Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP ujawnia skład EK gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

618 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 20:14, Zakeros napisał:

Me too. Mam nadzieję, że do piątku to naprawią. W sumie mi to rybka, bo i tak biorę "elkę"
;P


czyli lubisz obcisłe ciuszki :p ja jakby była możliwość to bym wziął XXL/XXXL bo 76cm długości przy XL to trochę za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:42, dompas napisał:

A może przetłumaczył ktoś napis na tylnej stronie koszulki?

A co cyrylicy nie znasz? W dorbych czasach to sie w szkole uczylo....

"Wyprodukowano w Czernobylu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy porównać ? Ok ;]
Age of Conan - koszulka, mapa, artbook (niech będzie bo jest inny od tego w podstawowej wersji gry), pomoc podręczna (skróty klawiszowe etc.), klucze dla przyjaciół, pudełko zbiorcze; cena - 220 zł. (180zł. po odliczeniu wPLNów)
S.T.AL.K.E.R. - koszulka, mapa, artbook (chyba go nie było w podstawowej wersji...), naszywka, pudełko zbiorcze; cena - 160zł. (130zł. po odliczeniu wPLNów)

Podsumowując - AoC jest "lepsza" w tym, że ma (i tu do wyboru) pomoc podręczną/klucze dla przyjaciół ;] A jest o 60zł. droższa (50zł. w przypadku wykorzystania wPLNów) ;]

Ps. Poprawcie mnie jeśli się w czymś pomyliłem :)

EDIT:
Nie zapominajmy jeszcze o tym, że za AoC jeśli chce się grać trzeba co miesiąc płacić kilkanaście/kilkadziesiąt złotych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko działa i już zamówiłem sobie XL - eleczkę i jestem happy. Tylko czy ktoś mógłby mi odpisać czy coś doszło do zestawu, czy też nie - (nie ukrywam że liczę na jakiś prezent) - tak było i jest napisane w ofercie Cle..Sky
że stali bywalcy dostaną upominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:27, Jacullaa napisał:

u mnie wszystko działa i już zamówiłem sobie XL - eleczkę i jestem happy. Tylko czy ktoś
mógłby mi odpisać czy coś doszło do zestawu, czy też nie - (nie ukrywam że liczę na jakiś
prezent) - tak było i jest napisane w ofercie Cle..Sky
że stali bywalcy dostaną upominek.


upominek w postaci zniżki:] dychaczowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:50, Tomasiu-696 napisał:

Mogli by ale sie nie odezwą bo juz NIC nie dodają do EK.



Skąd ta pewność ?? Możesz powołać się na jakieś konkretne i wiarygodne źródła??Czy to tylko Twoja opinia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja
jak zwykle klamcy i oszuksci forumowi z cdp zrobili graczy w bambulko sugerujac ze edycja kolekcjonerska nie bedzie dostepna poza gram.pl

czego innego mozna sie po nich spodziewac?
ciekawe czy teraz pojawi sie tu ten klamca...

nie sadze

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39300&pid=96 - MaryjanCDP = klamca i oszust forumowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery z samej ciekawości przejdę się do Empiku oraz Media – Marktu. Zobaczymy czy aparat mi się przyda do utrwalenia czegoś :D A jeżeli tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować