Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

To załatwiajcie te gadżety z rosyjskiej EK do polskiej. Cena to raczej nie ma znaczenia bo jest to wydanie kolekcjonerskie, więc o ile trzeba podnieść to podniesiecie. A, i jak dacie chlebak harcerski przerobiony na medkita to normalnie będzie załamka...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, ze czytacie i nie jestescie glusi na glos tlumu :)

milo...

@Vormulac
ciesz sie ze nie dadza ek w medkicie ze stalkera - czyli w pudelku od pizzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dobrze wiedzieć że słuchacie naszego zdania.
Jak trzeba będzie podnieść cenę za kolejne dodatki, to nie wahajcie się. To jest w końcu EK. I tak te 500 sztuk zostanie wykupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem, dzięki WP cena wyniosła mnie 129 zł, a przecież tyle zwykłe Premierówki od EA kosztują, więc jak dla mnie TO OKAZJA :)


Według tego co piszą to EK będzie podobne do tej wizualizacji wersji Rosyjskiej (naszywki, artbok, koszulka), tylko pudełko nie metalowe pewnie :P

Ale jak za tą cenę - Naprawdę warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że jednak czytacie nasze posty i próbujecie się dostosować do naszych uwag :)
Dodajcie tą zapaliczkę i może tą replikę artefaktu ^^ z rosyjskiej EK do Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za tym żeby dodać zapalniczkę, taką jak w rosyjskiej wersji. Innymi gadżetami też nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozsądny ruch ze strony CDP.

Jeżeli można coś zaproponować to przede wszystkim pozbycie się tych śmiesznych naklejek (jeżeli to miało by jakoś znacząco podnieść cenę zestawu przy opcji, że coś jeszcze zostanie dorzucone choć wydaje mi się, że naklejki to raczej kwestia groszy ;)) ; bardzo fajnie by było gdyby dorzucono dodatkowe dvd/może właśnie zapalniczkę/owe chusty/ albo cos czego w żadnej wersji zagranicznej nie będzie np... kompas?

http://multisort.pl/product/5945.Kompas;skladany.html - dać logo stalkera i gotowe ;) Jak realnym by było wrzucenie takiego kompasu do EK no i jego przystosowanie do gry nie wiem ale zawsze warto rzucić jakiś pomysł :)

EDIT: Nie czytałem poprzedniej wypowiedzi konsula odnośnie bandan i dvd. Czyli pozostaje opcja "zapalniczka" z tych znanych + coś zupełnie nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde.... bedzie tak mi sie wydaje dobrze bo CDP chce aby STALKER CN przebilo inne ale z ta rosyjska czy jakas inna to nie wygra ale przynajmniej sei stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:39, FatB napisał:

kurde.... bedzie tak mi sie wydaje dobrze bo CDP chce aby STALKER CN przebilo inne ale
z ta rosyjska czy jakas inna to nie wygra ale przynajmniej sei stara


Jak dorzucą tą zapalniczkę i może coś jeszcze, to kto wie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakby dowalili jeszcze tą zapalniczke(koniecznie benzynowa) to byłbym w siódmym niebie. A jak nie to sprowadzam Rosyjską Edycje Kolekcjonerską, albo sam się po nią wybiorę, rosyjskie EK jest tego warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodajcie wszystkie naszywki, zapalniczkę, chustę (mam z Throne of Darkness i używam ;)), i ewentualnie tą blaszkę z napisem. Może niezbędnik, krzesiwo, menażkę ? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dać wam palec to od razu całą rękę chcecie.... starczy zapalniczka. Może jeszcze butelkę wódki, kombinezon STALKERA i części reaktora z Czarnobyla. Ludzie nie proście o wiele bo jak będziecie zniechęcicie CDP i nie dadzą nam nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:49, HMRpG_MODED napisał:

Witam, dodajcie wszystkie naszywki, zapalniczkę, chustę (mam z Throne of Darkness i używam
;)), i ewentualnie tą blaszkę z napisem. Może niezbędnik, krzesiwo, menażkę ? ;)))


Co się tyczy chust: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39300&pid=96

EDIT: Cieszy mnie to, że CDP wziął pod uwagę głosy graczy, a nie ujawnił składu w połowie sierpnia gdy na zmiany byłoby już za późno. Wtedy byłoby tylko buczenie graczy, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powinno byc tak : maska przeciw gazowa , plecak stalkera lub medkit , mapa , zapalniczka , artbook , 1 z 10 do wyboru artefaktow , koszulka SoundTrack i nawet jakis PenDrive ( jakis co mialby klimat stalkera bo akurat fainie zrobione bylo w Mass Efect z tym pendrive ) i jakis gadget min... kubek czy tak czapka albo najposzte to smyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Tak naprawdę, to po co ta maska gazowa? 1 z 10 artefaktów do wyboru? Raczej nierealne. Pendrive kolejny? Czapek nie noszę, smyczy nie używam, a kubek wylądował by na półce...

Ale każdy lubi co innego... Jak dla mnie wystarczyłoby dorzucić tą sławną zapalniczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:05, uszek10 napisał:

No no. I może jeszcze minaiturkę Prypeci? AK 47 i butelkę wódki? Ludzie zluzujcie!

Butelka powinna być już w podstawce a w EK z ogórkiem do wąchania ;)))
A co z tego wybierze CDP to ich sprawa, jak na razie wydanie typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest szansa na zapalniczkę i soundtrack :D

A tak BTW to mam pytanie :)
Czy byłoby możliwe zrobienie konkursu związanego z EK (nie mówię tu o CN). Uczestnicy konkursu musieliby wymyślić EK dla danej gry (cena, "składniki", opakowanie etc.), Wy byście wybierali np. 10 zgłoszeń, które by się Wam najbardziej podobały (i które byłyby najbardziej realne do zrealizowania ;p), a później użytkownicy gram.pl głosowaliby, która wersja EK najbardziej im się podoba. Nagrodami mogłyby być np. dla zwycięzcy EK ;] a dla reszty np. bony zniżkowe na tę grę :)

Oczywiście jeśli ktoś odpowiadający za wygląd EK gier nie straciłby stołka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie edycja średnia. Słówko do CDP - gra ponoć ma oznaczenie 16+, nie 10+, więc dodanie naklejek i naszywki to raczej klapa... Według mnie najbardziej pasowałyby dodatki takie, które maksymalnie wprowadzają nas, graczy, w klimat Czarnobyla - tak, jak w Edycji Radioaktywnej "Cienia" tabletki... Może by coś bezpośrednio związanego ze światem gry (ale nie artefakt! :P)? Ot, lornetka czy porządny nóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować