Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 18:45, Krasna napisał:

Przez edycje posta sprostowałem czytaj wyłożyłem ci na tacy to ze u nas nie ma naszywek
takich jak u ruskich tylko naklejki. A o tej jednej naszywce na początku nie było mowy.


Nie no oczywiście, tak jak mówisz. Odrobinę źle ząbki tylko składasz

Dnia 22.07.2008 o 18:45, Krasna napisał:

Niektórym trzeba wszystko dać pod ryj i zasugerować o co biega.


Ależ wulgarne dziecko. No, ale lepiej bym tego nie ujął. Trzeba paluszkiem pokazać zdanie gdzie co jest napisane.
Ale i tak nie rozumiem tej całej dyskusji. Napisałeś że u nas nie ma naszywek, po moim poście napisałeś że nie ma naszywek a są naklejki, po czym szybko edytowałeś posta, bo w koncu zwróciłeś uwagę że jednak jest jedna naszywka. Teraz twierdzisz że tego wczesniej nie było.... Eh dałem się podpuścić i wciągnąć w glupią rozmowę.

Oby Ci miejsca na tornisterku starczyło na naszywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wszyscy sie zachwycacie ruską EK, to może ktoś łaskawie napisze co w niej jest lub poda link jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:35, garrick napisał:

EK prezentuje się ładnie. są jakieś fotki?


Na fotke Edycji Kolekcjonerskiej bedize trzeba poczekać pewnie z kilka dni,ale myslę że w tym tygodniu sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie kolekcjonerskie można zamawiać jedynie w sklepie gram.pl.

A potem zawsze jest w Media Markt. I kosztuje mniej i nie płacisz kosztów wysyłki. Więc po co pisać banialuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu i oszacowaniu stwierdzam że anuluję moje zamówienie. Nic tu nie ma co warto uznac za kolekcjonerskie, a i na szafce nie będzie co postawić. W SoC chociaz fajna puszka na kawe była. Poczekam i może na allegro uda się wersję rosyjską kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lex: Sądzę, że jednak jest o czym dyskutować, np. o tym wydaniu gry. Uważam, że to wydanie to bubel, ale nie ze względu na wygląd, bo to jeszcze nie zostało zaprezentowane, ale ze względu na dodatki, jakie się w nim mają znaleźć. A dyskusja ma sens, bo dzięki temu osoby, które odpowiadają za takie wydania gier wiedzą, co ludzią się podoba, a co nie.

Nie podoba mi się to, że do takich ekskluzywnych wydań gier dodaje się jakieś naklejki czy też wyszywane insygnium. Uważam, że to dla większości kupujących jest gówno warte. Podnosi cenę zestawu, a nie ma się z tego żadnego pożytku. Naprawdę jestem osobą dorosłą i takie pierdoły "jarały" mnie jakieś 10 lat temu. Teraz z tego wyrosłem. To takie pójście wydawcy na łatwiznę. Dać gówniarzą naklejki, wiaderko i wyrzucić ich do piaskownicy. Niech się bawią. Uważam, że z takim wydaniem gry, wydawca, traktuje mnie jak kompletnego debila. Oczywiście, nie muszę tego kupić, ale jeśli ktoś wydaje grę w wersji ekskluzywnej i domaga się za to ekskluzywnej kwoty, to uważam, że mam prawo wymagać ciekawie wydanego produktu. Nie znudziły Wam się już wszelkiego rodzaju karty, smycze, podkładki pod mysz, itp.? Jeszcze te koszulki. W tym wydaniu można wybrać rozmiar i to jest uczciwe, ale w innych wydaniach gier w EK wyboru się nie daje. Jest jeden rozmiar i to jest Twoim zdaniem uczciwe? Przecież za to się płaci. Najgorsze podejście wydawcy jest takie, że wie, iż zawsze znajdzie się ktoś, kto to kupi i dlatego olewa pozostałą resztę, bo chołota prawa głosu nie ma... Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% się z Tobą zgadzam. Głównie z powodu zbędnych gadżetów odpuściłem sobie kolekcjonerkę Mass Effectu. Bo przecież po co mi za mała koszulka, smyczka której nie użyję, kolejna podkładka pod mysz i szósty pendrive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, naszywki to akurat dobry pomysł tak jak i medkit zamiast kartonowego pudła (jszcze tylko zależy jak go wykonają).. co nie zmienia faktu że do ruskiej wersji sporo brakuje, zapalniczka to kapitalny pomysł (tylko u nas nie do zrealizowania, bo rozpocznie się kampania "gry namawiają do palenia!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tańsza od EK, a prezentuje zbliżony poziom, warto brać ;) Oczywiście wszystko pokarze wizualizacja, też medkit''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:09, dark master napisał:

(tylko u nas nie do zrealizowania, bo rozpocznie się kampania "gry namawiają do palenia!")


Papierosów tam nie wkładają... Poza tym nikt nigdy nikogo do palenia nie zmuszał, nie zmusza i mam nadzieję, zmuszał nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować