Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

@player000: Jak Ty do tego podchodzisz? Sądzisz, że jeśli koszt plecaka dla CDP wynosi 50 zł, to sprzeda Ci go za te same 50 zł? Na jakim Ty świecie żyjesz? Zawsze sprzedadzą Ci go tak, aby na tym zarobić. Niezależnie od tego, jak dana firma się nazywa i skąd jest. Sprwadź ceny jakiegoś towaru w hurtowni i w sklepie. Co odkryjesz? Odkryjesz, że cena w sklepie, to cena przebijająca cenę hurtową o 100%, a nawet o 200%. Nie będę zaskoczony jeśli to, co mówi LPKorn3324, jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgoda z LPKornem (kope lat :D).

Koszulka to przy cenach hurtowych jak się poszuka to nawet 10 zł + powiedzmy 5 zł nadruk (dużo mnie kosztuje ale POWIEDZMY).
"Kosteczka" - to również jakieś 15 przy cenie hurtowej, nie więcej.

Naszywka, nalepka? Zaszaleję - 6 zł? ;]

Ci co chcą to i tak kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP się nie zbyt popisał z tą EK , mogli by dodać zapalniczkę z Rosyjskiej EK.Albo jakieś inne bajerki.

A co do koszulek to wie ktoś co z tym wyborem rozmiaru ?? Gdzie podać jaki i czy w ogóle już można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać zamiast tej torby na apteczke małą beczke na odpady radioaktywne lepsze wrazenie by to zrobiło niż ta torba mogli też dodać jakiś plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 00:18, Honer napisał:

Mogli dać zamiast tej torby na apteczke małą beczke na odpady radioaktywne lepsze wrazenie
by to zrobiło niż ta torba mogli też dodać jakiś plakat.


Najlepsza rzecz o jakiej słyszałem, w sprawie pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130zl swietnie jak na ek,
# mam pytanko duza ta torba chociaz ? ;p
# no i fajnie by bylo gdyby byl jeszcze jakis gadget do ek typu zapalniczka kalendarz czy tam co innego w klimacie czarnobylu no i oczywiscie soundtrack :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest w zasadzie bezcelowa bo ja jestem na tyle pewny swoich racji że zdania nie zmienię a Ty na tyle uparty że również zdania nie zmienisz;P

PS: Ta kostka jest normalnych wymiarów tylko ułożona tak by wszystkie ścianki były proste (wiem bo przed chwilą porówntwałem ją do wielkości box''ów ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , kto tam trzęsie wszystkim ale mam pytanie do główniej osoby, czy można liczyć na czarną koszulkę i jakiś dodatkowy gadżet,czy to co jest,jest już ostateczną wersją EK,bo tak naprawdę wierzę w to, że jeszcze się coś zmieni w składzie "zespołu" - może ktoś dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 08:45, Bartłomiej112 napisał:

a czy ta torba bedzie sie nadawała do szkoły :] bo juz kupilem opłaca sie kupowac EK
i stalkera bo mi jakos przypadł do gustu ;P??



Ja do szkoły już nie chodzę (jako takiej pojętej) a moim zdaniem to torba nie jest przeznaczona do paradowania po mieście, tak jak i puszka z poprzedniej wersji .Mi się zestaw oczywiście podoba, ale pewnie - bym chciał, żeby ktoś jeszcze wszedł do "zespołu"....Liczę na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 08:45, Bartłomiej112 napisał:

a czy ta torba bedzie sie nadawała do szkoły :]


No nie za bardzo, porównaj sobie pudelko DVD do tej torby (na zdjęciu) najwyżej zmieszczą ci sie zeszyty A5, ewentualnie jakieś neiwymiarowe książki

bo juz kupilem opłaca sie kupowac EK

Dnia 26.07.2008 o 08:45, Bartłomiej112 napisał:

i stalkera bo mi jakos przypadł do gustu ;P??


Jak ci stalker nie przyadł do gustu, to nie kupuj tej EK, bo w sumie prócz koszulki nie ma nic co by można było używac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie do paradowania po miescie ? E ludziska beda sie gapic skoro masz taka torbe bo niektorzy beda wiedziec ze bylo takich tylko 500 w calej Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 09:22, FatB napisał:

Jak nie do paradowania po miescie ? E ludziska beda sie gapic skoro masz taka torbe bo
niektorzy beda wiedziec ze bylo takich tylko 500 w calej Polsce !


To może i by się zgadzało , bo ja mam jeszcze do kompletu maskę gazową i AK a u krawcowej zamówiłem sobie Egzoszkielet i trepy u szewca , a wczoraj jak byłem w opuszczonym parku to znalazłem śluz i galaretę - obecnie łykam tabletki przeciwpromienne... ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie wielkości tej torby do pudełka z płytą. To zdjęcie NIE odzwierciedla rzeczywistych wymiarów przedmiotów wchodzących w skład EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga mam pytanie i bardzo bym prosił o odpowiedź:
a).czy jest jeszcze możliwość "przerobienia" koszulek na czarny kolor, i drugie pytanie :
b).czy jeszcze CDP dorzuci coś do "torby" - było by bardzo miło,jeśli może większość "stalkerów" o to prosi i zabiega
- dajcie się no że tak powiem "przebłagać" , bo wtedy jest wilk cały i owca syta.

Czekam na odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować