Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Skoro mówisz,że oni to jednak czytają i obiecywali,że będą się zastanawiać,to może im to ułatwmy,niech każdy napisze,komu edycja starczy w takich zestawie w jakim jest,a kto by chciał,żeby ją zmienili,w tedy będzie wszystko jasne,chociaż nie wiem czy to wpłynie na ich decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj spokój,ja dopiero co nie dawno się zarejestrowałem na tym gram,pl bo mi się spodobało tu wiele rzeczy,no ale bez przesady,nie traktuje Gram.pl za jakieś guru,po prostu,no moja wina,że mi odpowiada ta EK,że mam takie niskie wymogi jak to pisałeś i lubię jak mi wciskają papier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jezus ale niezły jesteś,wytykasz komuś błędy polonisto, no na prawdę dowartościuj się brachu tym :/ to już był żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie chcę edycji kolekcjonerskiej Clear Sky ja mogę ją wziąć (kontakt gg 6041525) gdybym wczoraj z wakacji wrócił było by lepiej niestety jestem dopiero teraz i już nie ma żadnej edycji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem polonistą i sam robię od groma błędów, a ten fragment zaznaczyłem, ponieważ w Twoich dłuższych wypowiedziach zdarzają się tego typu sformułowania, które dziwnie się czyta. Trochę chaotycznie. Nie zamierzam Cię tym obrażać i rozumiem, że możesz pisać szybko, ale troszeczkę zwolnij. Pisz spokojniej. To wszystko jeśli chodzi o pisownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak zeszła jak świeże bułki,stary znajdzie się paru którzy będą czekać do końca,ja na takiego miejscu już dawno bym ci zwolnił,no ale ja chce tą edycje nawet taką jaka jest,przykro mi,miałeś pecha :D.Ale nie pękaj,przeczytaj poniższe posty,a zobaczysz,że w końcu dużo nie tracisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:43, ACE_2005 napisał:

Nie jestem polonistą i sam robię od groma błędów, a ten fragment zaznaczyłem, ponieważ
w Twoich dłuższych wypowiedziach zdarzają się tego typu sformułowania, które dziwnie
się czyta. Trochę chaotycznie. Nie zamierzam Cię tym obrażać i rozumiem, że możesz pisać
szybko, ale troszeczkę zwolnij. Pisz spokojniej. To wszystko jeśli chodzi o pisownię.

Masz rację troszkę za szybko pisze:p,wiem,że nie chciałeś mnie obrazić,trochę impulsywnie zareagowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby masz rację widzę że nie podoba wam się ta edycja . A ja ja będę ją chciał mieć to już nie chodzi o jesj skład jestem fanem stalkera między innymi jestem adminem na stalker.gram.pl więc ta edycja jest dla mnie tym co dla spragnionego woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście chcieli np. w takiej Ek ciekawego?Bo mi by nie przeszkodziło,zamiana naszywek i naklejek na np.hm noktowizor,albo jak ktoś wspomniał replikę naboju,czy granatu,coś związanego jednak z bronią:p,szczerze mówiąc na samym początku,liczyłem na kompas,drogie nie są,a nie mam żadnego,sporo podróżuję ,po takich terenach gdzie się przydaje xD,albo odrazu zamienić wszystko na maskę gazową.Macie jakieś ciekawe propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę nic w tej edycji zmieniać ja chcę ją po prostu mieć . A co do maski przeciwgazowej mi nie jest potrzebna ponieważ mam już 1 egzemplarz . Jeśli ktoś nie chce tej edycji niech napiszę do mnie na gg (6041525)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:47, BelegPz napisał:

No niby masz rację widzę że nie podoba wam się ta edycja . A ja ja będę ją chciał mieć
to już nie chodzi o jesj skład jestem fanem stalkera między innymi jestem adminem na
stalker.gram.pl więc ta edycja jest dla mnie tym co dla spragnionego woda


Również i mnie Stalker się podoba. Jeśli skład tej edycji się nie zmieni to kupię edycję podstawową, bo grę chcę mieć i będę miał. Jedynie razi mnie to, że w tej edycji dodano sporo rzeczy z papieru, a jak wiemy papier drogi nie jest, więc sądzę, że ta cena za EK jest mocno naciągana i się nie opłaca. Chcę, aby coś więcej do niej weszło i nie tylko ja tak sądzę. Gdybym miał kupić ją w obecnym składzie zapłaciłbym co najwyżej 105 zł.

@Ajinur: Właśnie chodzi mi o usunięcie tych bzdurnych naklejek i naszywek, a zastąpienie ich czymś ciekawszym. Jeśli zdecydowana większość chce je otrzymać to w porządku, ale jak na skład EK, to wciąż mało i niestety są to przedmioty bezwartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. chciałbym tą zapalniczkę. Jak dla mnie noktowizor, maska gazowa i kompas odpada. Co ja bym z tym zrobił? W dodatku noktowizor podwyższył by cenę pewnie co najmniej dwukrotnie (zaznaczam, że nie wiem po ile noktowizory chodzą)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:56, heyboy napisał:

Ja np. chciałbym tą zapalniczkę. Jak dla mnie noktowizor, maska gazowa i kompas odpada.
Co ja bym z tym zrobił? W dodatku noktowizor podwyższył by cenę pewnie co najmniej dwukrotnie
(zaznaczam, że nie wiem po ile noktowizory chodzą)...


od 700 złotych w górę więc na 100% ich nie ujrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja nie mam nic do was ale liczę że cd-projekt nie zmieni zdania po co wam ta zapalniczka sami możecie ją sobie zrobić jak to proste kupujesz zapalniczkę malujesz ją farbą potem wrzucasz do wody farba schodzi i powstaje rdza i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow drogie,nie wiedziałem,no dobra,ale to nie wiem co by tam było jeszcze zadowalającego,mnie np. zapalniczka tam jest raczej zbędna,wolałbym coś co bym mógł wykorzystać na dłuższy czas,albo żeby chociaż mi się podobało,wogóle to oni też chcą dać coś co jest związane w jakiś sposób ze Stalkerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ona odpowiada w 100% jest naszywka ze znakiem którą chciałem zamówić w jednym ze sklepów internetowych , koszulka , torba , mapa i nalepki czego więcej chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też odpowiada w 100%,tylko rozważam ewentualne zmiany które miałyby nastąpić.Mi ta EK odpowiada tak samo.Ale jeśli ma być zmiana to jaka?To mnie ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować