Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PopStar - kolejna gra z gitarą w roli głównej

23 postów w tym temacie

Renor Mirshann

PopStar Guitar to nowy tytuł na Wii i PS2 w katalogu firmy XS Games, który czerpie litrami z serii Guitar Hero, ale zaprezentuje - w przeciwieństwie do niej - zdecydowanie bardziej pop-rockowy wybór utworów. Interesujące jest również podejście twórców do kwestii dedykowanego kontrolera...

Przeczytaj cały tekst "PopStar - kolejna gra z gitarą w roli głównej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 Doors Down, Simple Plan i Blink 182 - Świetnie,ile raqzy można katować Iron Maiden,Metallice,Nirvane, i inne hity młodości moich starych.Jeśli dodadzą Sum 41,Good Charlotte,Billy Talenta,Linkin Park to GH dla mnie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to się wydaje że zestaw powinien składać się z mikrofonu i podestu do tańca ;)
wtedy to byłoby popstar bez gitar i byłoby wtedy grywalności 10000/10 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 18:39, Olamagato napisał:

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że na naszych oczach powstał kolejny gatunek gier?


Jeśli tak dalej pójdzie, to w pewnym momencie przestanie to przynosić zyski... Co powiesz na grę z saksofonem miast gitary? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:21, Kamexo napisał:

Gejowskiemu soft rockowi i punkowi mówimy: NIE!!


Lol zastanawiałem się jak to wyrazić nie obrażając ludzi. Dzięki że mnie w tym wyręczyłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, już niedługo będziemy mogli "cieszyć się" sWeeTa$nyMi GrHamI :* typu "Mroczne EMO show - Cień gitarki". A tak na serio to szkoda mi zarówno przyszłych posiadaczy gry jak i wykonawców, których "utwory" umieszczane są w takich produkcjach.

Nie ma bata na GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blink 182 lubię Simple Plan jest znośny
Tylko że tak jak określili twórcy gry to jest pop rock nie ma nic wspólnego z punkiem.
Bo jak tu zestawiać Blinka np. z Rancidem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:24, EmoDarius napisał:

> Dobry punk jest dobry. Spadówa. ;)

Zgadzam się,uczepili się na niego :P


Ja się tak na prawdę nie czepiam ... próbuję tylko zrozumieć co wy widzicie w tej muzyce ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja próbuje zrozumieć, PO CO jest ta gra. W takiej ekhm, "muzyce", gitary grają raczej proste kawałki, więc większość kawałków w tej grze, będzie pewnie wyglądać jak te na "supaeasy" w GH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GH jest naprawde bardzo dobrą grą, ktora daje duzo zabawy, ale chyba ktos sie pomylil mowiac(cytuje):
"do tej pory zawierały one głównie hardcore''owy metal"
Jak ktos nie ma pojecia o gatunkach muzycznych to niech sie lepiej nie wypowiada... ;]
Dobry punk z samej nazwy jest dobry. A ta gra w samej nazwie jest nastawiona na kase(pop=kasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości to nie jest punk, tylko komercyjny pop-rock, którego szczerze nienawidzę. Mam nadzieję, że moda na takie zespoły szybko minie wraz z wyginięciem (czytaj wydorośleniem) 13-latek.

A co do nowego gatunku gier, to może pomyślimy nad jakąś nazwą, bo to zawsze lepiej niż mówić "klon GH" :P


Kamexo, zapamiętam ten post ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować