Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nvidia twierdzi, że chyba zapomnieliśmy o czymś na temat FFXIII...

87 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 13:37, hans olo napisał:

A myślisz, że na PS3 dostaniesz coś więcej niz oferuje DX 9.0c?

Raczej tak. MGS4 pokazał, co można wycisnąć z PS3. Mimo, że nie mam ani tej gry, ani X360 sądzę, że FF13 będzie wyglął lepiej na konsoli Sony.

Dnia 24.07.2008 o 13:37, hans olo napisał:

Nic nowego. Zwykły HDR.

Nie taki znów zwykły. Do tej pory nie widziałem jeszcze gry, która miałaby tak świetne dynamiczne światła.
Ale nie tylko o HDR mi chodzi. Wszystko co było widać, jest generowane przez silnik gry, i na początku miałem wrażenie, że ogladam po prostu CG.

A do komputerów wracając: naprawdę nie sądzę, że poradzą sobie ze wszystkim, co ta gra oferuje. O ile w ogóle na nie wyjdzie, bo sprzedaż będzie wtedy bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 09:58, Zelgadis napisał:

Raczej tak. MGS4 pokazał, co można wycisnąć z PS3. Mimo, że nie mam ani tej gry, ani
X360 sądzę, że FF13 będzie wyglął lepiej na konsoli Sony.

Behehehe. No wiesz... to że coś wygląda lepiej nie znaczy, że obsługuje jakieś kosmiczne efekty. Poprostu zostało lepiej zaprogramowane. Ten sam efekt moze wygladać zupełnie różnie w dwóch różnych grach różnych producentów, ale to nadal to samo. Nie wiem czy wiesz, ale np. shadery można nakładać wielokrotnie, czym można zabić każdy procesor, ale to nadal zwykłe shadery.

Dnia 25.07.2008 o 09:58, Zelgadis napisał:

Nie taki znów zwykły. Do tej pory nie widziałem jeszcze gry, która miałaby tak świetne
dynamiczne światła.

Tak jak mówię. To tylko kwestia programowania a nie obsługi efektów od strony procesora.

Dnia 25.07.2008 o 09:58, Zelgadis napisał:

A do komputerów wracając: naprawdę nie sądzę, że poradzą sobie ze wszystkim, co ta gra
oferuje. O ile w ogóle na nie wyjdzie, bo sprzedaż będzie wtedy bardzo słaba.

Od sądzenia narazie nie jesteśmy. A prekognicja to tylko w sci fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:41, Reverter napisał:

Kolejny Final Fantasy na PC-ty... żeby to była prawda...

Niestety, http://finalfantasy-xiii.net/ twierdzi co innego. *ciężko wzdycha*


Że na razie twórcy nie chcą nam wyjawić że wyjdzie na PC, to nie oznacza tego że wogóle nie powstaje na tą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko wydadzą na pieca:
Final Fantasy Versus XIII
oraz
Remake FF VII
i konsole mogą dla mnie nie istnieć :D

(ps. nie jestem antyfanem konsol xD sam jestem posiadaczem więc proszę po mnie nie jeździć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować