Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Ja już zamówiłem ale jeżeli nie dodadzą zapalniczki tak ja w rosyjskiej EK to prawdopodobnie anuluje zamówienie i zamówię zwykłą edycję + Mass Effect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam waszej strategii działania CDP. Raz czy dwa Maryjan zrobił nam nadzieję na bogatszą EK. Teraz milczycie i myślę, że pozostanie tak do 28 sierpnia. Powinniście przeczytać all commenty i dać jakąś (chociaż ogólną) odpowiedź. Gadał dziad do obrazu a obraz ani razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną pozostało 12 sztuk. Ludzie swoje opinie już udzielili i sądzę, że nie ma kogo o cokolwiek tutaj prosić. Niech robią, jak chcą. Sporo ludzi zrezygnuje to może się ktoś tam obudzi. To jest ból wydawcy, a nie nasz. Jeśli nic się nie zmieni to ujawni się olewający stosunek wydawcy do klienta. I to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:09, ACE_2005 napisał:

Na chwilę obecną pozostało 12 sztuk. Ludzie swoje opinie już udzielili i sądzę, że nie
ma kogo o cokolwiek tutaj prosić. Niech robią, jak chcą. Sporo ludzi zrezygnuje to może
się ktoś tam obudzi. To jest ból wydawcy, a nie nasz. Jeśli nic się nie zmieni to ujawni
się olewający stosunek wydawcy do klienta. I to wszystko


Moim skromnym zdaniem masz rację. Przecież to nie my będziemy cierpieć że nie otrzymamy ciekawej EK tylko oni z tego że większość ludzi zrezygnuje i zarobią miej a jak wiadomo wszystkim chodzi o kasę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:50, master962 napisał:

ja bym wziął ten chlebak i koszulkę dodał to do rosyjskiego EK i wszyscy byli by szczęśliwi
:D


Oprócz CDP, bo koszt produkcji tego wynosiłby więcej niż te 130-160 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja.. a CDP na pewno cos takiego dowali : Dziekujemy kazdemu kto zakupil Stalker Czyste Niebo EK ! Tak naprawde TO jest prawdziwa wersja edycji EK ( link do zdiecja ). A tam dolozyli se np. zapalniczke , soundtrack i ta kule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:15, Irc100 napisał:

> ja bym wziął ten chlebak i koszulkę dodał to do rosyjskiego EK i wszyscy byli by
szczęśliwi
> :D

Oprócz CDP, bo koszt produkcji tego wynosiłby więcej niż te 130-160 zł...

ja osobiście mógłbym dopłacić trochę aby mieć zapalniczkę, blaszkę i tą taką kulę z rosyjskiego EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 18:39, master962 napisał:

> > ja bym wziął ten chlebak i koszulkę dodał to do rosyjskiego EK i wszyscy byli
by
> szczęśliwi
> > :D
>
> Oprócz CDP, bo koszt produkcji tego wynosiłby więcej niż te 130-160 zł...
ja osobiście mógłbym dopłacić trochę aby mieć zapalniczkę, blaszkę i tą taką kulę z rosyjskiego
EK poza tym bardzo podoba mi się ta naszywka Monolitu


Mi ona też się podoba już wcześniej o tym pisałem i mam nadzieję że mi jak będą wrzucać do torby naszywkę to dadzą akurat tą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 18:45, Jacullaa napisał:

> > > ja bym wziął ten chlebak i koszulkę dodał to do rosyjskiego EK i wszyscy
byli
> by
> > szczęśliwi
> > > :D
> >
> > Oprócz CDP, bo koszt produkcji tego wynosiłby więcej niż te 130-160 zł...

> ja osobiście mógłbym dopłacić trochę aby mieć zapalniczkę, blaszkę i tą taką kulę
z rosyjskiego
> EK poza tym bardzo podoba mi się ta naszywka Monolitu

Mi ona też się podoba już wcześniej o tym pisałem i mam nadzieję że mi jak będą wrzucać
do torby naszywkę to dadzą akurat tą .... i nogę snorka

ja bym zamiast tych naklejek (a''la naszywki) w polskim EK dałbym wszystkie naszywki tak ja to jest w rosyjskim EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 18:50, master962 napisał:

> > > > ja bym wziął ten chlebak i koszulkę dodał to do rosyjskiego EK i
wszyscy
> byli
> > by
> > > szczęśliwi
> > > > :D
> > >
> > > Oprócz CDP, bo koszt produkcji tego wynosiłby więcej niż te 130-160 zł...

>
> > ja osobiście mógłbym dopłacić trochę aby mieć zapalniczkę, blaszkę i tą taką
kulę
> z rosyjskiego
> > EK poza tym bardzo podoba mi się ta naszywka Monolitu
>
> Mi ona też się podoba już wcześniej o tym pisałem i mam nadzieję że mi jak będą
wrzucać
> do torby naszywkę to dadzą akurat tą .... i nogę snorka
ja bym zamiast tych naklejek (a''la naszywki) w polskim EK dałbym wszystkie naszywki
tak ja to jest w rosyjskim EK


dokładnie , większy może z tego pożytek - pożyjemy zobaczymy , może dadzą się przekonać co do nie których rozwiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że już wszyscy zamówili i jak ty sobie to wyobrażasz? Przychodzi do ciebie gra zamówiona przez paczkę wysłaną za pobraniem a tu do zapłaty 215 zł (200 za wypasione ek i 15 za przesyłkę)...

EDIT: Tnijcie posty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:10, Jacullaa napisał:

> ale jest jeszcze trochę czasu do premiery więc nie widzę problemu
>
stać mnie

w końcu o ile taka klimatyczna zapalniczka może podnieść cenę EK? pewnie o niewiele ale jakby nawet dorzucić parę innych rzeczy które podobają mi się w rosyjskim EK to i tak cena pewnie nie przekroczyła by 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:10, Jacullaa napisał:

> ale jest jeszcze trochę czasu do premiery więc nie widzę problemu
>
stać mnie


tylko skoro u Rosjan można włożyć "coś" to czemu u nas nie można ? tylko sam papier kolorowy ? za ponad sto złotych ? rozumiem czyjś zysk , ale zrozumcie i nas kupujących - Już nie stać nas na nic, tylko na juziolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, w czym jest problem? Jeśli cena edycji podskoczy, to z pewnością wszyscy chętni do jej nabycia zostaną o tym fakcie powiadomieni. To nie jest tak, że zamawiacie grę za 130 zł i nagle z jakiegoś powodu jej cena skacze do 230 zł i bez powiadomienia i zgody kupującego, sprzedający domaga się jej zapłaty. W takim wypadku również musicie wyrazić chęć jej zakupu, więc myślcie trochę i nie histeryzujcie.

A co do tej aktualnej edycji i jej ceny, uważam, że to nie jest warte tych pieniędzy. No bo niby za co tyle płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować