Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Poprzednio była puszka to ludzie narzekali że "puszka po konserwach" i że jest ogólnie do dupy teraz jest torba (apteczka) i narzekania że mogła by być puszka. I jak tu dogodzić Polakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:25, Darkstar181 napisał:

Dać wersję naszych Wschodnich braci Słowian :))


Wtedy będzie narzekanie że cena za wysoka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:21, Sylwassss napisał:

Poprzednio była puszka to ludzie narzekali że "puszka po konserwach" i że jest ogólnie
do dupy teraz jest torba (apteczka) i narzekania że mogła by być puszka. I jak tu dogodzić
Polakowi.


Może dlatego ze Ek jest dosyć powszechne, według mnie to powinna być bardzo, ale to bardzo ograniczona ilość dostępna tylko na gramie co najwyżej 500 sztuk tak jak niby teraz gram to przygotowuje ale jak to będzie wyglądało tego nie wiemy,miejmy nadzieje że tak będzie. Mamy przykład ze Wiedźmina. Liczy się Kasa i tylko Kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:16, Meghan_mph napisał:

To się strasznie młodo poczułam


w 50% przypadków jest to miłe uczucie... =^_^=

... więc nie do końca wiem wiem czy zostałem pochwalony czy zrugany ;)

Dnia 22.07.2008 o 23:16, Meghan_mph napisał:

nie przypominam sobie równie bogatych zawartości pudła z grą.


ciężko jest mi coś na szybko podać... nie wiem... Torment i Diablo 2? w sumie kosztowały 120zł, ale były to "wydania podstawowe"...

... poza tym są jeszcze zagraniczne wydania gier, ale te nigdy do nas nie dotarły

Dnia 22.07.2008 o 23:16, Meghan_mph napisał:

Teraz będzie "oczywista oczywistość"


ale ja nie pomyślałem w ten sposób :(

Dnia 22.07.2008 o 23:16, Meghan_mph napisał:

niby skąd ten pomysł? bezsensowny trochę


ale to było moje pierwsze skojarzenie :(

... mam taką - zrobioną z dobrej skóry - do łażenia po "trudnym terenie"... jak o nią dbać to nawet nie jest porysowana :)

Dnia 22.07.2008 o 23:16, Meghan_mph napisał:

raczej na brezent


dobry brezent nie jest zły ;)

ba, taka torba była by nawet realna...: http://img145.imageshack.us/img145/7928/400601786sn7.jpg (20zł w detalu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:38, KHRoN napisał:


ciężko jest mi coś na szybko podać... nie wiem... Torment i Diablo 2? w sumie kosztowały
120zł, ale były to "wydania podstawowe"...


Z tego co pamiętam edycja podstawowa Planescape Torment może i była bardzo bogata, jednak kosztowała równe 160 zł. Czyli tyle ile obecnie EK Stalkera. Zaś podstawka Diablo 2 to (w dniu premiery) wydatek rzędu 140 zł, czyli również nie tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:43, Mr Black napisał:

czyli również nie tak tanio


ok, może moja pamięć zawodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[edit - sesja wygasła] > to jest odpowiedź na posta dodanego przez KHRoN

> ale ja nie pomyślałem w ten sposób :(

> ale to było moje pierwsze skojarzenie :(

No właśnie - każdy myśli względem swoich oczekiwań. Edycje kolekcjonerskie są jednakowe dla wszystkich kupujących, z których każdy ma swoje preferencje i nie do uniknięcia jest, że coś z zestawu nam nie pasuje. Dla każdego inny składnik będzie tym decydującym o zakupie.
Tak samo każdy musi sam ocenić, czy wartość EK odpowiada cenie - jeżeli tak, to kupi, jeżeli nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda, ani naklejek, ani naszywek dawać nie powinni bo to raczej nikogo nie zainteresuje ;] Cieszę się, że jest możliwość wybrania rozmiaru koszulki (te głupie L-ki z EK ME, GoW, WiC etc. są na mnie sporo za małe ;/). Artbook - jeśli będzie miał więcej stron od tego z EK ME to spoko ;] Mapy można powiedzieć, że zbieram więc za mapą Zony jestem jak najbardziej za (zwłaszcza, że nie mam EK SoC ;/). Jeśli chodzi o "medikt" to mam nadzieję, że będzie się ładnie prezentował ;]

Ps. Jeśli ktoś chciałby kupić przez neta rosyjską EK to niech wstawi tu linka do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę, że wyjdzie tylko 500 sztuk. w razie czego dodrukują jeszcze ile trzeba. no chyba, że nie będzie więcej chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:00, Mychaa napisał:

Koszulka się znosi, pen przyjdzie większy
i co zostanie? PORADNIK i wielkie pudło!!!


Masz przeciez jeszcze smycz. :) Jesli uwazasz, ze EK Mass Effect byla slaba to po co ja kupowales? Choc moze brakuje w niej tylko soundtracku. Co do EK STALKERa - bardzo fajna ta edycja, ale jej nie kupie, bo i sama gra mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 23:12, Darkstar181 napisał:

Ech ? Nie pamiętam, aby KIEDYKOLWIEK artbook ukazał się w zwykłej edycji. Nawet zwykłe
wydanie Wiedźmina, które jest naprawdę wypasione, nie posiada artbooka.


A ja np. pamiętam, np. w Warhammer Mark of Chaos :)

PS, to wiadomo z czego jest ta teczuszka (=D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim! Postaram sie w jednym poscie ustosunkowac do w miare wszystkich podniesionych kwestii. Jesli chodzi o porownanie do edycji rosyjskiej. Nie zdecydowalismy sie na plyte bo nie ma na niej making of, tylko fil ze zlotu fanow stalkera i garsc malo krecacych materialow. Co do naszywek/naklejek. W polskiej wersji beda 4 naklejki z frakcjami i jedna naszywka losowo wrzucona. W wersji rosyjskiej jest tylko losowa naszywka. jesli chodzi o dostepnosc - edycja bedzie mozliwa do kupienia wylacznie na gram! Nie znajdziecie jej w zadnym innym sklepie. Z chustek zrezygnowalismy, bo tak szczerze czy ktos z Was zalozylby ja na glowe? :) Co do zapalniczki - zablisicie mi cwieka. Moge powiedziec tyle ze wsluchuje sie pilnie w Wasze glosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z żalem muszę przyznać że nie tego się spodziewałem... Na co komu jakaś koszulka czy też 4 naklejki! Ich miejsca mógłby zastąpić np. soundtrack , lub film o powstaniu gry Stalker czy też jakiś ekskluzywny medalion ze znakiem radioaktywności... CDP - marnie Panowie , marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:29, napster6 napisał:

Z żalem muszę przyznać że nie tego się spodziewałem... Na co komu jakaś koszulka czy
też 4 naklejki! Ich miejsca mógłby zastąpić np. soundtrack , lub film o powstaniu gry
Stalker czy też jakiś ekskluzywny medalion ze znakiem radioaktywności... CDP - marnie
Panowie , marnie...


Na tej zasadzie na co komu jakiś medalion, jak jego miejsce mogła by zająć koszulka ;)
Ja na przykład zdecydowanie wolę koszulki od wisiorków i medalików... więc kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:45, Laid back napisał:

Na tej zasadzie na co komu jakiś medalion, jak jego miejsce mogła by zająć koszulka ;)
Ja na przykład zdecydowanie wolę koszulki od wisiorków i medalików... więc kwestia gustu


Istotnie ważny jest gust gracza który zdecyduję się na zakup danej gry. To może przed wydaniem EK sporządzić Sondę np "Jakie elementy powinny się znajdować w EK gry Stalker Czyste Niebo ? " lub dać możliwość każdemu ułożenia własnej wersji edycji kolekcjonerskiej... Cóż , tak ja to postrzegam ale wyraziłem jedynie swoją własną opinię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była by jeszcze możliwość dołożenia do zestawu tej zapalniczki? Zapewne Was wszystkich zaskoczyło, jak duża część ludzi zainteresowana Czystym Niebem napaliła się na tą zapalniczkę (ona jest piękna, a poza tym taki gadżet powinien się znaleźć w EK, przecież Stalkerzy palą!) – wrzućcie ją ;) Będziemy Wam za to bardzo wdzięczni (przynajmniej ja :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować