Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Już nie przesadzajcie że taka ta EK biedna. Owszem do Wiedźmina jej daleko ale tak jak ktoś napisał terminy gonią CDP tak wiec ja wolę mieć taką EK niż grę miesiac później przez to że WAM zachciało sie zasranej zapalniczki czy jakiegoś innego gadżetu.
Ważne żeby nie było opóźnień w wydaniu dla mnie to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rodacy ! Nie przesadzajmy ! CDP i tak dla nas juz duzo zrobilo a my chcemy wiecej ? Niektorzy tak a niektorym moze pasowac !! Zapalinczka czy brak niej to moze przesadzic ale czy to takie wazne ? Mojm zdaniem dla kazdego to bedzie nagroda zagrania w nowego Stalkera !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak!po pierwsze ani ta edycja biedna,ani nie za droga,ważne dla mnie jest to,że będę mieć wcześniej tą grę i to się liczy,a EK traktuje jako dodatek i nie czepiam sie o to że jest słaba,dla mnie jest cool.Jednak jak już wspominałem,widzimisie oraz pazerstwo niektórych jest oszałamiające :).I jak ktoś wspomniał,niezapominbajmy,że to jednak też gra,która skoro według większości będzie bardzo dobra w swoim gatunku,to neich nieliczą na wiecęj,bo sama gra w sobie jest już tania jak nie wiem co.Już niżej niezejdą,BEZ PRZESADY!
Przecież im niechodzi o to ,żeby edycja była inna,każdemu tu chodzi o KASE,ale naprawde grosze nie powinny tu mieć znaczenia,ale jak się wydaje mają.Jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o kase:).Ja niewidze tutaj czegoś w stylu ,że wrzucili jakieś śmieci do EK i chcą nam opchnąć jakiś syf,żeby zarobić,nie sądzę,już cena oraz zawartość o tym świadczą,a wątpię też w to,że zmieni się rodzaj EK,tak jak np. ona wygląda na Ukrainie,na to też bym nie liczył.Ja nie czekam na komentarz z CDP,ja czekam na EK,na 28 sieprnia będzie gotowa.
Zresztą tak btw to porównywanie The Witvhera EK do EK CS jest tu zupełnie nie na miejscu,tu mamy klasycznego rpg,a tutaj TPP/RPG,tam mogą dopiero nawrzucać kitu który łyknie każdy amator RPG,bez obrazy dla gatunku gry,bo nie o to mi chodzi.Od EK SC nie spodziewałem się czegoś więcej,zadowala mnie ta w 100%.Prędzej nas czeka drugi wybuch reaktora w 2012 roku niż ,żebym zrezygnował z tej Edycji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomasiu-696: Mnie, terminy, które gonią CDP w ogóle nie interesują. W tej firmie nie pracuje jeden człowiek, który nie potrafi nadążyć za goniącym go terminem, a cała grupa ludzi. Jeśli nie potrafią sobie poradzić, to być może są to nieodpowiedni ludzie? Może należy wprowadzić w CDP zmiany? Na przykład, polegające na tym, że tych, którzy nie potrafią sobie poradzić, należałoby zwolnić, a w ich miejsce zatrudnić takich ludzi, którzy będą dawać sobie radę? Dlaczego winisz ludzi, że zachciało im się "zasranej" zapalniczki? A czy ktoś w CDP nie mógł pomyśleć na samym początku o tym, żeby dołożyć tą "zasraną" zapalniczkę do naszej edycji?

@FatB: Co tak dużo zrobiło dla nas CDP? Bo o ile sobie kojarzę, to dla mnie kompletnie nic. Masz na myśli to, że wydaje EK "Clear Sky"? Przecież nie muszą tego robić. Więc, o co Ci chodzi?

@Ajinur: A po co porównujesz do siebie gry "S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky" i "Wiedźmin"? Jaki jest w tym sens? Gatunek gry nie ma tutaj zupełnie nic do rzeczy. Edycja Kolekcjonerska, jak już wcześniej Ci tłumaczyłem, tworzona jest dla prestiżu. Ma być wyjątkowa. To nie ma być edycja podstawowa powiększona o torbę, artbook, koszulkę, naklejki i naszywki. Może być, ale to stanowczo za mało.

Mnie też zależy na tym, aby gra ukazała się w terminie, ale jeśli się nie da, od tego się nie umiera. Nie możecie lenistwa i kompletnego olewania klienta przez wydawcę tłumaczyć tym, że "najważniejsze jest to, aby gra ukazała się w terminie". W ten sposób dajecie do zrozumienia, że jesteście w stanie kupić każde gówno, które Wam się wciśnie. Byleby w świecącym papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie porównuje,nie obchodzi mnie TW.skoro jest tworzona dla prestizu,to na co do jasne ciasnej liczysz ?Na zestaw karabinów w EK za 130zł?Tobie po prostu nie podoba się to,że wciskają ci byle co,za tak WYSOKĄ cenę,bo liczysz na coś więcej,ok.Ale nie licz na więcej,bo wybrednych na EKty mówisz,że bo edycja musi być wyjątkowa i oprawiona w złote pudełko,Dla nich ważne jest to,że sobie sprzedadzą i zarobią
.Mało ich obchodzą takie sprzeciwy,więc chce żebyś wiedział,że nie masz na co liczyć,że się zmieni,dla nich liczy się to,że stalker clear sky będzie sprzedany już o 500 egzemplarzy więcej,czy nam się to podoba czy nie :)
Ale mi to akurat nie wadzi,bo edycja mi pasuje i odpowiada w zupełności,polecam zamówić z Ukrainy bo w Polsce innej nie będzie,no chyba ,że ktoś napisze do nich petycje,że EK jest skapa i według niektórych się nie opłaca,można tak,ale nie liczyłbym na wiele:p,wiesz mi tak bardzo na tej edycji kolekcjonerskiej nie zależy,mogę mieć parę fajnych rzeczy praktycznie za darmo i wcześniej,niż zwykła,po prostu poszedłem na układ,że mi się opłaca,a nie,że coś mi się tam nie podoba,cała EK prawdę mówiąc mi wisi więc wiesz:)Mogę ją mieć i niemieć,ale że dają jakieś dodatki to wezmę bo jawnie się opłaca,jak dla mnie,wybredny nie jestem i nie obchodzi mnie to,że daje im do zrozumienia,że mogą nam wciskać byle co.Komuś może na tym zależeć,ale nie mnie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie boli mnie to, że Tobie to wisi. Wisi to Tobie, wisi to sporej liczbie ludzi, którzy są gotów kupić tę edycję i wisi to wydawcy, który wciska taki zestaw, bo i tak wie, że ktoś to kupi. I ma rację. Niestety. Gdyby to nie wisiało Tobie i pozostałej reszcie chętnych do jej kupienia, gdyby tak wszyscy chętni w związku z tym bylejakim składem zrezygnowaliby z jej zakupu, to jestem pewien, że ten skład zmieniony zostałby z prędkością światła. Bo kto to kupi, jeśli nikomu nie będzie odpowiadać? I wtedy każda edycja byłaby zupełnie inna. I przez takich jak Ty, edycje rozszerzone wyglądają tak, a nie inaczej. Bo Wam to wisi. A później jest żal o to, że w edycji kolekcjonerskiej po raz n-ty jest podkładka pod mysz, smycz, czy też koszulka w jednym rozmiarze. Później czyta się posty typu: "Czy możecie dać nam wybór rozmiaru koszulki?", "No trudno. Może następnym razem pozwolą nam wybrać rozmiar koszulki?". To jest chore i śmieszne. Po co prosicie? Za to płacicie Wy, a nie Wam płacą. Przestańcie w końcu prosić, a zacznijcie się domagać, a jeśli odpowiedź będzie brzmieć: "Nie", odpowiadajcie: "To sp........cie!" Róbcie tak dalej, a będą Was dymać także w codziennym życiu, bo skoro nie potraficie powiedzieć: "Dość!", to zginiecie.

Jestem w stanie zrezygnować z zakupu tej edycji, jeśli jej skład się nie zmieni. I tak też zrobię. Jeśli dadzą samą zapalniczkę, albo coś innego to dla mnie za mało. Musi być coś jeszcze. To takie bezpieczne minimum. Jeśli cena zostanie w związku z tym podniesiona i zobaczę, że to mi odpowiada (pod względem zawartości), to jestem w stanie ją zapłacić. Nie możecie raz w życiu zrobić tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tego nie pisałem, ale - tak jak inni - jeżeli CDP nie zmieni składu edycji, anuluję zamówienie. A jeżeli nie zaczniecie dbać o potrzeby klientów, to zmienię swoje nastawienie do was - dawno mieliście wstawić tutaj komentarz odnośnie edycji, ale wciąż tego nie robicie. Ufam, że w końcu się tego doczekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FatB ma 100% racje przeciez wiecie ze CDP chce dla nas dobrze ja to wiem ze wy chetnie byscie zapalniczka podpalili dom :P wiec ... mam nadzieje ze to nie putin rozkazal zeby byla zapalniczka w Ek ruskiej a poda ktos and Ek ?? poprosze o stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wypowiadam się już na ten temat,bo chce mi się śmiać,róbcie co chcecie,wasza sprawa,tracicie tylko zbędny czas,lepiej już anulujcie jak liczycie na więcej,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACE_2005:czegoś ty nie rozumiesz,ty zrozum też to,że większości tutaj ludzi,jak widzę ta edycja się podoba,nie zmienisz ich zdania tylko dlatego,że ciebie niejara,jak z pretensjami to do CDP,jeśli ktoś anuluje bo się nie zmieni,proszę bardzo,ale może komuś się już taka podobać,może niektórzy nie mają takich wielkich wymogów,jak co niektórzy :p,a ty tego po prostu nie bierzesz do wiadomości,tylko dalej swoje:)Owszem wszyscy razem możemy się starać,aby EK była jeszcze lepsza,ale ,skoro komuś się taka podoba to no nic nie poradzę.Bo takie osoby właśnie jak np. ja czy inni,którzy zamówili,i zostawią taką EK,nie muszą się o to starać.Tylko ci którym owa edycja nie odpowiadai :) Z tym,że mi wisi to był taki żargon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest też troszkę śmieszne z waszej strony,na początku mieliście okazje zobaczyć na spokojnie całą edycje,no i co?Decydujecie się na nią,ale tylko dlatego,że odrazu prosicie o więcej?NO błagam was,nie róbcie z siebie takich pokrzywdzonych,dobrze wiedzieliście jaka jest edycja i,że już od jakiegoś czasu nic nikt nie pisał,że może się zmienić,przynajmniej ja o takiej wiadomości nie słyszałem,więc czemu wy z takiego założenia wyszliście na samym początku,w sumie CDP,od razu mógł napisać,czy się zmieni czy nie,no ale nie wnikam w to,Bo mogło to nie których wprowadzić w błąd,że będą liczyć na zmianę,a tu się zawiedli,dlatego też zamawial na samym początku.No zobaczymy jeszcze,kto wie :)Ja nie zmienię zdania ani nie anuluje EK,ja przynajmniej jestem słowny,bo niektórzy na początku pisali,że wezmą,a jak się dowiedzieli,żę nic może w niej już nie być to się wycofują,nie wiem może i CDprojektowi brakuje takiej słowności,ale to moja wina,żę obiecują wam więcej i zostajecie wystawieni,otwórzcie oczy,taki jest świat,albo bierzesz co masz,albo licząc na więcej nic nie dostajesz :)Hm jak anulujecie to będziecie żałować potem.Zresztą,jeszcze duuużo czasu do wydania preorderu EK CS,więc też jest szansa dla tych którzy chcą,że może coś się jeszcze zmieni,no ale nie proście o to mnie tylko CDP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy,że nie mogę się do tego przyczynić,aby Ek jeszcze zmienili,ale wydaje mi się ,że oni to odbiora jako szantaż,nie dodadzą to nie bierzemy,takim sposobem na pewno nie dadzą.Ale szkoda,że skoro gdzieś tam niby pisali,że się zmieni,a nie odpisują,ani nie dają znaku,mogą być bardzo zajęci grą jeszcze,ale na taką wiadomość jeszcze ich stać xD,hm,no dobra,ale nawet jeśli,to jak chcecie,aby dali znać,aby coś jednak zmienili?Bo mi brak pomysłów:) Oni tak jak ja myślą,żę temat Ek został pewnie juz wyczerpany,teraz myslą sobie,nom to zszedł nakład,to już nic nie robimy,tak też może być.Przyznam,że za takie zachowanie brawa się nie należą,więc teraz już tylko pozostaje nam czekać na to co napisze CDP i żeby to jeszcze było w miarę szybko,a nie przed samym preorderem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie opasłe tomiszcza napisaliście, prawie jak bym czytal książke ;]
EK stalkera też mnie nie powaliła. Standart i tyle powiem, mogli się wiecej postarać, no ale wtedy wyszło by drożej i była by obawa czy wszytskie egzemplarze zejdą, ale z drugiej strony patrzać jak nie dadzą tej zapalinczki to sporo osób może zrezygnować i CDP będzie w przysłowiowej tylnie częsci ciała ;]
Niektórym się podoba innym nie, tak jest zawsze w życiu, ale musze przyznać że spodziewałem się lepszych pomysłów chociażby kubek z logiem stalkera jak już nie chcieli dać tej zapalniczki lub replika naboju albo granatu dużo to wcale nie kosztuje, a zawsze stanowiło by jakieś wzbogacenie do zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jawnie sobie z nas kpią,to się staje już irytujące,dlatego nie będę się niepotrzebnie czepiał,czekam spokojnie na wydanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ajinur: Piszesz tak chaotycznie, że ciężko jest zrozumieć, o co Ci chodzi. Niektórzy zarezerwowali sobie EK Stalkera, bo (nie pamiętam dokładnie kto), ale ktoś, albo z Gram.pl, albo z CDP napisał, że czytają nasze opinie i zastanawiają się nad składem tej edycji i do tej pory zero odezwu. Jednak część ludzi zadeklarowała, że jeśli skład nie ulegnie zmianie, to zrezygnują. Twierdzisz, że ich szantażujemy? Twierdzisz, że w związku z tym nie zmienią jej składu? Odpowiem Ci, że nikt nikogo nie szantażuje. Po prostu ludzie domagają się jakiś konkretnych dodatków i nikt nikogo nie szantażuje, ponieważ to my za to płacimy CDP, a nie CDP nam. Jeśli w związku z tym nie urozmaicą tej edycji, bo potraktują to jako szantaż, to są po prostu śmieszni. Łaski nikt nikomu nie robi. Nie chcą nic zmienić? To ich sprawa. Stracą raz, stracą drugi raz, to może się obudzą. Jeśli nie, to będą tracić i tracić, aż w końcu ludzi naprawdę trafi szlag i oleją takiego wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc to chyba już za późno na to,żeby coś zmienili,ci co bardzo chcieli więcej,a zamówili i potem zaczęli o to pisać,było już za późno,mogliście patrzeć co bierzecie,w tedy byłaby jeszcze szansa,nie zamawiacie,CDP patrzy w tedy oho coś ta Ek nie schodzi,w tedy by na pewno coś dodali,bo nic by im nie zeszło a wtedy im by się nie opłaciło,teraz jest na odwrót,widzę,że większość została zrobiona w balona.No ale płakać nie będe,jakbym był na miejscu takeigo człowieka to tak właśnie bym zrobił aby Ek była lepsza.Jeszcze jakby wysłuchali takich komentarzy,no ale teraz to po ptakach krótko mówiąc,mogliście w tedy myśleć a nie teraz,bo teraz to troszke za późno.Tylko albo się dla niektórych zlitują,albo nie,krótka piłka ze strony CDProjektu :)tylko,że w tedy moglibyśmy jeszcze im dać dop świadomości,że jeśli nic się niezmieni to niech oni na to obiektywnie spojrzą,większość zrezygnuje,a oni nic niezarobią,może w tedy coś dodadzą,ale to już takie kombinowanie :)Tylko,że tak pewnie będzie na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiesz co zobaczymy końcowy efekt,tylko,żeby potem płaczu nie było :)chaotycznie to możesz pisać nie ja,bo dla ciebie i tak źle i tak niedobrze,lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie jest za późno. Do premiery gry, jeśli zostanie wydana zgodnie z terminem, pozostaje cały miesiąc. W związku z tym, skład edycji może ulec zmianie przynajmniej jeszcze czternaście razy. Ludzie składając zamówienie zrobili sobie tylko rezerwacje w razie zmiany edycji na lepszą, aby nikt im jej w takim wypadku nie odebrał. Nikt nie został zrobiony w balona, bo jeszcze nikt za nią nie zapłacił. Gdyby czekać na zmianę składu pakietu i dopiero kupić, tak jak Ty to piszesz, to też nazywa się kombinowaniem. I nie pisz mi, że CDP może się "zlituje", bo mnie krew zalewa. Już raz to pisałem: nikt nikomu łaski nie będzie robić. Czytając Twoje posty odnoszę wrażenie, że traktujesz CDP jak jakieś Guru, którego ciemny lud musi słuchać i któremu musi się podporządkować. Otóż, czasy ciemnoty, to średniowiecze, które się skończyło. Dosyć dawno temu.

"(...)chaotycznie to możesz pisać nie ja(...)" - to nie jest chaotyczne pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować