Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer: Battle March - premiera oficjalnego dodatku już dziś!

6 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa – 23 lipca 2008 – Cenega, wyłączny partner firmy Koch w Polsce, Czechach i na Słowacji pragnie poinformować, że już od dziś w sklepach na terenie całego kraju dostępny jest oficjalny dodatek do gry Warhammer Mark of Chaos. Battle March dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie - 59,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Warhammer: Battle March - premiera oficjalnego dodatku już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam od wczoraj (brawa dla cenegi za dotrzymanie obietnicy dostarczenia gry przed premiera) - dodatek bardzo klimatyczny - orki gadaja wesolo i brudno jak na nie przystalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widzą. Poza tym w newsie jest chyba błąd - "Dwie nowe rasy Orków i Goblinów". O&G są tak jak w WFB`ku potraktowani jako jedna frakcja. Druga to Druchii czyli Dark Elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tylko, czy polonizacja tym razem nie została tak skopana jak w jedynce, gdzie część dialogów mówionych była po angielsku (pamiętam jeszcze te cyniczne tłumaczenia, że "grę można bardzo łatwo sobie zangielszczyć"). Nie po to się płaci polskiemu dystrybutorowi, aby otrzymać bubla.
Dodatku pewnie i tak nie kupię, bo podstawka nie była zbyt dopracowana, w dodatku patchowanie gry dość szybko porzucono (ba, nawet strona oficjalna gry leżała odłogiem długie miesiące... jak było dalej nie wiem, ale po pół roku całkowicie przestałem się tym interesować, bo miałem tego dość). Poza tym same recenzje tego dodatku również nie zachęcają do zakupu, wnioskując z nich - bugi w większości nadal są te same, a misje niedopracowane (a pewnie nadal nie ma możliwości zapisu gry w dowolnym momencie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować