Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

oby do jutra wyszla ta fotka z zestawem EK bo sie naprawde niezle wkurzam z niecierpliwosci !! a co do zapalniczki itp.. to niezly pomysl ale mogli by cos dac.. jakis przedmiot z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:29, MaryjanCDP napisał:

Co do zapalniczki - zablisicie mi cwieka. Moge powiedziec tyle
ze wsluchuje sie pilnie w Wasze glosy :)


Fajnie by było jakby z zapalniczki coś wyszło :) To jest jeden z najlepszych dodatów do rosyjskojęzycznej EK.

Nie, nie palę, tak, zamówiłem EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ktoś przejął się moimi i innych osób narzekaniami, zdecydowałem się na rezerwację EK. Bo zapowiada się zmiana zestawu tej edycji na lepszą. Jeśli to nie nastąpi... no cóż, zrezygnuję, ale na wypadek wszelki zarezerwowałem.

Szczerze mówiąc, liczę na tę zapalniczkę. To taka rzecz, która z jakiegoś powodu by mnie ucieszyła. Pod warunkiem, że będzie to prawdziwa, działająca zapalniczka, a nie jej jakaś imitacja :D Chusty, ciekawy, moim zdaniem, dodatek. Nie obraziłbym się, gdybym taką znalazł w zestawie. Interesuje mnie, to jak ma wyglądać torba, w którą ma być zapakowana całość. Jeśli jakoś przeciętnie, to wolałbym takie metalowe pudełko, w jakie zapakowane będzie wydanie Zachodnie. Nie zrozumcie mnie źle. Nie przekreślam z góry tego opakowania. Wiadomo, że torba pozostanie torbą, ale mam nadzieję, że zostanie przygotowana w sposób, w który będzie przyciągać wzrok. Niech to będzie szczególna torba :P Jeśli pozostaniecie przy koszulkach, to chwała Wam za to, że dacie możliwość wyboru rozmiaru. Mam nadzieję, że w sposób znaczny będzie różnić się od tej z wydania poprzedniej części gry. Ta koszulka, która dodana została do wydania "Mass Effect" nawet mi się podobała, ale co z tego, skoro była na mnie dużo za mała. Ale dobrze, że na siostrę pasuje... Ale przecież nie o to chodzi, prawda? Jeśli kupuję taki zestaw tylko dla siebie, to jednak chciałbym móc nacieszyć się każdym dodatkiem i móc go używać w jakiś tam sposób.

Tylko darujcie sobie te smycze. To jest nudne do bólu i bardzo denerwujący dodatek. Przynajmniej dla mnie. Niepotrzebny. Jeśli planujecie Pendrive, to może być, ale pod warunkiem znacznie większej pojemności niż ten w "Mass Effect", bo kupno takiego to wydatek rzędu kilku groszy. Z tymi groszami przesadziłem, ale to nie jest już droga rzecz. Artbook? Jestem za, ale chciałbym, aby był chociaż odrobinę grubszy od tego, dodanego do tej, wspomnianej już wcześniej gry. Podkładka pod mysz. He, he... nie używałem już lata. Teraz używam tę z "ME", ale nie chcę już takiego dodatku do "S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo". Raz na jakiś czas do tego typu edycji może być, ale co za dużo to niezdrowo. Dodatkowa płyta DVD. Jeśli będzie zawierać długi dodatek z powstawania gry, to chciałbym to dostać, ale jeśli ma to być prezentacja powstawania polskiej wersji językowej, to darujcie sobie na dzień dobry. To, co zaprezentowano w edycji gry "ME" (przepraszam, że ciągle do niej się odnoszę, ale nie mam żadneg innego wydania edycji kolekcjonerskiej gry), to totalna kpina z klienta. Nie dość, że strasznie krótkie, to jeszcze takiego obciachu nie widziałem. Nie wiem, czy to co mówiła pani reżyser miało być śmieszne, ale mnie jeszcze bardziej zdenerwowało. Prezentacja polonizacji jest nudna. Nikogo lub większości to nie interesuje. To bzdurny dodatek stworzony na siłę.

To tyle moich uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo panie kolego za taka rzetelna wypowiedz !! A co do tego wydania.... torba powinna byc mojm zdaniem jakas wojskowa ale w czarnobylskim stylu czyli akurat wpasowana w klimat SCN a co do wydania to powinno byc tak : mapa ( zrobiona jak by byla poniszczona ) artbook z lekko powypalannymi bokami i jakimis plamami krwi a zdiecja w nim wygladaly jak by zostaly naprawde wklejone , soundtrack , jak kto chce ta zapalniczke , jakas rzecz z swiata gry , torba , instrukcja , 4 insygnia zamiast naklejek , bluzka i oczywiscie sama gra ! Jak ktos sie nie zgodzi to zrozumiem.... nie kazdy lubi to co inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Musicie zrobić coś, aby różnica pomiędzy wydaniem standardowym, a edycją kolekcjonerską była bardzo znacząca. Rozumiem, że chcecie aby oba wydania podobały się kupującym, ale gdy spojrzeć na te wydania, np. „Mass Effect” (tak, wiem, znowu…), różnica jest mała. Samo pudełko to nie wszystko. A jeśli do edycji standardowej chcecie bardzo dodać pewne elementy dostępne w edycji kolekcjonerskiej, to tę drugą, powiększcie o więcej ciekawszych i unikalnych elementów.

Rozumiem również, że chcecie zarobić. To żadna nowość. Jednak uważam, że robicie z ludzi idiotów. Mam na myśli tą unikalność edycji kolekcjonerskiej. Moim zdaniem, jeśli twierdzicie, że dana edycja liczy 2000 sztuk (znów „ME”), to oznacza to, że dostępnych będzie 2000 sztuk smyczy, myszek, koszulek i jeden Bóg wie czego. A jak jest w rzeczywistości? Jedne sklepy losują pomiędzy klientami kupującymi podstawowe edycje gier podkładki pod myszki i smycze. Jeszcze inne sprzedają je z koszulkami. Ktoś mówił na forum, że nawet z Artbook’iem. Krótko mówiąc, z elementami występującymi w edycji kolekcjonerskiej. Więc, może zamiast nazywać tego typu wydania „Edycją Kolekcjonerską” nazwiecie je „Edycją Rozszerzoną”? Bo dla mnie, edycja kolekcjonerska, to edycja unikalna, która daje mi gwarancję, że nikt inny z kupujących podstawowe wydanie gry nie dostanie w zestawie elementów z edycji kolekcjonerskiej. Nie tylko takich elementów, na których pojawia się napis: „Element edycji kolekcjonerskiej XXX XXX. Nie do sprzedaży osobno”, ale takich, które są praktycznie identyczne, a różnią się tylko brakiem wspomnianego wcześniej hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,pozdrawiam wszystkich "STALKERÓW".Zgadzam się z waszymi wypowiedziami że EK powinna być unikatowa i jedyna w swoim rodzaju ,czy może ktoś zna adres żeby zobaczyć co proponuje "Europa Wschodnia".Bardzo mi na tym zależy,czekam na forum na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:47, Jacullaa napisał:

Hej,pozdrawiam wszystkich "STALKERÓW".Zgadzam się z waszymi wypowiedziami że EK powinna
być unikatowa i jedyna w swoim rodzaju ,czy może ktoś zna adres żeby zobaczyć co proponuje
"Europa Wschodnia".Bardzo mi na tym zależy,czekam na forum na informacje.

http://stalker-portal.ru/pfs.php?m=view&v=1-xr_cs_box.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Stalkerze dzięki na adres-jeszcze są ludzie na tym świecie gdzie ci pomogą dzięki jeszcze raz jak możesz to daj mi namiary na stronę główną tego co mi przesłałeś zdjęcie,będę ci wdzięczny (Dzięki za wszystko jak zwykle czekam na forum)... Jacek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:18, Jacullaa napisał:

Hej Stalkerze dzięki na adres-jeszcze są ludzie na tym świecie gdzie ci pomogą dzięki
jeszcze raz jak możesz to daj mi namiary na stronę główną tego co mi przesłałeś zdjęcie,będę
ci wdzięczny (Dzięki za wszystko jak zwykle czekam na forum)... Jacek!

Już znalazłem dzięki i przepraszam za swoją nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba pojadę do naszych "barci" bo mi szczęka opadła - czy nas nie stać na takie coś? co ? nie możemy pokazać że i nas jest stać na takie wydawnictwo ? co ? czy nas stać na to że sobie tylko pojuziolimy że ktoś ma a my nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:15, Laki.men napisał:

hmm cena 497 rubli czyli :)... hmmm

+/- 50 PLN za edycję podstawową.
EDIT: dobrze policzyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:26, heyboy napisał:

> a ma ktoś link, albo jakąś przybliżoną kwotę ile za EK u ruskich ?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26119&pid=716
Nie wiem na ile to jest prawdą.


hmm ciekawa cena... ale czeba przyznać że udało im się nas pobić w 1 rundzie :D.
CDP! Musicie odzyskać szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:34, Laki.men napisał:

hmm ciekawa cena... ale czeba przyznać że udało im się nas pobić w 1 rundzie :D.
CDP! Musicie odzyskać szacunek :)


No, ja mam nadzieję, że CDP chociaż tą zapalniczkę dorzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:35, heyboy napisał:

> hmm ciekawa cena... ale czeba przyznać że udało im się nas pobić w 1 rundzie :D.

> CDP! Musicie odzyskać szacunek :)

No, ja mam nadzieję, że CDP chociaż tą zapalniczkę dorzuci :)


ze wszystkiego oprócz koszulki zrezygnować, medPack i tą zapalniczkę dorzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już tam się zdecyduje na te dodatki i umieści na nich logo, to fajnie będzie, gdy pod logiem S.T.A.L.K.E.R. podtytuł gry napisany będzie w wersji rosyjskiej. Na pudełku może być po polsku, ale na dodatkach po rosyjsku, a zwłaszcza na zapalniczce, będzie to fajnie wyglądać. Choć pewnie będzie to może nie śmiesznie, a dziwnie wyglądać. Część zestawu z tytułem po polsku, a część w języku obcym. :D No dobra, żartowałem. Zróbcie wszystkie logo po rosyjsku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:24, MaryjanCDP napisał:

przy nastepnej EK na pewno zrobimy jakas ankieta


Ankietę czy to co zaproponowałem w tym poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39300&pid=139 ?
Ankieta to dobry pomysł, jednak gracze mogą wybrać tylko te dodatki, które w tej ankiecie się znajdą, a nie te, które sami by chcieli :)

Jacullaa - już nie raz CDP pokazało, że umie robić Edycje Kolekcjonerskie ;] Przykładem może być chociażby World in Conflict ;)

Laki.men - gdzieś czytałem, że EK ruskich ma kosztować 1250 - 1500 rubli (nie wiem ile to będzie przeliczając na PLN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zapalniczka to naprawdę świetny i szczerze powiem, że zamówiłem EK z nadzieją właśnie o niej ;)

Co do ankiety, to jest bardziej ogólna prowadzona na www.stalker.pl ale gołym okiem widać, że zapalniczka to jest to, co gracze chcą ;)

Ekipo CDProjektu - popiszcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować