Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Mnie osobiście ta EK się bardzo podoba, ale jednego nie mogę znieść - EK bez soundtracka? Masakra. Jak dla mnie to właśnie soundtrack jest tym najcenniejszym elementem Edycji Kolekcjonerskich - nieraz używa się go dłużej niż samej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:05, Magwisienka napisał:

Mnie osobiście ta EK się bardzo podoba, ale jednego nie mogę znieść - EK bez soundtracka?


Zapewne soundtrack będzie do sciągnięca ze strony producenta tak jak był to w przypadku poprzedniego stalkera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:09, Sylwassss napisał:

Zapewne soundtrack będzie do sciągnięca ze strony producenta tak jak był to w przypadku
poprzedniego stalkera ;]

Całkiem możliwe, ale ja i tak wolę gry i wszystko co z nimi związane w "namacalnej" formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:29, MaryjanCDP napisał:

Czesc wszystkim! Postaram sie w jednym poscie ustosunkowac do w miare wszystkich podniesionych
kwestii. Jesli chodzi o porownanie do edycji rosyjskiej. Nie zdecydowalismy sie na plyte
bo nie ma na niej making of, tylko fil ze zlotu fanow stalkera i garsc malo krecacych
materialow. Co do naszywek/naklejek. W polskiej wersji beda 4 naklejki z frakcjami i
jedna naszywka losowo wrzucona. W wersji rosyjskiej jest tylko losowa naszywka. jesli
chodzi o dostepnosc - edycja bedzie mozliwa do kupienia wylacznie na gram! Nie znajdziecie
jej w zadnym innym sklepie. Z chustek zrezygnowalismy, bo tak szczerze czy ktos z Was
zalozylby ja na glowe? :) Co do zapalniczki - zablisicie mi cwieka. Moge powiedziec tyle
ze wsluchuje sie pilnie w Wasze glosy :)


A co z wyborem wielkości koszulki? Bedzie przy potwierdzaniu zamowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
A czy jest jeszcze szansa na zapalniczkę w EK? Moglibyście ją dorzucić, oczywiście nie za darmo (powiedzmy cena o dyszkę w górę ;)), bo wielu fanów Stalkera, w tym ja, napaliło się na nią. Jeszcze jedno - czy EK będzie numerowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to niezle sie zapowiada.... oni powinni czytac co my chcemy i zrobic glosowanie i git... ale zestaw niczego sobie gdyby byl ten SoundTrack i jak tam wszyscy chca ta zapalniczke to tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Raz, że były wrzucane w tym temacie już kilka razy. :P
Dwa, pierwsze zdjęcie pochodzi z "zachodniej" EK, nie rosyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze wypowiedzi i moge powiedziec ze EK Stalkera moze byc jedyne lepsza niz jest obecnie. Rozwazamy dodanie pewnych elementow czytajac Wasze opinie. Jesli chodzi o wybor koszulek - bedzie mozna wybrac rozmiar dla siebie, opcja zostanie wlaczona dzisiaj (Ci co juz zamowili zostana poinformowani jak moga wybrac rozmiar koszulki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować