Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 10:47, ak.47 napisał:

EDIT: Było ;P.
Biednie to wygląda, oj biednie... Jednak zamawiam normalną wersję.


A po co? Tyle czasu jeszcze. Lepiej poczekajmy na jakiś bardziej oficjalny komentarz albo jakąś wizualizację. Edycja zwykła nie ucieknie. EK może... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze zrobia jeszcze jedna wizualizacje? nie sadze :)

dopisza tylko co wejdzie dodatkowo w sklad edycji i malymi literami umieszcza zapis ze nie znajduja sie te elementy na wizualizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja trochę chuda, medkit - fajny, artbook, koszulka - standard, a naszywka to drobiazg, moglibyście dołożyć coś jeszcze, dla mnie ideałem byłby film Stalker na DVD, ale domyślam się że jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie,jak byście dali do tego zapalniczkę i blaszkę "tatuowaną" to zestaw jest pierwsza liga - mówię poważnie,tylko napiszcie czy cena się zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:25, Jacullaa napisał:

faktycznie,jak byście dali do tego zapalniczkę i blaszkę "tatuowaną" to zestaw jest pierwsza
liga - mówię poważnie,tylko napiszcie czy cena się zmieniła?


A kto ci ma odpowiedzieć? Czekaj cierpliwie na jakiś komentarz. Cena nie może się zmienić bez naszej wiedzy.
Muszą jakieś maile wysłać. A ten medkit wygląda jak kostka więc fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerzę to nie wygląda to za rewelacyjnie... Jeżeli dodacie do tego tą zapalniczkę oraz zmienicie kolor koszulki na jakiś szary bądź niebieski to będzie naprawdę dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu zależy na tej zapalniczce?? Bo mi bardzo, ładnie będzie pasowała do tego zestawu. Cena nie jest zła, da się przeboleć. Komu jeszcze na zapalniczce zależy !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k### ! a gdzie zapalniczka ?? Torba mnie pasuje xD akurat ide tera do Liceum i bede miec male ksiazki to plecaczek w sam raz a koszulka jest czarna lepsza tak mnie sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:43, KamcioBoy napisał:

Komu zależy na tej zapalniczce?? Bo mi bardzo, ładnie będzie pasowała do tego zestawu.
Cena nie jest zła, da się przeboleć. Komu jeszcze na zapalniczce zależy !?



Ja bym ją chapnął i blachę "tatuowaną" i zestaw marzenie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować