Zaloguj się, aby obserwować  
cart

dostawa za wpln >500 ?

79 postów w tym temacie

I przez tą operację z Wpln''ami Czyste Niebo będzie moją ostatnią grą kupioną w sklepie gram.pl
niestety ale to przegiecie jest jak dla mnie bo kto zamawia gry za 500zł?!Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:55, rafekx 12 napisał:

I przez tą operację z Wpln''ami Czyste Niebo będzie moją ostatnią grą kupioną w sklepie
gram.pl

Ja tam jeszcze kupie pare gierek;-)

Dnia 23.07.2008 o 14:55, rafekx 12 napisał:

niestety ale to przegiecie jest jak dla mnie bo kto zamawia gry za 500zł?!Eh...

Nie gry a inne ciekawe żeczy np: Pralka Telewizor Plazmowy itp możę wprowadza mam się ucieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mam wyjścia, musimy wprowadzić do gram.pl masę hardware żebyście mogli kupić myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki i dorzucając do tego grę będzie 500 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:54, kaganiec napisał:

> w zasadzie dobry pomysł, ale nie tylko te gry które mają na zbyciu, np. pięciokrotnie

> wyższą kwotą w wPLN, od ceny w na gramie ;) Tak więc takiego np. Mass Effect''a
kupić
> se za 500wPLN ^^ Taką sumkę nie łatwo uzbierać

Co nie znaczy, że nikt niema 500 wplnów ;D


A czy ja napisałem że nikt nie ma? ^^ ale coś z Extra Klasyki można było by kupić za 100wPLN. Tyle przeciętna osoba ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eehhh... obcielo mi jednak wiadomosc :/. Wiec jeszcze raz:


>>> Kraju92
Pokaz mi prosze info na stronie sklepu, ze przesylka kosztuje 500 wPLN. Stawiam Ci skrzynke piwa jak znajdziesz.


Co do newsa. Mnie tam to ryba. Ja juz od jakiegos czasu wole sobie pojsc do sklepu i kupic co chce. Zwlaszcza, ze drobne rzeczy po prostu nie oplaca sie kupowac on-line - koszty przesylki wszystko zjedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:52, Piotrek K. napisał:

Eehhh... obcielo mi jednak wiadomosc :/. Wiec jeszcze raz:


>>> Kraju92
Pokaz mi prosze info na stronie sklepu, ze przesylka kosztuje 500 wPLN. Stawiam Ci skrzynke
piwa jak znajdziesz.


Co do newsa. Mnie tam to ryba. Ja juz od jakiegos czasu wole sobie pojsc do sklepu i
kupic co chce. Zwlaszcza, ze drobne rzeczy po prostu nie oplaca sie kupowac on-line -
koszty przesylki wszystko zjedza.


Hmmm... Wszystko się chyba zaczęło od mojego posta w którym odpowiedziałem na posta kagańca o kupowaniu gier w całości za wPLN, np. pięciokrotna wartość ceny na gram.pl i że fajnie by było kupić se Mass Effect''a za 500 wPLN a ludzie zaczęli myśleć że przesyłka kosztuje 500wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:43, Piotrek K. napisał:

az i kupic co chce. Zwlaszcza, ze drobne rzeczy po prostu nie oplaca sie kupowc on-line
- koszty przesylki wszystko zjedza.


No tak jak np. nie opłaca się kupować gry za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:57, Wolus1 napisał:

Hmmm... Wszystko się chyba zaczęło od mojego posta w którym odpowiedziałem na posta
kagańca
o kupowaniu gier w całości za wPLN, np. pięciokrotna wartość ceny na gram.pl
i że fajnie by było kupić se Mass Effect''a za 500 wPLN a ludzie zaczęli myśleć że przesyłka
kosztuje 500wPLN...


No tyle hałasu o nic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:52, Piotrek K. napisał:

Zwlaszcza, ze drobne rzeczy po prostu nie oplaca sie kupowac on-line -
koszty przesylki wszystko zjedza.

Tak, tu się akurat zgodzę, ale zanim się kupi to warto się rozejrzeć za naprawdę tanią opcją. Znajomy kupił EK Jade Empire za 40 zł + 10 zł przesyłki. Tu się opłaca. Dlaczego? Ano dlatego, że w Empiku niedawno widziałam tą samą EK za... 99 zł. Kupił na wirtus.pl (swoją drogą ja sobie zamówiłam już EK Splinter Cella za tą samą cenę i jakąś grę o piwie - dla siostry). Ale jak widzę, że w sklepie gram.pl Wiedźmin kosztuje tyle samo co w Saturnie (dodatkowo nie mam stracha, że coś się stanie po drodze) to wolę kupić w sklepie - choć nie Wiedźmina, bo jego akurat nie lubię :P
Pomysł uważam za nietrafiony, tym bardziej, że ceny w sklepie gram.pl wcale nie są konkurencyjne dla innych sklepów internetowych (np. wirtus.pl) a dochodzi jeszcze koszt wysyłki (tu jest chyba ponad 10 zł...). No i ta bariera - 500 zł. To co, mam oszczędzać i dopiero potem kupić 10 gier? A rybka! Wolę chodzić raz na parę miechów do sklepu i odpalić sobie jakąś fajną grę za kieszonkowe niż czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:52, Piotrek K. napisał:

>>> Kraju92
Pokaz mi prosze info na stronie sklepu, ze przesylka kosztuje 500 wPLN. Stawiam Ci skrzynke
piwa jak znajdziesz.


Nie dostawą za 500 wPLN-ów tylko jak kupi się rzeczy do 500 zł będzie darmowa wysyłka za 1 żeton czyli 10 wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rozumiem jakby nie mieli konkurencji, ale kiedy sklep gram.pl jest tak daleko w tyle za konkurencją (jak np wirtus.pl, który prawie w każdym przypadku wychodzi taniej i to bez żadnych wPLN czy czego tam), to jest to raczej krok w tył. Pokazaliście pstryczka klientom, nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym żetonem to można chyba tylko jak się kupuje konsolę albo sprzęt... bo żeby 500 zł za jednym razem na same gry wydać to chyba lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak wypadałoby poinformować społeczność , choćby mailowo, o zmianach, a nie tak z partyzanta atakować podwyższeniem progu, a tak chciałem ek stalekra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że gram.pl nieźle sobie radzi. Próg cenowy ze 150zł na 500zł został podniesiony już 3 tygodnie temu, ale dopiero teraz podniósł się alarm na forum. Summa summarum akcja im się udała... Trzeba czytać blog sklepu drodzy forumowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu zamawiałem produkt przy progu 150..., ale faktycznie zdążyłem przed zmianą, swoja drogą koniki blog w sklepie poszukałem dopiero teraz, ale po ilości postów widzę że nie tylko ja nie czytam newsów tam zamieszczonych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to rzekł Leo Getz w Zabójczej Broni: "Rąbią nas w d***!" Centusie i sknery z CDP i tyle. Byleście tylko dutków nie stracili, może górali zatrudnili i stąd te numery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować