Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 12:53, uszek10 napisał:

Może jeszcze butelkę
wódki,

Nie pogardziłbym :P
>kombinezon STALKERA i części reaktora z Czarnobyla.
To było nawet śmieszne...
>Ludzie nie proście o wiele

Dnia 23.07.2008 o 12:53, uszek10 napisał:

bo jak będziecie zniechęcicie CDP i nie dadzą nam nic!

Cóż, jeśli dadzą tę zapalniczkę, to mi to w sumie już wystarczy. Chociaż kolejne dodatki wciąż mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 13:05, heyboy napisał:

Ale każdy lubi co innego... Jak dla mnie wystarczyłoby dorzucić tą sławną zapalniczkę
;)

Dokładnie. Najlepiej benzynówkę, coś jak Zippo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaje tylko pytanie czy ci, którzy już zakupili EK Stalker''a dostaną te dodatkowe przedmioty. Domyślam się, że tak, ale pewny nie jestem. A z innej beczki to chciałbym, żeby dodali (CDP) wszystkie rzeczy z rosyjskiej edycji i dodali coś jeszcze. Nawet jeśli EK miała by kosztować znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 15:03, morthi napisał:

wystarczyloby zeby dali lepsza ek a nie byloby zadnego marudzenia :P


E i tak by się ktoś znalazł :P Ale co prawda to prawda - gdyby dano lepszą EK to pewnie marudzenia by nie było :] A tak to trzeba poprawiać błędy. Na szczęście jest jakakolwiek reakcja, bo zwykle to nic nie ma. Nawet się zdziwiłem (bo np nikt nie napisał, że info o EK CS się opóźni jednak...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 15:04, Awruk8 napisał:

Zostaje tylko pytanie czy ci, którzy już zakupili EK Stalker''a dostaną te dodatkowe
przedmioty.

Zakupili ?
To jest PREORDER. Nie mam jeszcze możliwości nawet potwierdzenia zamówienia, a ty piszesz że ludzie już zakupili... spoko wodza. Po prostu w razie czego zmieni się spis zestawu, no i być może cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:34, Wojman napisał:

> Koszulka się znosi, pen przyjdzie większy
> i co zostanie? PORADNIK i wielkie pudło!!!

Masz przeciez jeszcze smycz. :) Jesli uwazasz, ze EK Mass Effect byla slaba to po co
ja kupowales? Choc moze brakuje w niej tylko soundtracku. Co do EK STALKERa - bardzo
fajna ta edycja, ale jej nie kupie, bo i sama gra mnie nie interesuje.


Nie twierdzę że była słaba, tylko że nie tego oczekuję po EK. W każdej EK powinno być coś wyjątkowego dla danej gry. W ME tego czegoś zabraklo. Choć płyta dodatkowa też była całkiem fajna i koszulka dobrze leży :).
Kupując kolekcjonerki powoli brakuje mi miejsca na te wszystkie pudła. Przydało by sie coś praktycznego jak puszka w stalkerze, czy skrzyneczka z HoMM, w której trzymam złote dwuzlotówki :). Oczywiście zawsze znajdzie sie ktoś kto będzie marudził :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no !! Juz zostalo tylko 323 sztuki ! A myslalem ze ludziska odrazu wykupia i bedzie na stanie tylko 2 egzemplarze "D dobrze ze se juz zamowilem !! A jak sprawa ma sie z tymi dodatkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:29, MaryjanCDP napisał:

Z chustek zrezygnowalismy, bo tak szczerze czy ktos z Was
zalozylby ja na glowe? :)

A czy chustka musi być noszona na głowie? Może być mini obrusem na pikniku, może być noszona na szyi lub przedramieniu, może służyć obcieraniu potu z czoła... Mnie szczerze mówiąc wydaje się fajnym pomysłem, ktoś inny też już tak się wypowiedział.

Dnia 23.07.2008 o 09:29, MaryjanCDP napisał:

Co do zapalniczki - zablisicie mi cwieka.

A nam wydaje się wręcz niewiarygodne, że nie była pierwszym elementem, który chcieliście nam dać :)

I jedno podchwytliwe pytanie - skoro z niektórych elementów zrezygnowaliście, bo wydały się nieciekawe (płyta, chustki), to JAKI był powód decyzji odnośnie do wzięcia naklejek i naszywki? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ilość zamówień nie oszołamia bo raz, że na ten moment sama zawartość EK nie poraża + ogólne narzekania ludzi, którzy zniechęcają innych od zakupu, a dwa to fakt, że nie wiemy jak edycja ta ma wygląda, a jak wiadomo dużo osób zanim nie "zobaczy" obrazka to nie kupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli dodamy do EK jakies przedmioty, ci ktorzy juz ja zamowili oczywiscie rowniez dostana dodatki. co do pomyslow na dodatki. przy nastepnej EK na pewno zrobimy jakas ankieta na to czego byscie chcieli. to fajny pomysl. ogolnie jednak wiadomo jak to jest - ilu Polakow tyle opinii :) kazdy woli cos innego. co dla jednego fajne dla drugiego suckerskie. niemniej jednak zawsze bedziemy chcieli uszczesliwic wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meghan_mph -> naszywka to cos co bardzo latwo przyczepic sobie do plecaka/torby. a to chyba ma kazdy :) podobnie z naklejkami. mozna je pacnac wlasciwie na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:26, MaryjanCDP napisał:

Meghan_mph -> naszywka to cos co bardzo latwo przyczepic sobie do plecaka/torby. a
to chyba ma kazdy :) podobnie z naklejkami. mozna je pacnac wlasciwie na wszystko

Niby można, tylko czy się chce? ;>
Ale to było tylko tak na marginesie, generalnie i tak wszyscy czekają na wizualizację. Co zrobić - sami wzrokowcy tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:24, MaryjanCDP napisał:

Jesli dodamy do EK jakies przedmioty, ci ktorzy juz ja zamowili oczywiscie rowniez dostana
dodatki. co do pomyslow na dodatki. przy nastepnej EK na pewno zrobimy jakas ankieta
na to czego byscie chcieli.


Wiecie... tą ankietę moglibyście ustawić gdzieś na stronie forum... albo zrobić nową opcję... juz szczerze mówiąc wolałbym ankiety zamiast flaszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos tutaj rzucił pomysłem żeby zrobić kiedyś indywidualną EK. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Każdy mógłby sam sobie złożyć własną unikatową kolekcjonerkę z zestawu podanych gadgetów. Byleby bylo z czego wybierać. Wtedy chyba nikt za bardzo nie mógłby narzekać na to co zamówił :P. Nie wiem czy to wykonalne, ale bardzo ciekawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja w Clear Sky raczej nie zagram. Kupiłem Cień Czarnobyla i okazało się, że te pieniądze poszły w błoto. Ta gra jest dla mnie za trudna. A płyta leży na półce i się kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:26, MaryjanCDP napisał:

Meghan_mph -> naszywka to cos co bardzo latwo przyczepic sobie do plecaka/torby. a
to chyba ma kazdy :) podobnie z naklejkami. mozna je pacnac wlasciwie na wszystko


Zgadzam się z tym. Ale zacytuję tu posta Meghan_mph

Dnia 23.07.2008 o 17:26, MaryjanCDP napisał:

Z chustek zrezygnowalismy, bo tak szczerze czy ktos z Was
zalozylby ja na glowe? :)

>>A czy chustka musi być noszona na głowie? Może być mini obrusem na pikniku, może być noszona na szyi lub przedramieniu, może służyć obcieraniu potu z czoła... Mnie szczerze mówiąc wydaje się fajnym pomysłem, ktoś inny też już tak się wypowiedział.

Dokładnie to samo chciałem napisać: można nosić na szyji, powiesić gdzieś robić z nią wiele przydatnych rzeczy! Mi np szkoda, że nie jest uwzględniona w EK i chciałbym zmiany.

Dnia 23.07.2008 o 17:26, MaryjanCDP napisał:

Co do zapalniczki - zablisicie mi cwieka.

>>A nam wydaje się wręcz niewiarygodne, że nie była pierwszym elementem, który chcieliście nam dać :)

No właśnie :) Przecież to strasznie bajeranckie i fajne jest ^^

My chemy chusty !
My chemy zapalniczki !
<hurra>
=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 17:20, Meghan_mph napisał:

I jedno podchwytliwe pytanie - skoro z niektórych elementów zrezygnowaliście, bo wydały
się nieciekawe (płyta, chustki), to JAKI był powód decyzji odnośnie do wzięcia naklejek
i naszywki? ;>



tani koszt produkcji?xD
A tak na poważnie, nie oszukujmy się ale zapalniczka i ewentualnie chusta ustawiłaby cały skład tej EK, i narzekań od razu mniej:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować