Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Przydałaby się wizualizacja. No ale jak dla mnie zbyt ubogo jak na tę cenę. Gdyby dali wszystkie naszywki, chustę i zapalniczkę jak w ruskiej edycji to bym się pewnie skusił. A tak to prawdopodobnie wybiorę zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by było zobaczyć zdjęcie.... A to jest dodatek samodzielny, sequel, czy coś pomiędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, przydało by sie jeszcze do tego zdjecie. A, ale nie wiem w końcu te rzeczy wymienione tu to jest skład Limitowanej edycji, czy EK?

Rga - to jest prequel (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się super tylko żeby ta paczka główna była fajna np z metalu a nie z jakiegoś syfu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :). Jeszcze przydałaby sie jakas informacja kiedy ruszą preordery na EK. Skoro tylko 500 sztuk to trzeba pilnować.
A no właśnie z czego bedzie ten medkit? byle nie z materiału, nie potrzebna mi torba do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puszki na odpady nie ma ale jest medkit ;-) Edycja całkiem całkiem. Oby tylko gra była tak napakowana grywalnością jak pudełko edycji kolekcjonerskiej i będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruskie EK bardzo fajnie przynajmniej u nich są naszywki a u nas jakieś gówniane naklejki nikomu nie potrzebne. Lepiej było by się wzorować na sąsiadach i w koncu wprowadzić NASZYWKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:18, gpodoba napisał:

Zdecydowanie rosyjskie wydanie jest lepsze można nawet popatrzeć na tą zapalniczkę ;)

http://stalker-portal.ru/pfs.php?m=view&v=1-xr_cs_box.jpg


Chociaż nie palę, to tylko dla tej zapalniczki bym kupił EK :) Oczywiście gdyby takie coś było w polskiej wersji... W tych bukwach bym sie pogubił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się choć dodatkowa plyta z historia powstawania stalkera. Zabraklo jej w Cieniu Czrnobyla i teraz też nie bedzie? Faktycznie rosyjskie wydanie chyba lepsze. Nie spodziewałem się niczego specjalnego, ale jestem troszke zawiedziony. Do tego (chyba) torba, no nie wiem czy jednak sie zdecyduje na zakup. Dla samej koszulki chyba nie warto, a naszywki mi są tak potrzebne... Chyba jednak wizja wersji podstawowej wersji za 70zł bardziej mi odpowiada.

Krasna
Lepiej było by się wzorować na sąsiadach i w koncu wprowadzić NASZYWKI !

Przecież są naszywki w naszym wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ta plytke :) nic ciekawego na niej nie ma :) do obejrzenia raz i tyle... spodziewalem sie czegos lepszego

byla kieys do sciagniecia ze stalker.ru - tyle ze pozinej stronka padla (jakies pol roku pozniej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować