Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia twierdzi, że chyba zapomnieliśmy o czymś na temat FFXIII...

87 postów w tym temacie

Zaitsev

W miniony poniedziałek cała prasa growa przeżywała omdlenia i zatrzymania akcji serca na wieść o tym, że Final Fantasy XIII pojawi się na Xboksie 360. Jednak czy przypadkiem ktoś nie zapomniał o nagłośnieniu także możliwości wydania wersji pecetowej?

Przeczytaj cały tekst "Nvidia twierdzi, że chyba zapomnieliśmy o pewnej rzeczy dotyczącej FFXIII..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Square strzeli sobie w stopę wydając FFXIII na PC. Sprzedaż będzie znikoma, ale w sumie jeśli dużo im nie będzie potrzeba by dopasować ten ich build do domowych komputerów to może i warto zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko istnieje perspektywa wydania FFXII na PC, to jestem gorąco za. I nie ważne kto ją wtedy wyda, byleby się ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"haha" to, że najlepiej się sprzedał to nie znaczy, że na pc gra w coda tyle samo ludzi tyle że oni sobie coda ukradli, więc wyniki sprzedaży nie wiem w jaki sposób mają wg. ciebie obrazować skalę piractwa an danej platformie. 4 mln mogły się sprzedać i równie dobrze 4 mln może być piratów po prostu, więcej ludzi gra na konsolach w tych czasach

Tokix

pewnie swoje logo przy włączaniu gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes.... jak to mawiał pewien premier :). To byłoby coś, choć bardziej bym chciał aby wyszedł remake FF VII. Ta gra jest dla mnie ponadczasowa i nigdy się nie nudzi, a gram w nią n-ty raz od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Czyli mam szansę zagrać w FFXIII na PC bez kupowania konsoli...
Zdaje mi się, że nVidia w końcu się wzięła do roboty z ratunkiem PeCetów... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla M$ pc to jeno polisa na życie... Wracając do tematu- faza, na pewno kupię. O ile nie okaże się to jedynie nad interpretacją słów owego biednego japończyka :) Tym nie mniej nie jest to pierwsza firma robiąca gry na konsole których build opracowano na pc i na nich też tworzy się mapy, obiekty etc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować