Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

O pojawiła się wizualizacja. No cóż ten medkit średnio pasuje, no ale cóż. Jeszcze nie będę anulował, poczekam, może dodadzą inne fajne rzeczy bo to co jest na razie to ... sami wiecie :) Kiepskie jest. Jeśli dorzucą parę bajerów z EK rosyjskiej lub coś od siebie fajnego to gites. Jak nie to po prostu anuluje zamówienie na EK i kupię zwykłą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 17:35, LayerAli napisał:

Nie no wykreślać
to może nie, ale dodać te elementy które ma wersja rosyjska i jest git. Rosjanie po przeliczeniu
płacą chyba 190zł, więc czemu my nie możemy dostać tego samego, za trochę więcej kasy??


Z tym wykreślaniem chodzilo mi bardziej o to że połowa z tych wykreślonych przeze mnie rzeczy znajduje się w wersji podstawowej, bo nie wyobrazam sobie kupna EK bez płyty z grą :). Do tego druga polowa to jakieś naklejki, naszywki i... opakowanie na grę, no bez przesady no. Co do torby to wyraziłem jedynie swoją opinię na jej temat. To że mi sie nie podoba to wcale nie znaczy że jest do D... Napewno jest to dodatek pomysłowy i dużo lepszy niż wielki karton jak w ME, jednak nie pasuje do mojej wizji i nie mogę znaleźć dla niej zastosowania i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Szkoda, bo tak naprawdę nie dostajemy nic specjalnego ale i tak kupię EK ;]
2. Ten t-shirt jest w kolorze brązowym - zmieńcie konfiguracje monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EK WiC była flaga rosji

Dnia 25.07.2008 o 17:35, LayerAli napisał:

(z tego co czytałem) i co tu się nikt nie zastanawiał czy ta flaga będzie użyteczna...
Więc skoro zrezygnowaliście z chust to widać że byłą możliwość ich dodania. Teraz pytanie:
Skoro flaga była użyteczna to chusta nie jest?? Paranoja -.-


That''s right, sam mam EK WiC i nie mam zielonego pojęcia czemu miało służyć dodawanie flagi ZSRR do tej edycji...od razu do wyrzucenia lub pozostawienia w tym drewnianym pudle by się zakurzyła na śmierć, co innego chusty, istnieje wiele zastosowań(zastosowań?xD) dla niej, w przeciwieństwie do tej śmiesznej flagi...

A tak nawiasem to zapalniczka rlz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:18, Jacullaa napisał:

> > twój numer też powinni wykreślić - nic nie rozumiesz!!!!!!!!!!
> To bądź łaskaw mi wytłumaczyć. Bo moim zdaniem coraz częściej mamy wydania EK z
masą
> bubli i nic poza tym. Naprawdę to tylko kredek tutaj brakuje. Ale zaraz usłyszę
że nikt
> do kupowania nie zmusza.

Słuchaj , może i ja się nie znam na Edycjach Kolekcjonerskich ale widziałem dla przykładu
EK World in ....i podobało mi się chociaż tego sobie nie kupiłem,no zrozum sam przecież
nie włożą do tej torby nie wiem :nogi snorka czy granatu a tym bardziej AK czy noktowizora.Oczywiście
tutaj się zgadzam że EK powinna być unikatowa i jedyna w swoim rodzaju i oczywiście że
powinni włożyć coś co będzie naprawdę "super",ale wszystko w granicach rozsądku,zobacz
EK Rosjan co oni mają , zobacz co my mamy i czego nam brakuje - pewno może zapalniczki
czy nieśmiertelnika czy chusty jednej i drugiej - a może akurat CDP (bo ma jeszcze czas)
dołoży coś co chcemy i będzie ok.Mówię nie spodziewajmy się teczki z dokumentami....


To postaram się to opisać inaczej
Wizja pierwsza :)
Trafiasz ktoregoś dnia do mnie do domu i przy drzwiach widzisz klucze na breloku z głową wilka (wiadomo z czego). Wchodzisz, a tam na półce stoi skrzynia pełna złotych monet (HoMM narazie ledwo zakrywają dno ale spokojnie :)). Pijesz kawę w kubku z logo Gear of War, zagryzając ciachem z radioaktywnej puszki. Na stoliku pod TV zamiast moherowego obrusiku leży sobie flaga USA/ZSRR itp, itd.

Wizja 2
Wchodzisz i widzisz w kącie stos kartonów po EK, wiedźmin, ME itp. które zaraz sie na ciebie przewróci. Obok stoi komp pod biurkiem oklejonym naklejkami i zawalonym masą smyczy.

Mi bardziej podoba się wizja pierwsza.
Jak dla mnie zbieranie kartonów juz trochę się przejadło. Nie mam już na to wszystko miejsca. Milo jest jakoś wykorzystać puszkę, skrzynkę, zapalniczkę czy inny tego typu godzet. Dzięki temu wiem za co zaplaciłem, a moje mieszkanie wygląda... jak mieszkanie gracza. Wchodząc wiesz gdzie trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej odpowiada wizja pierwsza. Mam nadzieje że ludzie z CDP wymyślą coś ciekawszego, w przeciwnym wypadku poważnie się zastanowię czy nie anulować zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać co niektórych czy wy chodzicie z puszkami po poprzedniej wersji i teraz z torbami po mieście i jakoś ich i nikogo nie widziałem żeby paradowali z puszkami ,... co do koszulek to faktycznie przyznaję rację widziałem co niektórych...no bo czy ktoś chodzi z drewnianą skrzynką pod pachą po mieście - ludzie,
to są tylko "jakieś gadżety" oczywiście że powinny być - pierwsza liga , co do tego nie mam wątpliwości ,ale też nie chcę stawać w obronie CD Projektu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:52, Jacullaa napisał:

Chciałem się zapytać co niektórych czy wy chodzicie z puszkami po poprzedniej wersji
i teraz z torbami po mieście i jakoś ich i nikogo nie widziałem żeby paradowali z puszkami
,... co do koszulek to faktycznie przyznaję rację widziałem co niektórych...no bo czy
ktoś chodzi z drewnianą skrzynką pod pachą po mieście - ludzie,
to są tylko "jakieś gadżety" oczywiście że powinny być - pierwsza liga , co do tego nie
mam wątpliwości ,ale też nie chcę stawać w obronie CD Projektu ....



Też bym wolał żeby były naszywki , a nie tylko jedna ... ale i tak kupię , z tego co się dowiedziałem ma być noga snorka... (wiadomość od Krugłowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:59, Jacullaa napisał:

> Chciałem się zapytać co niektórych czy wy chodzicie z puszkami po poprzedniej wersji

> i teraz z torbami po mieście i jakoś ich i nikogo nie widziałem żeby paradowali
z puszkami
> ,... co do koszulek to faktycznie przyznaję rację widziałem co niektórych...no bo
czy
> ktoś chodzi z drewnianą skrzynką pod pachą po mieście - ludzie,
> to są tylko "jakieś gadżety" oczywiście że powinny być - pierwsza liga , co do tego
nie
> mam wątpliwości ,ale też nie chcę stawać w obronie CD Projektu ....


Też bym wolał żeby były naszywki , a nie tylko jedna ... ale i tak kupię , z tego co
się dowiedziałem ma być noga snorka... (wiadomość od Krugłowa).



Mam pytanie czy da radę przerobić te koszulki na czarny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:13, Darkstar181 napisał:

> Blacha w sensie?
Jemu chyba chodzi o blaszany pojemnik który jest dodawany do większości wydań EK. Jest
także w wydaniu rosyjskim, o którym tak wszyscy piszą.


Aha, thx za rozjaśnienie sytuacji:)
W sumie fakt, byłby to fajny dodatek do EK, a tak mamy przeciętniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:13, Viper napisał:

> > Blacha w sensie?
> Jemu chyba chodzi o blaszany pojemnik który jest dodawany do większości wydań EK.
Jest
> także w wydaniu rosyjskim, o którym tak wszyscy piszą.

Aha, thx za rozjaśnienie sytuacji:)
W sumie fakt, byłby to fajny dodatek do EK, a tak mamy przeciętniaka.


ale za to jest zabawa i o to chodzi..


ale uważam że też powinni nasi coś dorzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można już kupować EK za 230zł :)
Najbardziej mi się podoba wzmianka że wszystkie egzemplarze zostaly wyprzedane w ciągu 24H hehe. linku nie podaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 20:09, Podpułkownik napisał:

No prezentuje się bardzo ładnie :). Gustowna apteczka ;)

czemu apteczka ?? gdzie tam jest krzyżyk ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować