Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 19:25, ACE_2005 napisał:

Nie rozumiem, w czym jest problem? Jeśli cena edycji podskoczy, to z pewnością wszyscy
chętni do jej nabycia zostaną o tym fakcie powiadomieni. To nie jest tak, że zamawiacie
grę za 130 zł i nagle z jakiegoś powodu jej cena skacze do 230 zł i bez powiadomienia
i zgody kupującego, sprzedający domaga się jej zapłaty. W takim wypadku również musicie
wyrazić chęć jej zakupu, więc myślcie trochę i nie histeryzujcie.

A co do tej aktualnej edycji i jej ceny, uważam, że to nie jest warte tych pieniędzy.
No bo niby za co tyle płacić?


za kolorowy papier z napisem Skalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 80% pewny że jeżeli nie dodadzą nic ciekawego w sensie zapalniczki to parę dni przed wysyłką co najmniej 1/3 zamawiających anuluje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jacullaa: No i właśnie tutaj jest pies pogrzebany. W tej edycji jest sam kolorowy papier. A to, że jakoś wolno zgłaszają się na nią chętni świadczy o tym, że jest bardzo słaba.

@KamcioBoy: Obstawiam 2/3. Robimy zakłady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:36, ACE_2005 napisał:

@Jacullaa: No i właśnie tutaj jest pies pogrzebany. W tej edycji jest sam kolorowy papier.
A to, że jakoś wolno zgłaszają się na nią chętni świadczy o tym, że jest bardzo słaba.

@KamcioBoy: Obstawiam 2/3. Robimy zakłady? :P

jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:52, pRed@toor napisał:

a ja obstawiam że 99 procent ludzi co tu marudzi nie miało nawet w planach kupienie EK,
a ci co kupili mają w nosie wasze marudzoenie xD


akurat tak się składa że ja ją i tak kupię bez względu na cenę !!! tylko bym chciał żeby było w niej coś jeszcze fajnego z gadżetów - dodane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:56, Jacullaa napisał:

> a ja obstawiam że 99 procent ludzi co tu marudzi nie miało nawet w planach kupienie
EK,
> a ci co kupili mają w nosie wasze marudzoenie xD

akurat tak się składa że ja ją i tak kupię bez względu na cenę !!! tylko bym chciał żeby
było w niej coś jeszcze fajnego z gadżetów - dodane


No to sobie kupuj skoro już nie ma chyba, że na allego.pl o 100 zł więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:15, Mis776 napisał:

> > a ja obstawiam że 99 procent ludzi co tu marudzi nie miało nawet w planach
kupienie
> EK,
> > a ci co kupili mają w nosie wasze marudzoenie xD
>
> akurat tak się składa że ja ją i tak kupię bez względu na cenę !!! tylko bym chciał
żeby
> było w niej coś jeszcze fajnego z gadżetów - dodane

No to sobie kupuj skoro już nie ma chyba, że na allego.pl o 100 zł więcej:(

mam zamówione i tyle , ale walczę o to żeby coś jeszcze dodali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:56, Jacullaa napisał:

akurat tak się składa że ja ją i tak kupię bez względu na cenę !!! tylko bym chciał żeby
było w niej coś jeszcze fajnego z gadżetów - dodane


No i tutaj mamy problem. Gdyby tak każdy kupujący, ze względu na to, że nikt nie ma zamiaru dodać jeszcze czegoś sensownego do edycji kolekcjonerskiej, odmówiłby jej kupna to wydawca zastanowiłby się ze 30 razy nad zmianem jej składu. A tak zawsze znajdzie się ktoś kto kupi i wtedy nie patrzy się na to, że ileś procent chętnych marudzi, bo ma się ich gdzieś... :(

P.S.: Też zamówiłem. Ale jeśli nie zajdą w niej żadne zmiany to na 100% zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:40, ACE_2005 napisał:

> akurat tak się składa że ja ją i tak kupię bez względu na cenę !!! tylko bym chciał
żeby
> było w niej coś jeszcze fajnego z gadżetów - dodane

No i tutaj mamy problem. Gdyby tak każdy kupujący, ze względu na to, że nikt nie ma zamiaru
dodać jeszcze czegoś sensownego do edycji kolekcjonerskiej, odmówiłby jej kupna to wydawca
zastanowiłby się ze 30 razy na zmianem jej składu. A tak zawsze znajdzie się ktoś kto
kupi i wtedy nie patrzy się na to, że ileś procent chętnych marudzi, bo ma się ich gdzieś...
:(

P.S.: Też zamówiłem. Ale jeśli nie zajdą w niej żadne zmiany to na 100% zrezygnuję.


Dokładnie mam ten sam plan. Zamówiłem sobie już wczesnej jak było bodajże 125 sztuk i jeżeli nie będzie jakiegoś info że dodali jaki ciekawy gadżet (jeśli będzie zapalniczka od razu potwierdzam zamówienie) to rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee no macie racje zapalniczka jeszcze by sie przydała ciekawe czy pepsi moze na to cos poradzic ;p ale ja i tak zamówilem i tez chcem zeby byla zapalniczka by bylo ciekawiej ...;] a czy stalker jes straszny chyab nie ...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że CDP postąpi słusznie i doda tą zapalniczkę nie podwyższając ceny. Dlaczego tak sądzę? Bo wielu piszę, że nie potwierdzi zamówienia jeżeli nie zostanie dodana wcześniej wspominana zapalniczka. Dlaczego więc CDP ma tracić? Sądzę, że na obecną chwilę tak myślą panowie z konsulatu. :) Ale nie jestem jasnowidzem. Czas pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 21:19, Miltenos napisał:

Sądzę, że CDP postąpi słusznie i doda tą zapalniczkę nie podwyższając ceny. Dlaczego
tak sądzę? Bo wielu piszę, że nie potwierdzi zamówienia jeżeli nie zostanie dodana wcześniej
wspominana zapalniczka. Dlaczego więc CDP ma tracić? Sądzę, że na obecną chwilę tak myślą
panowie z konsulatu. :) Ale nie jestem jasnowidzem. Czas pokarze.


jak narazie milczą :). Kurde robią się takie jajca jak przed oficjalną premierą diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie lubię takiego milczenia z ich strony na forum. Ucieszył by mnie nawet post w którym by napisali że jednak coś dodadzą ale nie powiedzieli by co a w ten sposób doprowadzają większość ludzi do głupoty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 21:19, Miltenos napisał:

Sądzę, że CDP postąpi słusznie i doda tą zapalniczkę nie podwyższając ceny. Dlaczego
tak sądzę? Bo wielu piszę, że nie potwierdzi zamówienia jeżeli nie zostanie dodana wcześniej
wspominana zapalniczka. Dlaczego więc CDP ma tracić? Sądzę, że na obecną chwilę tak myślą
panowie z konsulatu. :)


Zobaczymy. Nie muszą nic dodawać bo i tak znajdą się ludzie co prędzej czy później by to EK kupiło. Ale dla wizerunku CDP byłoby lepiej gdyby powiększyli tą edycję. Zapalniczka i chusta dodatkowo to jak dla mnie minimum. Jeśli edycja się nie zmieni to też anuluję zamóienie, jak to już zresztą wcześniej pisałem.

>Ale nie jestem jasnowidzem. Czas pokarze.

Jej ! Czas będzie kogoś karać ?
...
"pokaże"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej myśli,na pewno coś dodadzą , już nie będą tacy !
Z resztą już się nie mogę doczekać kiedy wezmę w swoje łapska tekę i zagram....
A to jest prawda powinni jakoś się odezwać - myślę że to zrobią w najbliższym czasie,musimy być tylko cierpliwi,coś tak czuję że kombinują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja też miałem ochote kupic to wydanie, na stronie głównej piszą, że tylko 12 sztuk przechodze do sklepu a tam ni ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować