Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Liczba EK ciągle spada, dlatego jestem ciekaw wyglądu owej kolekcjonerki. Na razie wstrzymuję swoją myszkę, poczekam na grafikę, no a potem może ktoś wycofa swoje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no plecak to przesada, medkit wystarczy... Do obecnej EK dodać zapalniczkę, plakat(całkiem dobry pomysł), coś z gry + zmiany kosmetyczne które opisałem trochę wcześniej i mamy całkiem spoko EK.
Takie moje zdanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni zestaw : Medkit , koszulka , zapalniczka , jakis gadget z gry , pendrive np.4gb , plakat z autografami z CDP i THQ , mapa ( taka poniszczona ) , artbook - ksiazeczka najlepiej by wygladala jak by byla wielkosci A4 i miala fotki tak jak by zostaly przyklejone , 4 naszywki , soundtrack , no i oczywiscie sama gra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plakat? Jeżeli miałby być on większy niż 2x A4 to by był nieźle pogięty by zmieścić sie do tego medkitu więc dzięki wielkie za taki bajer.

W miedzy czasie pomyślałem sobie o 2 rzeczach:

[1]. Kalendarz? Wiem, że z jednej strony jest to trochę dziwne zaczynać kalendarz od września ale z drugiej strony dlaczego nie? Oczywiście kalendarz na ścianę, a nie w stylu notatnika ;) Jedna część zajęta by była przez screena z gry, a w drugiej mielibyśmy daty. Opcja praktyczna bo a) czas wbrew pozorom liczą i szczęśliwi ;) b) nie byłby on za wielki przez co na ludzie można by było wygospodarować dla niego miejsce c) służył by przez cały rok, a nie leżał w pudełku jak artbook

[2] Tak się zastanawiam czy nie mieliście nigdy problemu z niszczeniem się płyt i opakowań? Ja w stalkera grałem miesiącami z czego po pewnym czasie ten box dvd zaczął się porządnie rysować i brudzić podobnie jak dvd. Podobie miały osoby z digi packiem, który ni9szczył się zapewne jeszcze bardziej. Może warto więc pokusić się o jakieś "mocne" opakowanie dla EK?
Na myśl przychodzi mi takie opakowanie - http://www.dlasztuki.pl/images/giconda.set.jpg

Zamiast kredek wsadzić jakieś mocowanie na dvd, zewnętrzną część tego metalowego opakowania uwypuklić tam gdzie jest jakaś grafika czy napis i jak dla mnie kozacka opcja :D Dlatego proszę CDP wrzuć metalowe pudełko na dvd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kalendarz nie teges ale z tym metalowym pudelkiem na DVD to czad pomysl bo kalendarz powinno sie wyslac kazdemu kto zamowil wersje EK na styczen bo w nim by byly fotki z Cien Czarnobyla i Czyste Niebo ale grafika wlasnie miala by fajowsko jak by byla niekolorowana tylko czarno-biala jak gra polskiego studia na Wii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co komu pendrajw w EK. Jak bym chciał pendrajwa to bym go kupił w sklepie. Pudełko na DVD mogło by być jak w EK Bioshocka, albo crysisa. Plakat byłby strasznie pognieciony chyba że by zrobili tak jak z plakatem od wiedźmina. W rulonik i do specjalnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dać im palec, to wezmą całą rękę...
Dla mnie jest oczywiste, że ze względu na różne czynniki (w tym czas), dyskusja może być jedynie nad dodaniem elementów pierwotnie odrzuconych, a które są już planowane w innych edycjach. Zachowajcie swoje pomysły na przyszłość, teraz raczej nie ma sensu prosić czy błagać o nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakat byłby strasznie pognieciony

Dnia 24.07.2008 o 21:39, Irc100 napisał:

chyba że by zrobili tak jak z plakatem od wiedźmina. W rulonik i do specjalnego opakowania.


Dobre, plakat, w marzeniach. nigdy do mnie nie dotarł. Lepiej niech nie bedzie plakatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:44, Meghan_mph napisał:

Dać im palec, to wezmą całą rękę...
Dla mnie jest oczywiste, że ze względu na różne czynniki (w tym czas), dyskusja może
być jedynie nad dodaniem elementów pierwotnie odrzuconych, a które są już planowane w
innych edycjach. Zachowajcie swoje pomysły na przyszłość, teraz raczej nie ma sensu prosić
czy błagać o nowe rzeczy.



uda się ich przekonać :D.
Jak ich znam nie dadzą się Ruskim :D

oby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to CDP daje nam to co teraz mamy w EK do tego zapalniczkę, inny wygląd instrukcji i mapy niż w zwykłej edycji(coś w tym stylu jak wcześniej opisałem), coś ciekawego z gry, może być plakat, ale tak jak ktoś wcześniej wspomniał zwinięty w rulonik i wpakowany do jakiegoś specjalnego opakowania ''ala stalker, metalowe pudełko na płytę

To chyba nie tak dużo, żeby nie mogło się stać rzeczywiste...

Teraz tak pomyślałem że CDP chce to zapakować w takiego pomarańczowego medkita jak mamy w stalkerze... Dobrze myślę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:31, LayerAli napisał:

Teraz tak pomyślałem że CDP chce to zapakować w takiego pomarańczowego medkita jak mamy
w stalkerze... Dobrze myślę??


Chyba nie. Ma być torba-apteczka, czyli coś w rodzaju wojskowej torby ze znakiem PCK. Ja to tak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli mamy już ten koncert życzeń, to ja bym nie chciał plakatu, bo nie wieszam na ścianach, ani na drzwiach, ani na żadnej innej powieszchni tego typu rzeczy. No, ale to kwestia tego, co kto lubi, więc kłócić się można bez końca. Kalendarz dla mnie ma sens tylko wtedy, jeśli będzie na cały rok, bo tego tylko już pół zostało, więc jeśli będzie, to od przyszłego roku 2009...

normalnie koncert życzeń :) ...dajcie do tego zapaliczkę z rosyjskiej wersji i "stytka"

Dla mnie "nie styka". Bo jeśli tylko dodadzą tę zapalniczkę, to i tak pozostaje w dalszym ciągu uboga edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:44, fuss24 napisał:

normalnie koncert życzeń :) ...dajcie do tego zapaliczkę z rosyjskiej wersji i "stytka"


O właśnie. Też uważam, że starczy. Ciekawi mnie kiedy sobie kałacha zażyczą, albo trochę uranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:51, heyboy napisał:

> normalnie koncert życzeń :) ...dajcie do tego zapaliczkę z rosyjskiej wersji i
"stytka"

O właśnie. Też uważam, że starczy. Ciekawi mnie kiedy sobie kałacha zażyczą, albo trochę
uranu...


albo bilet na wycieczkę do Czarnobyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:52, Laki.men napisał:

albo bilet na wycieczkę do Czarnobyla :)


Jeszcze licznik Geigera, płyn Lugola (nie wiem jak się pisze) i kombinezon antyradiacyjny do kompletu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować