Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

No ładnie ... Edykcja kolekcjonerska będzie dostępna tylko na gram.pl i tylko 500 sztuk ... w Polsce można się było tego spodziewać ... również się przejdę w dzień premiery do empiku z aparatem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprostowanie ze strony CDP, odnoście gadżetów i sprzedaży poza gram.pl. W sumie nic nie mam do sprzedaży na innych stronach (każdy chce zarobić), ale jak się już coś mówi, to się słowa dotrzymuje Panowie! No chyba, że empik sam wykupił np. 100 egzemplarzy na gram.pl... Brak odpowiedzi=dziękuję za grę, rezygnuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz się okazuje, że CDP to kłamcy i oszuści...
Rzygać mi się chce jak patrzę na tą obłudę.
EK dostępna tylko na gram.pl. Aha. Kpina. Wstyd i hańba. Hańba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobre, CDP świetni jesteście, albo po prostu macie człowieka kłamce.

Powinniście teraz anulować swoje zamówienia i kupić w empiku czy tam gdzie będzie jeszcze dostępne.

Edit.
Aha no i już o dodatkach do EK cisza ? Też sobie w chu*a za przeproszeniem lecicie jak babka w klocki. Wiec nie zdziwcie się jak 5 dni przed premierą gry kiedy trzeba będzie potwierdzić zamówienie połowa osób nie potwierdzi. TEGO WAM Z CAŁEGO SERCA RZYCZĘ, bo nikt tak jeszcze w ch**a nie leciał jak WY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasiu, nie "rzyczę", a "życzę", chyba, że miałeś na myśli "ryczę"? :P

A co do CDP - naprawdę teraz mnie zawiedliście. Myślałem, że jesteście poważną firmą, ale wasze puste obietnice (1: wyłączność EK dla gram.pl; 2: brak słowa o dodatkach) tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że się bardzo myliłem... Muszę powiedzieć, że gram.pl zrobiło świetny krok odchodząc od was i poczynając działać na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:21, Zakeros napisał:

Muszę powiedzieć, że gram.pl zrobiło świetny krok odchodząc od was i poczynając działać na własną rękę.


nie zapominaj ze gram jest spolka zalezna ;) jedynym plusem jest ze wszystkie joby ktore teraz leca na cdp nie sa wymierzone w gram.pl, ktore nie ma nic wspolnego z tym zamieszaniem (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już dawno zrozumiałem, że mają klienta głęboko w d.... . I niejednokrotnie już to udowodnili. Na przykład, tą edycją. Ile razy jeż próbowałem to wytłumaczyć, a większość z Was i tak swoje. Tylko potraficie napisać, że CDP i tak dużo dla nas już zrobiło. Ha, ha... jesteście sami sobie winni. Liczycie na sprostowanie? Jestem przekonany, że prędzej doczekacie się śmierci. A co do tej edycji, to z niej zrezygnowałem. Dlaczego? Dlatego, że jej skład mi nie odpowiada, nie ma żadnego odzewu w sprawie zmiany składu edycji, a już żąda się wyboru rozmiaru koszulki. To tak, jakby liczyli na to, że ludzie zapomnieli już o tym, co chcieli, aby wcześniej znalazło w pakiecie edycji kolekcjonerskiej i wciąż wciska im się bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm ... dostępna tylko na gram pl ? Jassssne ....
Będą jeszcze dodatki ? Jassssssne.
Pozostaje tylko anulować zamówienie....
Po co kłamać ? Po co robić klientów w bambuko ? A moglibyście wytworzyć więź, zaufanie ale, po co, zrobimy ich w konia, okłamiemy, wciśniemy kit (to ma być EK? żart jakiś ... cena/jakość haha).
Eh szkoda, naprawdę, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozemy sie jedynie cieszyc z tegoze moderatorzy nie degraduja za wyrazanie sie niepochlebnie o klamcach z cdp :P jak to mialo miejsce swojego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:40, morthi napisał:

mozemy sie jedynie cieszyc z tegoze moderatorzy nie degraduja za wyrazanie sie niepochlebnie
o klamcach z cdp :P jak to mialo miejsce swojego czasu :D


To kiedyś się degradowało za prawdę? Średniowiecze jakieś czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:40, morthi napisał:

mozemy sie jedynie cieszyc z tegoze moderatorzy nie degraduja za wyrazanie sie niepochlebnie
o klamcach z cdp :P jak to mialo miejsce swojego czasu :D


Hmm, Ty chyba "prowadziłeś krucjatę" przeciwko patchowi do NWN2 a raczej jego brakowi. Ale gdzieś mi to tylko migneło jak oglądałem Twoje statystyki kiedyś, więc w zasadzie nie wiem o co wtedy chodziło :) Whatever.
No ale potępić za kłamstwa trzeba. Tak się interesów nie prowadzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ba :D kiedys na forum rzadzili sfrustrowani moderatorzy opierajacy swoje ego na regulaminie - to byly czasy :Pstrach bylo napisac cos niepochlebnego o ekipie :D

@Outlander-pro
nie do NWN2 a do heroes 5 :) i ta przepychanka trwala na prawde bardzo dlugo - skonczyla sie duzymi stratami ale zostala zakonczona pokojem :) mnie poza degradami nic sie nie stalo... a reszte pomine milczeniem bo to tajemnica handlowa choc wystarczy przesledzic kilka faktow i samemu sie mozna domyslic jakie mialy miejsce wydarzenia

jako, ze znudzilo mi sie juz dochodzenie swoich racji bo to bezcelowe to teraz sie tym w ogole nie zajmuje - jaki jest sens pracowac dla spolecznosci kiedy dystrybutor czyli cdp nie wyciaga zadnych wnioskow ze swoich bledow (no chyba ze wyciaga i nic nie zmienia w swojej polityce ;) )

coz... i tak kupie ek stalkera bo chce ja miec, a po rosyjsku nie chce za bardzo mi sie grac :P jezyk piekny ale nie mam takiej wpray by biegle czytac text nie zastanawiajac sie zbyt dlugo nad jego tlumaczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że za tych czasów siedziałem cicho :P
Mam nadzieję, że w końcu CDP się opamięta i zacznie swoich klientów traktować z szacunkiem. Choć raczej nikła szansa na to jest. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze kiedys :)
na szczescie jest konkurencja w postaci cenegi, ktora ostatnimi czasy zaczela bardzo powaznie traktowac swoich klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 22:13, morthi napisał:

moze kiedys :)
na szczescie jest konkurencja w postaci cenegi, ktora ostatnimi czasy zaczela bardzo
powaznie traktowac swoich klientow


Ano heroes V, źle zapamiętałem. Chociaż z NWN2 też źle się chyba dzieje ... A degrady widziałem :) Ale co tam, przecież pisze się dla pisania :)

A jest konkurencja, ale niestety wszystkie gry które mnie interesują wydaje właśnie CDP. Z gier Cenegi mam tylko Assassin''s Creed. Może i Cenega zaczyna lepiej traktować klientów (i mają całkiem przyzwoity system lojalnościowy) ale to CDP wydaje lepsze gry oraz jakby nie patrzeć czasem potrafi stanąć na wysokości zadania i nawet często podtawowe wydania chociażby są bogato wydane (a nie jak Assassin''s Creed - króciutka instrukcja + reklama w dvd boxie i tyle...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
(a nie jak Assassin''s Creed - króciutka instrukcja + reklama

Dnia 04.08.2008 o 22:17, Outlander-pro napisał:

w dvd boxie i tyle...)


Nie mówiąc o Wydaniu w Metalboxie z komiksem i dodatkowym DVD za 99,90:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować