Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games for Windows - LIVE darmowe

56 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 14:30, gctechs napisał:

Po pierwsze, Darkstar181 - chodzi o Games for Windows - Live, nie o "zwykłe" GfW, czyli
m.in. Gears of War oraz Kane & Lynch. Po drugie, co z tego, że darmowe, jak w Polsce
i tak nie ma.... tak na mój rozum to przynajmniej wygląda.

wiesz co masz tu strone http://gearsofwar.pl/forum/viewthread.php?forum_id=4&thread_id=740 i jak ludzie kombinują teraz mnie zastanawia czy zrobic to tak czy troche inaczej po przeczytaniu newsa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:30, Volvox napisał:

Polska? A gdzie to? Tam maja prad? :)


To nie znasz, jedynego kraju w Europie który jest nazywanym "Trzecim Światem", prąd mają, ale napędzany przez chomiki które ciągle biegają na tych swoich kołach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie kiedy i czy bedzie ta usluga dostepna dla Polski? bo kurcze chetnie bym se pogral w GoW na PC w multi ale nie chce abednego kombinowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 15:02, Koczy napisał:

czy ktos wie kiedy i czy bedzie ta usluga dostepna dla Polski? bo kurcze chetnie bym
se pogral w GoW na PC w multi ale nie chce abednego kombinowania...


Niestety ale możliwe że w Polsce Live nigdy nie będzie udostępniony. Mam nadzieję że jednak Microsoft poprawi swój błąd i w Polsce będzie polski LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:25, omen66682 napisał:

A ja mam takie pytanie jak wogole mozna grac w GoW na multi? bo ja niby mam konto na
live ale nie chce mnie polaczyc z siecia, prosze o pomoc


Tutaj masz opisane jak grać w sieci w GoWa. Zrób wszystko po kolei i będziesz mógł grać w MP,

http://www.playback.pl/numer25/pibi/jak-wlaczyae-multi-w-gears-of-war.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie abonamentu na Games for Windows - LIVE chcąc, nie chcąc powoduje zadanie pytania - dlaczego pecetowcy mogą korzystać z systemu z darmo, gdy tymczasem konsolowcy muszą wciąż za to płacić?

Odpowiedź jest banalna: bo taka jest konsolowa kolej rzeczy - w naturę obecnej generacji konsol są wpisane haracze. Najpierw od wydawców, a potem od graczy. O ile haracz wpisany w cenę gry jest obowiązkowy, a ten z XB Live już nie, to jednak wszyscy właściciele XB/Wii/PS3 to akceptują. Koniec kropka. PC to pluralizm. Na PC się po prostu tak nie da. Gracze patrząc na płatne GfW Live powiedzą "Screw you, MS" i wybiorą inną ofertę. No ale fanboje pewnie nadal będą się klepać po plecach i wzajemnie przekonywać, że u nich jest najtaniej. No i na zdrowie - co kto lubi. :)

Czyżby MS dorósł wreszcie do podjęcia decyzji o całkowitym zniesieniu abonamentu za Xbox LIVE?

Prędzej nastanie epoka lodowcowa, niż MS zniesie abonament na XB Live.

Jeżeli nie teraz, to najodpowiedniejszą okazją będzie z pewnością wprowadzenie nowego Dashboarda jeszcze tej jesieni. Wiele kciuków jest trzymanych.

Niepotrzebnie. Nic takiego się nie stanie. Możecie puścić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby znieśli na ikspudle haracz to pewnie kasy by nie zwrócili za abonament tylko to co wpłaciliśmy zamieniłby na na mspunkty i by mieli, więcej kasy dla siebie w sumie za friko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuszna decyzja Microsoft''u, w końcu nikt na PC nie płacił za grę multiplayer, a M$ chciał to na własną korzyść zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhu... Nareszcie jest jakiś sens grania w multi w gry, w których był GfW Live... ;p

Takich abonamentów nienawidzę, no. Przynajmniej w końcu wycofali dla pececiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ! Ludzie pomysleli ! Przeciez to byl non sense nie dosc ze place za gre to jeszcze mam placic za gre multiplayer =/ Wielkie brawa dla microsoftu ! Bill odszedl wiec ma sie na lepsze xD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych - lista gier objętych Games for Windows, z zaznaczonymi tytułami z GfW Live/multiplatformowością. Na razie multiplatformowe (z GfW Live i achievementami) są tylko Shadowrun i Universe at War, a samo GfW Live (oraz achievementy) mają Halo 2, Gears of War, Kane& Lynch: Dead Men, Viva Pinata, Juiced 2, Lost Planet: Colonies oraz nadchodzący Dawn of War II.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_for_Windows_titles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:20, Khasim napisał:

Dla wszystkich zainteresowanych - lista gier objętych Games for Windows, z zaznaczonymi
tytułami z GfW Live/multiplatformowością. Na razie multiplatformowe (z GfW Live i achievementami)
są tylko Shadowrun, Halo 2 i Universe at War, a samo GfW Live (oraz achievementy) mają
Gears of War, Kane& Lynch: Dead Men, Viva Pinata, Juiced 2, Lost Planet: Colonies oraz
nadchodzący Dawn of War II.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_for_Windows_titles


tego szukałem ... dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tego po Microsofcie bym się nie spodziewał.

Obawiałem się, że będzie tak jak w przypadku Live na X360 - trzeba będzie płacić za granie w sieci. Poszli jednak po rozum do głowy, wiedząc że większość będzie grała na kontach Silver. Moim zdaniem to bardzo dobrze, że będzie darmowe granie po sieci - płacę przecież za grę i chcę, by zawierała ona wszystkie rzeczy stworzone przez programistów, żebym nie miał żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko wpadli na ten "genialny" pomysł ;-) Steam od dawna ma podobną funkcjonalność za darmo. Spóźnili się ale i tak dobrze, że w końcu ktoś tam zaczął myśleć. PC to nie X360 gdzie gracze zdani są na łaskę MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować