Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dla mnie ten napis na torbie: "Czyste niebo" wygląda gejowato. Ta edycja jest za bardzo podobna do edycji podstawowej. I sądzę, że nie ma w niej niczego nadzwyczajnego. Jeśli jej skład się nie zmieni, to z całą pewnością zrezygnuję z jej zakupu. Na razie wstrzymam się jeszcze, bo w końcu do premiery został praktycznie cały miesiąc.

Torba jakoś nie specjalnie mi się podoba. Uważam, że metalowe pudełko, takie jak w edycji Zachodniej, jest lepsze. Jeśli zostanie dodana zapalniczka + "coś jeszcze", np. chusty, to kupię. Jeśli chodzi o mnie to sądzę, że ktoś poszedł sobie z tą edycją na łatwiznę, a jednocześnie schodzi na dno. Róbcie tak dalej i tylko nie bądźcie zaskoczeni, jeśli liczba chętnych zacznie spadać. Normalnie sobie kpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fainie wyglada zestaw jak by dali chocaz by ta zapalniczke !! Ale pomyslcie se ! Jako JEDYNI w miesice macje taka wersje Stalker-a a dziewczyny pomysla ze to jakis bogacz idzie bo skoro ma wersje EK gierek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 20:47, ACE_2005 napisał:

Dla mnie ten napis na torbie: "Czyste niebo" wygląda gejowato.


Edycja rosyjska z takim samym napisem tylko po rusku dla rusków też pewnie wygląda gejowato. Za to nasz polski napis wydaje im się cool. Tak samo amerykańcą napis Clear Sky wydaje im się gejowato, a napis po rusku który oznacza dokładnie to samo wydaje im się najlepszy ;]
Żyjemy w Polsce dalczego mam mieć na imie Andrew jak moge mieć Andrzej. Thomas czy Tomek.
A może John zamiast Jan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:01, Sylwassss napisał:

> Dla mnie ten napis na torbie: "Czyste niebo" wygląda gejowato.

Edycja rosyjska z takim samym napisem tylko po rusku dla rusków też pewnie wygląda gejowato.
Za to nasz polski napis wydaje im się cool. Tak samo amerykańcą napis Clear Sky wydaje
im się gejowato, a napis po rusku który oznacza dokładnie to samo wydaje im się najlepszy
;]
Żyjemy w Polsce dalczego mam mieć na imie Andrew jak moge mieć Andrzej. Thomas czy Tomek.
A może John zamiast Jan.


nie patrzyłem na to pod takim kontem :D.
na marginesie: skąd wziąć czcionkę STALKER Clear Sky ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sylwassss: Nikt nie mówi, że musisz zgadzać się z moją opinią. Według mnie, ten napis wygląda śmiesznie. Lepiej widzi mi się po rusku i tyle z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:08, ACE_2005 napisał:

@Sylwassss: Nikt nie mówi, że musisz zgadzać się z moją opinią. Według mnie, ten napis
wygląda śmiesznie. Lepiej widzi mi się po rusku i tyle z tego tematu.


Rozumiem, każdy ma swoją prywatną opinię i szanuję ją. Napisałem tylko jak ja widze to z mojego punktu widzenia. Chyba mam do tego prawo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:08, ACE_2005 napisał:

@Sylwassss: Nikt nie mówi, że musisz zgadzać się z moją opinią. Według mnie, ten napis
wygląda śmiesznie. Lepiej widzi mi się po rusku i tyle z tego tematu.


a ja powiem że żyję w Polsce i chcę polskie napisy i tyle z tego tematu... i dodam jeszcze tyle :


że jak ktoś chce nogę od snorka to niech idzie do Krugłowa może mu ją da , bo ja liczę na to że CDP popisze się i nie będziemy zawiedzeni - tak jak mówiłem wcześniej to jest tylko zabawa , zabawa w grę i tyle,są to tylko gadżety jedne przydatne a inne trochę mniej i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja.. dostarczysz noge snorka do Sacharowa to CDP przysle ci jeszcze kombinezon SEVA lub ten EGZOSZKIELET za 200. tys rubli albo chociaz wódke "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze to własnie polacy beda miec najlepiej bo u nas napis bedzie jakis normalny ! Nie zebym mial cos do Rosjan ale takie z tego sa efekty jak sie nie pokazuje projektow do neta i nie podlegaly by ocenie internautow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:30, Jacullaa napisał:

> @Sylwassss: Nikt nie mówi, że musisz zgadzać się z moją opinią. Według mnie, ten
napis
> wygląda śmiesznie. Lepiej widzi mi się po rusku i tyle z tego tematu.

a ja powiem że żyję w Polsce i chcę polskie napisy i tyle z tego tematu... i dodam jeszcze
tyle :


że jak ktoś chce nogę od snorka to niech idzie do Krugłowa może mu ją da , bo ja liczę
na to że CDP popisze się i nie będziemy zawiedzeni - tak jak mówiłem wcześniej to jest
tylko zabawa , zabawa w grę i tyle,są to tylko gadżety jedne przydatne a inne trochę
mniej i to wszystko



Dobra, ale skoro ta EK jest taka uboga to niech zejdą z ceny i zmienią nazwę na "Edycja Rozszerzona"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torba jest ok, ale lepiej by wyglądała bez napisu ''''czyste niebo'''' i tego małego na górze "prolog". Tylko sam napis S.T.A.L.K.E.R. i znaczek. Naklejki są dla mnie zbędne. Zamiast naklejek mogli dać jeszcze jakąś naszywkę. No i faktycznie przydałby się jeszcze jakiś dodatek, jak już wspomnieliście, np. zapalniczka lub coś innego w klimacie stalkera, ale żeby było użyteczne (nie jak w poprzednim EK tabletki antyradiacyjne, na cholerę mi takie coś:P).
Z poprzedniej EK fajnie wykonany był pamiętnik stalkera, więc i tutaj mogliby dać takie coś lub wykonać podobnie inny element zestawu np. artbook. W większości EK jest jeszcze płytka z filmami o powstawaniu gry itp., więc również tutaj mogła być dodana. Ale mają jeszcze czas, może coś z tym zrobią. Ja i tak kupię EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uboga??!! CDP chyba za bardzo nas rozpieszcza i już widać efekty...130zł za koszulkę(ok. 30zł), naszywki (kilka zł), plecak (ok. 50zł) i grę (80zł)??!! tanio jak barszcz:/ Moim zdaniem pod względem cena/zawartość napewno jest w top 5 wydanych dotąd EK (jesli chodzi o samą zawartość to również wysoko się plasuje)! Szkoda tylko że sama gra mi nie do końca pasuje bo bym się skusił;D plecak byłby świetny tylko na same gadżety szkoda mi takiej kasy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:47, Białek15 napisał:

EK prezentuje się nieźle. Cieszy mnie to ponieważ sam zamówiłem. Szkoda tylko że koszulki
brązowe a nie czarne.



dokładnie ja wolę czarną może da się przekonać prezesa firmy na czarny kolor (o ile to jest możliwe)


powinna być jakaś druga płytka dvd - może z muzyką , może z filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@player000: Plecak nie specjalnie mi się podoba, ale na siłę, może być. Poza tym, dodatki są słabe. Czym tak naprawdę różni się ten zestaw od edycji podstawowej? Tym, że zawiera: torbę, T-shirt, Artbook i wyszywane insygnium. I to jest ta jego ubogość. 4 naklejki i wyszywane insygnium uważam za coś kompletnie bezwartościowego. Co w nim jeszcze takiego wyjątkowego? Ekskluzywne, rozkładane opakowanie na grę typu digiack? A co w nim jest takiego ekskluzywnego? Dwie rozkładane tekturki z grafiką? Ludzie, nie bądźcie śmieszni. Pewnie, jeśli doda się do tego instrukcję i płytę DVD z grą to otrzymujemy niesamowicie bogaty zestaw. Tyle, że to są rzeczy podstawowe, które w ogóle nie powinny być wymieniane, jako takie, które wchodzą w zestaw. To tak jakby rozłożyć 60-cio stronicową instrukcję do gry i przedstawić to w ten sposób: "W skład instrukcji wchodzą: okładka przednia i tylna, strona pierwsza, strona druga, (...), strona sześćdziesiąta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:50, player000 napisał:

Uboga??!! CDP chyba za bardzo nas rozpieszcza i już widać efekty...130zł za koszulkę(ok.
30zł), naszywki (kilka zł), plecak (ok. 50zł) i grę (80zł)??!! tanio jak barszcz:/ Moim
zdaniem pod względem cena/zawartość napewno jest w top 5 wydanych dotąd EK (jesli chodzi
o samą zawartość to również wysoko się plasuje)! Szkoda tylko że sama gra mi nie do końca
pasuje bo bym się skusił;D plecak byłby świetny tylko na same gadżety szkoda mi takiej
kasy:/


łaaaaał gdzie ty żyjesz ? :P T-shirt to koszt na pewno sporo niższy niż 30 zł w końcu zamawiają hurtowo 500 sztuk poza tym jest to czysta koszulka z malutką grafiką, plecak 50 zł??? Za tą szmaciankę??? wcale bym się nie zdziwił jakby to kosztowało 20 zł w porywach 25 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

primo; mówiłem o prywatnych kosztach za taki zestaw a nie hurtowych (a tyle mniej więcej kosztują koszulki na necie. właśnie z logo zespołu czy innej gry)... secundo; od razu widzę że nie słuchasz rocka czy czegoś w tych kolorach, ewentualnie nie lubiz go tak bardzo by skusić się na glany, bundeswerę i kostkę (tak się nazywa ten plecak) a on właśnie tyle kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 21:50, player000 napisał:

Uboga??!! CDP chyba za bardzo nas rozpieszcza i już widać efekty...130zł za koszulkę(ok.
30zł), naszywki (kilka zł), plecak (ok. 50zł) i grę (80zł)??!! tanio jak barszcz:/ Moim
zdaniem pod względem cena/zawartość napewno jest w top 5 wydanych dotąd EK (jesli chodzi
o samą zawartość to również wysoko się plasuje)! Szkoda tylko że sama gra mi nie do końca
pasuje bo bym się skusił;D plecak byłby świetny tylko na same gadżety szkoda mi takiej
kasy:/


Nie wszyscy płacą 130zł, ja np. nie, bo nie kupiłem pierwszego stalkera w Polsce i nie ma 20WPLN''ów, więc tanio dla takich osób jak ja NIE JEST. Tak, tak "Nie musisz kupować, skoro nie jest tanio" Odp. Czekam, aż CDP doda coś ciekawego, jeśli nie to po prostu nie potwierdzę zamówienia. Ruska wersja 190zł (po przeliczeniu), a polska 160zł. Jest drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 22:36, player000 napisał:

primo; mówiłem o prywatnych kosztach za taki zestaw a nie hurtowych (a tyle mniej więcej
kosztują koszulki na necie. właśnie z logo zespołu czy innej gry)... secundo; od razu
widzę że nie słuchasz rocka czy czegoś w tych kolorach, ewentualnie nie lubiz go tak
bardzo by skusić się na glany, bundeswerę i kostkę (tak się nazywa ten plecak)
a on właśnie tyle kosztuje...


k ale mysle ze my jednak w tym wypadku powinniśmy rozpatrywać koszty pod względem hurtowym bo tak cdp zamawia :)

Rocka "czy czegoś w tych kolorach" regularnie słucham w kostkach sie nie orientuję bo w życiu bym tego na plecy nie założył ;p Popatrz sobie na tą fotkę EK i porównaj ten plecaczek do boxa na dvd - to nie jest kostka tylko "kosteczka" a "kosteczki" na pewno nie kosztują 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować