Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

A tak liczyłem na tą zapalniczkę. Naprawdę wielka szkoda. Osobiście bym wolał żeby zrobili jak cenega czyli sprowadzili zagraniczne EK i tylko żeby polską instrukcję dać i całą resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:33, Krasna napisał:

Mychaa Umiesz czytać?? U nas są naklejki. Co tam jedna naszywka. Zamiast naklejek powinny
być naszywki

A ty umiesz??

wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku itp.),

Wyszywana naklejka??

Są 4 naklejki i zdaje sie jedna naszywka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:33, Krasna napisał:

Mychaa Umiesz czytać?? U nas są naklejki. Co tam jedna naszywka. Zamiast naklejek powinny
być naszywki

Naklejki są w podstawowej edycji. W EK są naszywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:35, Mychaa napisał:

> Mychaa Umiesz czytać?? U nas są naklejki. Co tam jedna naszywka. Zamiast naklejek
powinny
> być naszywki
>
A ty umiesz??

wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku itp.),

Wyszywana naklejka??


Ja umie.

jest jedna naszywka i 4 naklejki może takiego samego wzoru jak te naszywki w ruskiej wersji EK, chodzi mi o to żeby były same naszywki a nie jakieś tandetne naklejki które prawdę mówiąc nikomu nie są potrzebne.

Kapujesz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można mówić, że edycja jest fajna skoro nikt jej jeszcze nie pokazał? :P Jednak od naklejek nikt nie zdecydował się odejść... Byłem pewien, że tak będzie. Dla mnie bubel, a nie wydanie. Ruskie rządzi. Mam wrażenie, że to, co znajdzie się w naszej edycji, to jakieś pozostałości. Reszta "lepszych" rzeczy w każdym innym wydaniu, ale nie w polskim. Naszywki to też bzdura. Ludzie, nie mam 10 lat, abym mógł wpaść w zachwyt nad takim g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, trzeba kupić. Żeby tylko nie było tak jak z "limitowaną" edycją kolekcjonerską wieśka. Bo jak znowu zrobią numer ze zwiększaniem limitu to całkowicie stracę dla CDP zaufanie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:47, ACE_2005 napisał:

Jak można mówić, że edycja jest fajna skoro nikt jej jeszcze nie pokazał? :P

Jak można mówić, że edycja jest bublem, skoro nikt jej jeszcze nie pokazał?

Dnia 22.07.2008 o 17:47, ACE_2005 napisał:

a nie wydanie. Ruskie rządzi. Mam wrażenie, że to, co znajdzie się w naszej edycji, to
jakieś pozostałości. Reszta "lepszych" rzeczy w każdym innym wydaniu, ale nie w polskim.

Nie podoba się polska edycja kolekcjonerska, to zamów sobie "ruskie" wydanie prosto z mroźnej Rosji. CDP uzyskało prawa do wydania takiej EK, jaka jest i już, nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze te screeny są super ekstra, rzeczywistość jest inna. Grafa w takim wypadku jest zwykle 50% słabsza w grze. Ale taka praktyka to coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 17:54, Lex napisał:

Nie podoba się polska edycja kolekcjonerska, to zamów sobie "ruskie" wydanie prosto z
mroźnej Rosji. CDP uzyskało prawa do wydania takiej EK, jaka jest i już, nie ma co dyskutować.

Ja się zastanawiam nawet, czy tak nie zrobić. Poważnie. Rosyjska wersja jest naprawdę cholernie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie soundtrack?? EK bez soundtracka?? Przecież edycja podstawowa musi mieć płytę z muzyką!

Naklejki i naszywkę uważam za zbędne, w dodatku koszulka (choć trudno to ocenić bez zdjęcia) wydaje sie strasznie sztampowa. Ogólnie poniżej ostatnich standardów, za to niezła cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:42, Krasna napisał:

> > Mychaa Umiesz czytać?? U nas są naklejki. Co tam jedna naszywka. Zamiast naklejek


Grunt to dobry refleks i szybka edycja posta, dobrze że w końcu zadałeś sobie odrobinę trudu i uważnie przeczytałeś co jest napisane.

Dnia 22.07.2008 o 17:42, Krasna napisał:


> powinny
> > być naszywki
> >
> A ty umiesz??
>
> wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku
itp.),

>
> Wyszywana naklejka??

Ja umie.



To dobrze że ty UMIE, ja widocznie nie UMIE tak szybko edytowac posty żeby ukryć swoja glupota jak ty.

Dnia 22.07.2008 o 17:42, Krasna napisał:

jest jedna naszywka i 4 naklejki może takiego samego wzoru jak te naszywki w ruskiej
wersji EK, chodzi mi o to żeby były same naszywki a nie jakieś tandetne naklejki które
prawdę mówiąc nikomu nie są potrzebne.

Kapujesz teraz ?


Nie, nie kapujesz!!
Swoją drogą naszywki są tak samo potrzebne, jak i naklejki. Dzieci będą miały co naszywać sobie na tornistrach eh.
Zamówienie złożyłem, jednak zastanowię się czy je zrealizuję. Czekam na wizualizację. Szkoda że gry dla osób dorosłych są sprzedawane w wersjach dla dziedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie większość tych dodatków to pierdoły. Wszak najważniejsza jest sama gra, a i edycja podstawowa też cuś ma... Tej EK raczej nie będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, będzie jak z sławnym już Wiedźminem - przełożą wysyłkę ze 2 razy, dodatki doślą w osobnej paczce a samą grę trzeba będzie patchować zaraz po zainstalowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:10, Mychaa napisał:

> > > Mychaa Umiesz czytać?? U nas są naklejki. Co tam jedna naszywka. Zamiast
naklejek

Grunt to dobry refleks i szybka edycja posta, dobrze że w końcu zadałeś sobie odrobinę
trudu i uważnie przeczytałeś co jest napisane.
>
> > powinny
> > > być naszywki
> > >
> > A ty umiesz??
> >
> > wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu,
plecaku
> itp.),

> >
> > Wyszywana naklejka??
>
> Ja umie.


To dobrze że ty UMIE, ja widocznie nie UMIE tak szybko edytowac posty żeby ukryć swoja
glupota jak ty.


Dnia 22.07.2008 o 18:10, Mychaa napisał:

> jest jedna naszywka i 4 naklejki może takiego samego wzoru jak te naszywki
w ruskiej
> wersji EK, chodzi mi o to żeby były same naszywki a nie jakieś tandetne naklejki
które
> prawdę mówiąc nikomu nie są potrzebne.
>
> Kapujesz teraz ?

Nie, nie kapujesz!!
Swoją drogą naszywki są tak samo potrzebne, jak i naklejki. Dzieci będą miały co naszywać
sobie na tornistrach eh.
Zamówienie złożyłem, jednak zastanowię się czy je zrealizuję. Czekam na wizualizację.
Szkoda że gry dla osób dorosłych są sprzedawane w wersjach dla dziedzi


Refleks mam od grania.

Przez edycje posta sprostowałem czytaj wyłożyłem ci na tacy to ze u nas nie ma naszywek takich jak u ruskich tylko naklejki. A o tej jednej naszywce na początku nie było mowy. Niektórym trzeba wszystko dać pod ryj i zasugerować o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować