Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 22:06, morthi napisał:

ba :D kiedys na forum rzadzili sfrustrowani moderatorzy opierajacy swoje ego na regulaminie
- to byly czasy :Pstrach bylo napisac cos niepochlebnego o ekipie :D

@Outlander-pro
nie do NWN2 a do heroes 5 :) i ta przepychanka trwala na prawde bardzo dlugo - skonczyla
sie duzymi stratami ale zostala zakonczona pokojem :) mnie poza degradami nic sie nie
stalo... a reszte pomine milczeniem bo to tajemnica handlowa choc wystarczy przesledzic
kilka faktow i samemu sie mozna domyslic jakie mialy miejsce wydarzenia

jako, ze znudzilo mi sie juz dochodzenie swoich racji bo to bezcelowe to teraz sie tym
w ogole nie zajmuje - jaki jest sens pracowac dla spolecznosci kiedy dystrybutor czyli
cdp nie wyciaga zadnych wnioskow ze swoich bledow (no chyba ze wyciaga i nic nie zmienia
w swojej polityce ;) )

coz... i tak kupie ek stalkera bo chce ja miec, a po rosyjsku nie chce za bardzo mi sie
grac :P jezyk piekny ale nie mam takiej wpray by biegle czytac text nie zastanawiajac
sie zbyt dlugo nad jego tlumaczeniem :)


Przez takie Twoje podejście, a także przez takie podejście większości kupujących jest, jak jest. Chcesz zmian? To po jaką cholerę kupujesz EK? Zrób tak, jak ja zrobiłem. Nie kupuj EK, a tylko zwykłą edycję gry. Nie kupię jej ja, nie kupisz jej Ty, nie kupi jej pozostała część chętnych i wtedy polityka firmy się zmieni. Momentalnie! Bo jeśli nie będzie chętnych, to będzie trzeba zmienić jej skład. W przeciwnym razie wydawca poniesie koszty za coś, co nie zostanie zakupione przez nikogo. I tyle.

Dochodzenie swoich racji ma sens. Ja też usiłuję ich dochodzić. Jest to jednak bardzo utrudnione. Przez pozostałych frajerów, którzy mimo wszystko i tak deklarują chęć kupna tej edycji. Moim zdaniem nie jest ona warta swej ceny, a przytłaczająca większość chętnych twierdzi, że jest gotowa zapłacić za nią nawet 180 zł. Ku..., za co?! I jak tutaj zmienić podejście wydawcy, jeśli spora liczba buraków pozwala się w ten sposób dymać? Przykro mi, że tak o niektórych osobach myślę, ale skoro macie do tej sprawy takie podejście, uważam, że na to zasługujecie. Jesteście tacy sami, jak większość ludzi starszych w tym kraju zapatrzonych, np. w Ojca Rydzyka. Nie da się takim ludziom wytłumaczyć, że mają klapki na oczach, bo nie chcą słuchać, ani tym bardziej zrozumieć tego, co się do nich mówi. Albo dla przykładu weźmy wyborców. Idą głosować i nie wiedzą tak naprawdę, po co i na kogo. A później jeden z drugim siedzą w domu przed telewizorem i wstydzą się za swój wybór jedynie mówiąc: Ja na nich nie głosowałem, Tylko ośmieszają nas wszystkich, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 00:17, ACE_2005 napisał:

Przez takie Twoje podejście, a także przez takie podejście większości kupujących jest,
jak jest. Chcesz zmian? To po jaką cholerę kupujesz EK? Zrób tak, jak ja zrobiłem. Nie
kupuj EK, a tylko zwykłą edycję gry. Nie kupię jej ja, nie kupisz jej Ty, nie kupi jej
pozostała część chętnych i wtedy polityka firmy się zmieni. Momentalnie! Bo jeśli nie
będzie chętnych, to będzie trzeba zmienić jej skład. W przeciwnym razie wydawca poniesie
koszty za coś, co nie zostanie zakupione przez nikogo. I tyle.


myslisz, ze masz jakikolwiek wplyw na cdp? nawet jakby zaden z tych 500 egzemplarzy sie nie sprzedal nie zmieniloby to podejscia :) uwierz mi - wiem co mowie. tu nie rozchodzi sie o 500x130=65000 bo to nie sa zadne pieniadzeko o wiele wieksze stawki. ostatnimi czasy rozne rzeczy sie dzialy i jakos cdp nie zaszkodzily one na tyle by musieli zweryfikowac podejscie, a skoro nawet pewne zdarzenia nie mialy wplywu to zapomnij o jakimkolwiek :)
chcesz zmian? zostan wlascicielem duzego pakietu akcji cdp (kiedy wejdzie na gielde) i na walnym wyraz swoje racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam żadnego wpływu na ich politykę. Może, gdyby żaden z tych 500 egzemplarzy się nie sprzedał, to może zmieniłoby to ich podejście, a może i nie. Nie wiem tego na 100%, ale coś napewno zaczęłoby się dziać. Pewnie, to nie są duże pieniądze, ale to oznaczałoby, że z jakiegoś powodu ich wydania nie podobają się i trzeba coś z tym zrobić. Nie wierzę w to, że w żaden sposób nic by się nie zmieniło.

Twierdzisz, że żadne wydarzenia nie wpłynęły na zmianę polityki firmy. Nie jestem zaskoczony, no bo w jaki sposób? Ja twierdzę, że nie kupię gówna, które mi się wciska, dajmy na to, że Ty też nie, a co z resztą? Reszta kupi, bo jak wspomniałem wcześniej, to niesamowicie wielkie frajerstwo tych ludzi. Dają się dymać teraz i dadzą się dymać w prawdziwym, codziennym życiu. Ale aby móc to zrozumieć trzeba do tego dojżeć. Większość tutaj to dzieciaki, więc czego można oczekiwać? Dostaną tandetę w świecącym papierku i podniecają się tym. Ale to jest ich problem, a nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bylem zaskoczony - mialem nadzieje, ze ktos zrozumie, ze tak dalej nie mozna traktowac graczy i dzialac na szkode firmy - mylilem sie :) okazuje sie ze mozna i absolutnie nie ma to wiekszego znaczenia

na chwile obecna mozna jedynie czekac na premiere gry, ,ktora okaze sie (zapewne) swietna :)

co z cdp? niech ich zeby bola po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska to duży kraj i zawsze znajdzie się tych 500 frajerów, która kupi EK robione na siłe. Nie ma tu co sie oszukiwać EK stalkera robiona jest na siłe. Niczym nie wyróźnia się. Kupiłem podstawkę bo nie będe wydwał 60 dych więcej za mase bzdurnych dodatków, które i tak będą się kurzyć na pułce. Gdyby dodali zapalniczke, kubek, albo jakąś atrape granatu lub naboju to bym jeszcze sobie to przemyślał. Nabój na półce lub kubek z którego bym na codzień zapewne korzystał byłby dobrym dodatkiem. A tak ta EK to jedna wielka kupa.
Ale tak jak mówie zawsze znajdzie się tych 500 much, które tę kupe zjedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:48, Sylwassss napisał:

Polska to duży kraj i zawsze znajdzie się tych 500 frajerów, która kupi EK robione na
siłe. Nie ma tu co sie oszukiwać EK stalkera robiona jest na siłe. Niczym nie wyróźnia
się. Kupiłem podstawkę bo nie będe wydwał 60 dych więcej za mase bzdurnych dodatków,
które i tak będą się kurzyć na pułce. Gdyby dodali zapalniczke, kubek, albo jakąś atrape
granatu lub naboju to bym jeszcze sobie to przemyślał. Nabój na półce lub kubek z którego
bym na codzień zapewne korzystał byłby dobrym dodatkiem. A tak ta EK to jedna wielka
kupa.
Ale tak jak mówie zawsze znajdzie się tych 500 much, które tę kupe zjedzą ;)


teraz przegiales drogi uzytkowniku - zaliczam sie do osob, ktore nabeda ek stalkera (jak i wielu innych)
licz sie ze slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze może i masz racje. Troche się zapędziłem. Za co Cie i większość userów przepraszam.
Poprostu uważam że wciska nam sie bubla i nikt sie nie liczy z naszym zdaniem.
Powinni wcześniej przed ustalaniem składu dodać jakąś ankiete co mogło by być w EK i uważam że było by to dobre rozwiązanie, a tak jest większość niezadowolonych ludzi, a przecież mogło by być większość zadowolonych przez co firma tylko by zyskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyt."S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – nowe informacje o Edycji Kolekcjonerskiej
Wystarczyły 4 dni by wszystkie 500 sztuk limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo znalazło swoich nabywców. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zamówić tego wyjątkowego wydania gry, CD Projekt ma małą niespodziankę – nakład Edycji Kolekcjonerskiej zostanie nieznacznie zwiększony do 699 sztuk. Te 199 dodatkowych sztuk będzie można znaleźć w dobrych sklepach komputerowych w całej Polsce.

„Dostaliśmy sporo zgłoszeń od osób, które nie zdążyły zamówić Edycji Kolekcjonerskiej Stalkera. – mówi Krzysztof Szulc, Kierownik Marketingu CD Projekt - Wiemy, że m.in. ze względu na sezon wakacyjny wielu graczy będąc na urlopie nie ma dostępu do Internetu i nie było w stanie zamówić gry. Dlatego też postanowiliśmy zwiększyć bardzo nieznacznie nakład wydania kolekcjonerskiego. Niemniej zaznaczamy, że to tylko 199 sztuk. Edycja ta dostępna będzie tylko w wybranych sklepach i to w niewielkich ilościach.”
GOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz podziekowac Krzysztofowi Szulcowi i pogratulowac jego genialnej decyzji mozesz napisac maila :P
(wzor maila jest banalny i jestem pewien ze kazdy kto ma odrobine oleju w glowie wymysli jaki jest to email ;) )

tutaj jest krotka sciagawka http://www.cdprojekt.pl/kontakt.asp

mamy nowa definicje slowa nieznacznie
nieznacznie to zwiekszenie nakladu o prawie 50%

gratuluje poczucia humory krzysiu - Twoja mama na pewno jest z Ciebie bardzo dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na dodatek dają im jeszcze wybrakowaną wersję, bo preordery na gram.pl zostały uzupełnione o zapalniczkę a tam tego nie będzie. Już mogli se naprawdę darować takie zachowanie i od razu dać 1000 egz. EK, jak tego Conana co od od kilku dni to nawet 100 egz nie przekroczył w zamówieniach.
S.T.A.L.K.E.R. to ciepłe bułeczki ale ktoś w CDP tego nie rozumie. :) Teraz to nawet im będzie głupio się logować na gram.pl bo wystarczy przeczytać trzy posty i od razu głowa w piasek idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alez oczywiscie ze mozemy naskakiwac bo sa nieslowni - zwiekszyli o polowe naklad tlumaczac sie duzym zainteresowaniem

jakos jak byla ek Kompanii Braci to cdp nie wpadlo na taki genialny pomysl i wszystcy ktorzy ek wtedy zakupili sa bardzo szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak... :P Po wakacjach zwiększą jeszcze raz, znowu powiedzą, że "jest duże zainteresowanie, a ludzie byli na urlopie, więc jeszcze raz was zrobimy w ciula (za przeproszeniem...) i okłamiemy was znów, drodzy kupujący"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 20:32, morthi napisał:

trzeci sort ek bedzie pozawiony koszulek :D


Ta... A dziesiąty będzie miał tylko grę zapakowaną w kopertę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:06, KamcioBoy napisał:

Na tej koszulce na plecach napisane jest " Zrobione w Czarnobylu" ?



Tak. Wyprodukowano w Czarnobylu.I Tak koszulka pewnie "Made in China" Ale Napis cyrylicą jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować