Pokemony - za co je kochamy?

85 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 11:54, heaton 1992 bdg napisał:

> > > gdzie mozna obejrzyc wszystkie odcinki pokemonow z napisami po polsku
? bo
> ja znajsc
> >
> > > nie moge :''(
> > Pokemonów to nie musisz ściągać , ponieważ takowe odcinki , nawet nie z napisami

> tylko
> > z Lektorem można oglądać w telewizji Jetix a także w stacji TV 4 , jeszcze
nie wyrosłeś
>
> > z pokemonów ?? :D
> > Może tu coś znajdziesz , LINK : http://www.kreskowka.pl/
> >
>
> nie :P na kreskowce nie ma tych daleszych co jeszcze nie bylo w tv4, a ja jetixa
nie
> mam
No to nie wiem poszukaj w goglach albo po prostu zaprzestań oglądania , tak będzie najlepiej
:d


nie oglądam od tej pory co na tv4 nie leca ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony kiedyś wielbiłem. Zbierało się te różne karty, naklejki, czy kapsle i handlowało w szkole. Fajne były również gry na gameboy''a. Ogólnie miło wspominam te stworki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy mnie nie kręciły pokemony ani inne japońskie czy jakie tam kreskówki choć wielu moich kumpli miało na tym punkcie świra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem i sie tym rajcowałem do momentu gdy cffaniaki z polsatu zaczli powtarzać całą serie <_<. Nigdy nie oglądałem pokemonów do końca >_< OSZUKIŚCI! DECYDENCI! oszukali mnie@!!!#$$%%#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa... teraz skapowałem o co biega. Myślałem, że chodzi o dzieci neo i tibijczyków. Pokemony same w sobie wzbudzają sympatię (te animowane stworki oczywiście). Ale nigdy mnie ten serial nie wciągnął, no i naraziłem się wtedy całej podstawówce, bo jako jedyny nie zbierałem tych krążków z chipsów. Ludzie! Oni kupowali po kilka paczek, wyciągali pokemony i wyrzucali chipsy. Ale choreee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 13:57, Ranthar napisał:

Aaa... teraz skapowałem o co biega. Myślałem, że chodzi o dzieci neo i tibijczyków. Pokemony
same w sobie wzbudzają sympatię (te animowane stworki oczywiście). Ale nigdy mnie ten
serial nie wciągnął, no i naraziłem się wtedy całej podstawówce, bo jako jedyny nie zbierałem
tych krążków z chipsów. Ludzie! Oni kupowali po kilka paczek, wyciągali pokemony i wyrzucali
chipsy. Ale choreee....


Chipsów też nie kupowałem. Ale karty miałem prawie wszystkie (nawet Mewto, tak to się pisze?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 14:08, ziptofaf napisał:

> Aaa... teraz skapowałem o co biega. Myślałem, że chodzi o dzieci neo i tibijczyków.
Pokemony
> same w sobie wzbudzają sympatię (te animowane stworki oczywiście). Ale nigdy mnie
ten
> serial nie wciągnął, no i naraziłem się wtedy całej podstawówce, bo jako jedyny
nie zbierałem
> tych krążków z chipsów. Ludzie! Oni kupowali po kilka paczek, wyciągali pokemony
i wyrzucali
> chipsy. Ale choreee....

Chipsów też nie kupowałem. Ale karty miałem prawie wszystkie (nawet Mewto, tak to się
pisze?).


Pamiętam ,że mewtwo i mew to to był unikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 16:37, hammerfall87 napisał:

Pamiętam ,że mewtwo i mew to to był unikat


Jak kupujesz od razu 11 pudełek z kartami, to żaden unikat :). Do pełnej kolekcji zabrakło mi chyba tylko 7 kart - Articuno, Moltres, Blastoise i kilku jeszcze. :) Ech, to były czasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, że jak była jakaś mania (na pokemony też), to po uzbieraniu wszystki kapsli i dupereli, sprzedawałem z zyskiem dla siebie. Jakoś nie zależało mi na opini "A ten to ma najlepszego Pokemona".
Krótko mówiąc - dobry interes z tego był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 16:38, ziptofaf napisał:

Jak kupujesz od razu 11 pudełek z kartami, to żaden unikat :). Do pełnej kolekcji zabrakło
mi chyba tylko 7 kart - Articuno, Moltres, Blastoise i kilku jeszcze. :) Ech, to były
czasy...:)


moze on Ci pozyczy Blastoisa;p http://www.youtube.com/watch?v=q_phU1coQCU zawsze warto sie spytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:08, Człowiek Drzwi napisał:

> moze on Ci pozyczy Blastoisa;p http://www.youtube.com/watch?v=q_phU1coQCU zawsze
warto
> sie spytac:P

niezłe.Dlaczego nie ma pokemona drzwi?I to powiedział człowiek drzwi!

Hahaha, uwielbiam monty pythonowski humor xDD
Jeśli o mnie i pokemony chodzi to lubiłem tylko te gry na gameboya. Do dzisiaj pamiętam jak został mi charizard z połową HP, a ja miałem całą wielką czwórkę przed sobą. Heh to był czasy. A jeśli chodzi o te tazo (czy co to to było) to mój brat niezły patent wykombinował na to. Najpierw wyjaśnię, że u nas w podstawówce grało się tak że jedna osoba podrzucała swoje i wrogie tazo, wygrywał ten którego wylądowało pokemonem do góry. A mój cwany braciszek przykleił z drugiej strony naklejkę z takim samym pokemonem (pamiętam była nawet taka plansza z miejscami na wszystkich 151). Sam świadkiem jestem, nikt się nie skapł, a młody zaraz miał pokaźną kolekcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, pamiętam jak w zerówce omało co się nie popłakałem bo chciałem żeby kolega dajmi kapsla z Ashem ( czy jak to się pisze ) xD Miałem dużo żetonów i trochę naklejek, ale wszystkie poleciąły do pieca jako podpałka ( pami9etam jak tata wpychał do pieca to nie chciały wejść ^^ ) Ale tego tematu nieco nie rozumiem - przecież tutaj siedzą raczej "wyrośnięci" ludzie i takich już "głupot" nie oglądaja ani nic : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować