Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 00:47, LayerAli napisał:

Na pewno CDP nic nie doda, bo i tak większość potwierdzi zamówienie...
Widać że żyjemy w Polsce :)


Większość ale cześć zrezygnuje więc myślę że dodanie hust, naszywek (wywalenie naklejek) i zapalniczki wyjdzie im na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sie narobilo ! Juz wystarczy kazdemu zapalniczka do tej wersj EK i biedzie git ? Ja nie wierze... fanie jak by tak bylo i dodatkowo zamiast naklejek byly by same naszywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 10:44, FatB napisał:

No to sie narobilo ! Juz wystarczy kazdemu zapalniczka do tej wersj EK i biedzie git
? Ja nie wierze... fanie jak by tak bylo i dodatkowo zamiast naklejek byly by same naszywki


jasne żeby wystarczyło... tylko że CDP narazie milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostało 12 sztuk... przed premierą ta liczba urośnie do 112 sztuk jeśli nic się nie zmieni..
Wake up CDP!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie dodadzą zapalniczki na 100% - palenie szkodzi. :) Pomyślcie o tym, gdy sięgniecie po kolejnego szluga na przystanku. Nawiasem mówiąc nieładnie jest zatruwać współpasażerów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:15, Vojtas napisał:

Myślę, że nie dodadzą zapalniczki na 100% - palenie szkodzi. :) Pomyślcie o tym, gdy
sięgniecie po kolejnego szluga na przystanku. Nawiasem mówiąc nieładnie jest zatruwać
współpasażerów. :P


ale zapalniczka moze służyć aby podpalić konkurencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 14:25, Laki.men napisał:

> Myślę, że nie dodadzą zapalniczki na 100% - palenie szkodzi. :) Pomyślcie o tym,
> gdy sięgniecie po kolejnego szluga na przystanku. Nawiasem mówiąc nieładnie jest zatruwać
> współpasażerów. :P

Dnia 27.07.2008 o 14:25, Laki.men napisał:

ale zapalniczka moze służyć aby podpalić konkurencje :D


... albo puścić z dymem Wasze pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:20, edyss napisał:

zostało 12 sztuk... przed premierą ta liczba urośnie do 112 sztuk jeśli nic się nie zmieni..
Wake up CDP!!!!!!!!!


Już nic nie zostało. Na głównej stronie jest błąd. Kliknij na to i zobacz że nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam do was pytanie co wy byscie zrobili z zapalniczka?? ja bym dal ojczulkowi a po za tym dobrze ze ja juz zamowilem ;] stalker fajny jest wg was?? bo mi cos przypadlo do gustu a czy bedzie lab X18 czy jakos tak bo tak nie miłosiernie strasznie ;[ przynajmniej strzelaniny bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił na jakąś okazje albo jakąś pamiątke,ale myśle,że jakbym się wybrał np. w taka podróż do Czarnobyla,to bym by się chyba przydała :)Fajny?,głupie pytanie,to jeden z najlepszych FPP/RPG w jaki kiedykolwiek grałem,oczywiście clear sky,mam nadzieje,że będzie dużo lepszy,pewnie lepiej się sprzeda.Ogólnie to jestem wielkim fanem S.T.A.L.K.E.R.A.Niepowinieneś się martwić o klimat clear sky,bo będzie taki sam jak w jedynce,pozdro :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestawik fajny, chyba się skuszę, ale:
- Będzie na pewno dostępny tylko w sklepie gram.pl czy też przed premierą nagle "cudownie" objawi się też w innych sklepach?
Informacja, że będzie dostępny jedynie na gram podana w newsie mnie nie przekonuje.
- Z czego dokładnie wykonana jest torba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować