Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

@Jaculla

Wieedziałem, teraz będzie: CDP, co to ma być, jakaś zapalniczka! W kiosku sobie mogę taką kupić! Dajcie husty! Dadzą - i w nagrodę dostaną teksty w stylu: co to ma być, jakaś szmata do podcierania? Dajcie coś normalnego - i tak w kółko. Ciężko dogodzić Polakowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:15, Zakeros napisał:

@Jaculla

Wieedziałem, teraz będzie: CDP, co to ma być, jakaś zapalniczka! W kiosku sobie mogę
taką kupić! Dajcie husty! Dadzą - i w nagrodę dostaną teksty w stylu: co to ma być,
jakaś szmata do podcierania? Dajcie coś normalnego - i tak w kółko. Ciężko dogodzić Polakowi
:P



"wszystko może być dęte, ale słowo musi być święte".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst,ale nic nie wnosi xD.Ej nie jestem w temacie,a ni echce mi się czytać poprzednich postów,ale ktoś tam napisał,że ponoć dodali już zapalniczkę?.Mi to żadnej różnicy nie zrobi i tak zamówię,ale dodali w końcu czy nie?.Szczerze mówiąc to nie napawam się tak na nią,bo już mam taką srebrną na benzynę.Mogliby wymyślić coś bardziej oryginalnego niż zapalniczka :)
Tak czy owak EK jes dobra i czekam już nie cierpliwie na ten 28 sierpnia.Szkoda tylko,żę pewnie jakaś połowa EK zamówionych przez co niektórych się zmarnuje,kiedy ktoś inny mógł sobie zamówić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:16, Ajinur napisał:

Fajny tekst,ale nic nie wnosi xD.Ej nie jestem w temacie,a ni echce mi się czytać poprzednich
postów,ale ktoś tam napisał,że ponoć dodali już zapalniczkę?.Mi to żadnej różnicy nie
zrobi i tak zamówię,ale dodali w końcu czy nie?.Szczerze mówiąc to nie napawam się tak
na nią,bo już mam taką srebrną na benzynę.Mogliby wymyślić coś bardziej oryginalnego
niż zapalniczka :)
Tak czy owak EK jes dobra i czekam już nie cierpliwie na ten 28 sierpnia.Szkoda tylko,żę
pewnie jakaś połowa EK zamówionych przez co niektórych się zmarnuje,kiedy ktoś inny mógł
sobie zamówić:).


na to wygląda że dodali :D nareszcie... już wiem że potwierdzę zamówienie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze nie okaze sie, ze soundtrack dostana Ci ktorzy zamowili ek bez zapalniczki a CI ktorzy maja zapalniczke cd-audio nie dostana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 15:28, morthi napisał:

mam nadzieje, ze nie okaze sie, ze soundtrack dostana Ci ktorzy zamowili ek bez zapalniczki a CI ktorzy maja zapalniczke cd-audio nie dostana :/

W sklepie gram.pl zmieniono wizualizację na nową. Jest wszystko.
Co się tyczy tych dodatkowych 199egz. to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Na GOL-u, wsród elementów zestawu EK nie ma wymienionej zaplaniczki. Jak to w końcu z nią jest? Będzie, czy nie będzie? Bardzo prosze o jednoznaczną odpowiedź, nie lubię takich sprzeczności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:31, qrp napisał:

Zaraz, zaraz. Na GOL-u, wsród elementów zestawu EK nie ma wymienionej zaplaniczki. Jak
to w końcu z nią jest? Będzie, czy nie będzie? Bardzo prosze o jednoznaczną odpowiedź,
nie lubię takich sprzeczności :(

Jak najbardziej jest.
Przy czym ma być dodana tylko do zestawów z gram.pl. Wirtus ponoć też posiada wersję z zapalniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:31, qrp napisał:

Zaraz, zaraz. Na GOL-u, wsród elementów zestawu EK nie ma wymienionej zaplaniczki. Jak
to w końcu z nią jest? Będzie, czy nie będzie? Bardzo prosze o jednoznaczną odpowiedź,
nie lubię takich sprzeczności :(


"Warto zaznaczyć, że do zamówień złożonych w sklepie gram.pl dołączony będzie unikatowy prezent - zapalniczka."

Cytat z nowego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzikęki, jakoś nie na czasie byłem z tym co się wokół EK dzieje, o zapalniczce wyczytałem dopiero gdzieś na zagranicznej stronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2008 o 18:33, Darkstar181 napisał:

Przy czym ma być dodana tylko do zestawów z gram.pl. Wirtus ponoć też posiada wersję
z zapalniczką.


Wirtus nie wie czy dostanie wersje z zapalniczką czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:57, heyboy napisał:

Mam nadzieję, że ta czarna farba z zapalniczki nie zlezie, bo jak zlezie, to się wkurzę.


:D też może się tak zdarzyć :).

Pusta przyjdzie nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh że też przesunęli termin ... już bym chciał sobie pograć a tu taka niespodzianka ... mam tylko nadzieje że nie przesuną o następne kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować