Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 18:29, Ajinur napisał:

nie wiem,ale ten plecaczek sie wydaje fajowy,no i EK zeszła jak świeże bułeczki :)


Ten plecaczek nazywa się medkit:)I dla mnie też jest najciekawszą częścią EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:27, Arclight napisał:

Zestawik fajny, chyba się skuszę, ale:


Teraz to już za późno nakład został wyczerpany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może za mało egzemplarzy dali,mogli by dać 2 razy więcej,to by się ludzie wyrobili xD,nie wiem,ja sie zdecydowałem na EK bo sie bardzo opłaca i podoba mi się jej skłąd.Niby każdy narzekał na jej końcową oprawe,a praktycznie każdy się rzucił jak ci w mediamarkt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ja się bardzo z tego cieszę że jestem wśród nielicznego grona osób które mogą się poszczycić EK Clear Sky , oczywiście może ktoś przeczyta mojego posta (mam na myśli Kierownictwo które zajmuje się tą wersją gry i coś dorzucą) ale nie chcę żeby zrozumieli to w taki sposób że jak nie dorzucą to i tak się będę cieszył - oczywiście będę się cieszył... dorzućcie coś jeszcze , wiem że pomysłów wam nie brakuje - ten czas oczekiwania na Clear Sky i moment wydania gry i dostarczenia jej , jest jakby zaczarowanym czasem , jakby "świętem","życzeniem" które się spełnia i ta chwila powinna być wyjątkowa i niepowtarzalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:00, Arclight napisał:

Znając życie w ostatniej chwili parę sztuk z zamówień niepotwierdzonych się znajdzie,
więc nie jest za późno.

parę ?? w takim tępię jak nic nie dodadzą to zrobi się ze 150 wolnych (albo więcej!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:15, Jacullaa napisał:

i ja się bardzo z tego cieszę że jestem wśród nielicznego grona osób które mogą się poszczycić
EK Clear Sky , oczywiście może ktoś przeczyta mojego posta (mam na myśli Kierownictwo
które zajmuje się tą wersją gry i coś dorzucą) ale nie chcę żeby zrozumieli to w taki
sposób że jak nie dorzucą to i tak się będę cieszył - oczywiście będę się cieszył...
dorzućcie coś jeszcze , wiem że pomysłów wam nie brakuje - ten czas oczekiwania na Clear
Sky i moment wydania gry i dostarczenia jej , jest jakby zaczarowanym czasem , jakby
"świętem","życzeniem" które się spełnia i ta chwila powinna być wyjątkowa i niepowtarzalna...


Zgadzam się z tobą,już samo oczekiwanie na grę wydaje się być czymś w rodzaju bomby zegarowej,która odlicza swój koniec,a samo wyjście gry powinno być niezwykłe,pamiętne po wsze czasy,przynajmniej dla fanów :)Bo0 gra zapowiada się jako największy hit tego roku,a może i nie tylko roku :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E zobaczymy pozyjemy ! Ja obstawiam ze CDP zrobi niezla niespodzianke tym ktorzy zamowili ale na pewno tym co maja zajerestrowane Cien Czarnobyla EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:59, Ajinur napisał:

może za mało egzemplarzy dali,mogli by dać 2 razy więcej,to by się ludzie wyrobili xD,nie
wiem,ja sie zdecydowałem na EK bo sie bardzo opłaca i podoba mi się jej skłąd.Niby każdy
narzekał na jej końcową oprawe,a praktycznie każdy się rzucił jak ci w mediamarkt xD

>

Sporo ludzi rzuciło się na tę edycję ze względu na to, że liczą, iż CDP coś jeszcze dołoży do tego zestawu. Jeśli nie, sporo ludzi zrezygnuje. W chwili obecnej nie opłaca się kupno tego wydania EK, bo jak już ktoś napisał, oprócz kolorowego papieru, nic w niej nie ma. Przeczytaj wszystkie posty, a zrozumiesz, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to ja nie wiem na co wy liczycie,że się zmieni?To nierealne,a jak sie zmieni do rzeczywiście sporo,może dodadzą tą waszą zapalniczke i tyle,a tak mamy koszulke,artbooka,naszywki,i torbe,za i tak zniżoną cene,wy oczekujecie za dużo po tej edycji,nie sądze,żeby zmienili,więc skoro ktoś to zamówił tylko dlatego,że na to liczy,niech anuluje i zwolni miejsce temu kto naprawde chce mieć tą EK,oczywiście,żę niezmusze nikogo do tego,żeby kupował jak mu się niepodoba ,ale czekacie na coś co się i tak nie zmieni,gwarantuje wam to! :)Ta edycja nie jest aż tak uboga,poprostu,jakby dodali zapalniczke i coś jeszcze,wiadomo sena byłaby wyższa,musza mieć z tego jakis procent co nie?NO ale wtedy na logike koleś patrzy,za 200-250 zl EK.No chyba ich coś szczypie,po drugie dali naprawde dużą znizke ceny,hm,jeśli by zostawili te 160 zl bez placenia wirtualnymi i by taka cena została,to już też bym się zastanawiał,no ale znizyli bo fakt faktem może dużo niedali,ale zawsze coś,Mi się podoba i nieanuluje zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warto zaznaczyć, że ilość egzemplarzy specjalnego, rozszerzonego wydania jest ograniczona do 500."

taaa jasssne. tak samo jak bylo z wiedzminem i Mass Effectem? ze niby zabraklo, ze niby potem dorobili a kolekcjonerki Mass''y obecnie zalegają na półkach Media Marktu. a taka panika była żeby brać bo nie będzie... pffffff...
do tego edycja specjalna jest NAJGORSZA na gram.pl wlasnie. wiec pewnie dlatego wciskali ludziom kity przed premierą na preorder bo juz po - kazdy poszedl kupic gdzie indziej. bo w MM za 99 zł. jest gra + artbook a w empiku + koszulka. i NIE za 129 zeta tak jak kłamali ze bedzie po premierze a do premiery ''tylko'' 95 i tylko u nich.

ale jedno trzeba przyznac - 129 zł. (z uzyciem WP) za takie ładne wydanie Stalkera to bardzo dobra cena. zwłaszcza ze zdarza sie iż w takiej cenie jest goła gra w wydaniu standardowym. (zazwyczaj EA wali takie ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 22:37, Ajinur napisał:

tak btw,czytałem powyzsze posty i nie zdziwiłem się aż tak bardzo:)


A i ja się nie zawiodę ,tylko walczę do końca .... o coś . Może się uda może nie - trudno,bardzo bym chciał żeby to
było wydanie jak - Sylwester,Noc komety,Armagedon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woot...
jedna z ciekawszych Edycji Kolekcjonerskich jakie widziałam ( jak na taką cenę ;) )
hm... ale nic nie przebije EK Wiedźmina - heh, głównie z powodu "dodatkowego" kuponu na 100zł do wykorzystania na Gramie ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już się nie kupi ale na pewno gdzieś będzie można dostać tą edycję ( między innymi Saturn i Media Markt ) , na pewno uda się kupić tą edycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie,dlatego,za samą cenę już się skusiłem,a w MM masz racje pewnie były te wersje po 99 zł,ale nie pełne,a to nie to samo,no ale np.standardówki jak mówiłeś,np. z EA mają ceny wyższe niz ta EK,a gra nawet o klase może dwie niższa,ale tez nie zawsze tak jest,bo jednak większość tych gier mocnych z wmiare niskimi wymaganiami jak na tą technologie,maja prawo mieć cenę jak z kosmosu,dlatego czasem warto czekać pare miesięcy na jakąś zniżkę xD,ale komu by się chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nawet jeśli w saturnie czy MM,czy nawet z empiku pójdzie ta EK za dużo mniej niz na gram.pl to nic,ja np. chce mieć tą grę już teraz dlatego nie zamierzam czekać pół wieku na to aż wyjdzie z innym sklepie za na prawde tyci mniej kasy:),fani maja gdzieś,że gdzie indziej pójdzie taniej,oni chcą mieć tą grę od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już pewnie każdy wie,EK pokaże ukaże się o jeden dzień wcześniej niż preorder zwykły,który wyjdzie 29 sierpnia,EK preorder wyjdzie 28 sierpnia,nastepny + za tym,żeby tą edycje mieć,ale to taki margines mały:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować