Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

torba to taka innowacja :) bo puszka też jest fajna ale ''Już była''. Ktoś na forum pisał że pudełko na DVD mogło być takie metalowe jak pudełko po kredkach i to popieram :)

@Irc100

pomyliłem się :D, zapomniałem zupełnie o tym... sorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:16, Laki.men napisał:

torba to taka innowacja :) bo puszka też jest fajna ale ''Już była''. Ktoś na forum pisał
że pudełko na DVD mogło być takie metalowe jak pudełko po kredkach i to popieram :)

No problem w tym, że niektórym ludziom ( w tym mi) ta puszka niczym po konserwach niespecjalnie się spodobała. Znacznie ciekawszy jest ten metalowy box.
No ale ta kwestia jest już przesądzona. W polskim wydaniu będzie torba i tyle. A szkoda (moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:19, heyboy napisał:

Panowie i Panie z CDP - gdzie zapalniczka?

W rosyjskiej EK :P
Nigdzie nie napisali że ją dorzucą. Co najwyżej, że rozważają możliwość wrzucenia kolejnych dodatków. A jakie to dodatki mieli na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:21, Darkstar181 napisał:

> Panowie i Panie z CDP - gdzie zapalniczka?
W rosyjskiej EK :P
Nigdzie nie napisali że ją dorzucą. Co najwyżej, że rozważają możliwość wrzucenia kolejnych
dodatków. A jakie to dodatki mieli na myśli ?


to może być np. guma do żucia, jakieś pićko (BTW pamiętacie je z I EK ? ;) ) autografy albo ....
.... zapalniczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No MaryjanCDP stwierdził, że śledzi ten wątek i wsłuchuje się w nasze głosy. A głosy są takie, że zapalniczka powinna się znaleźć w zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:27, heyboy napisał:

No MaryjanCDP stwierdził, że śledzi ten wątek i wsłuchuje się w nasze głosy. A głosy
są takie, że zapalniczka powinna się znaleźć w zestawie :)


ale czemu nic nie pisze :). Nie daje znaku życia :D napisał tylko 3 posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:31, Laki.men napisał:

ale czemu nic nie pisze :). Nie daje znaku życia :D napisał tylko 3 posty :)

Wiesz, prawdopodobnie jego praca nie polega na pisaniu na forum w odpowiedzi na pobożne życzenia entuzjastów-fantastów.
Dał znać, że tutejsze rozważania i pomysły nie trafiają w próżnię i tyle. Jak będzie jakaś zmiana w EK nie wątpię, że pokaże się odpowiedni news/informacja prasowa ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:27, heyboy napisał:

No MaryjanCDP stwierdził, że śledzi ten wątek i wsłuchuje się w nasze głosy. A głosy
są takie, że zapalniczka powinna się znaleźć w zestawie :)


Zapalniczka to pewnie ostatnia rzecz jaką mieliby nam dać...
Tak naprawdę nikt się nie wsłuchuje w nasze głosy, mądre głowy teraz siedzą i rozważają czy dać nam drugą naszywkę czy ten kawałek blaszki. A ostatecznie dostaniemy kolejną naklejkę na otarcie łez, ot tak żeby było taniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:13, Darkstar181 napisał:


> Blacha w sensie?
Jemu chyba chodzi o blaszany pojemnik który jest dodawany do większości wydań EK. Jest
także w wydaniu rosyjskim, o którym tak wszyscy piszą.

O żaden pojemnik mi nie chodzi, tylko o blachę którą można sobie powiesić na szyi - taką jak mają żołnierze (TO miałem na myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 13:58, Jacullaa napisał:

O żaden pojemnik mi nie chodzi, tylko o blachę którą można sobie powiesić na szyi - taką
jak mają żołnierze (TO miałem na myśli)

To się nazywa nieśmiertelnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:59, Darkstar181 napisał:


> O żaden pojemnik mi nie chodzi, tylko o blachę którą można sobie powiesić na szyi
- taką
> jak mają żołnierze (TO miałem na myśli)
To się nazywa nieśmiertelnik.



no i ok.Przepraszam nie wiedziałem jak to się nazywa teraz wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:58, Jacullaa napisał:

>
> > Blacha w sensie?
> Jemu chyba chodzi o blaszany pojemnik który jest dodawany do większości wydań EK.
Jest
> także w wydaniu rosyjskim, o którym tak wszyscy piszą.
>
O żaden pojemnik mi nie chodzi, tylko o blachę którą można sobie powiesić na szyi - taką
jak mają żołnierze (TO miałem na myśli)


ale co na nim było by napisane ?? bo napis Stalker Clear Sky to trosze nudne :). Podobnie jest w wersji BOX WarRock jest taki nieśmiertelnik na nim jest napisane WARROCK a na drugim losowa nazwa jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten medkit, ta torba to jest raczej bez szelek nie? Bo jak chce się z niej zrobić plecak kostkę to trza sobie doszyć szelki nie? Kurczaki nie wiem czy zamówić tą EK. Jeśli zaraz był by news że dodają zapalniczkę od razu bu zamówił a tak sam już nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, myślę że na górze zrozumieją co mamy na myśli Alllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeee nie oczekujmy też że dadzą nam - nogę snorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucicie do cudo do Empików lub MM? Bo nie wiem jak z kasą będę stał i ten pre-order to trochę ryzyko. ;) Wolałbym kupic to normalnie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno ma byc dostepna wylacznie w sklepie gram.pl - pozyjemy zobaczymy jak ta obietnica bedize w praktyce zrealizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:28, Diego1992 napisał:

Rzucicie do cudo do Empików lub MM? Bo nie wiem jak z kasą będę stał i ten pre-order
to trochę ryzyko. ;) Wolałbym kupic to normalnie w sklepie.

Maryjan z CDP stwierdził że EK będzie można kupić TYLKO na gram.pl. Do sklepów nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować