Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Jestem ciekaw czy jest na tym forum ktoś, kto przeszedł tę/tą gre w 100%? Osobiście nie udało mi się dokonać tego czynu, ale się staram. Mam save z ukończonym VC w 100%, ale to nie ja tego dokonałem...
Acha. Jeszcze jedno. Zna ktoś może jakąs fajną stronke, z której można ściągać jakieś dodatki do Vice City np. skiny, pojazdy itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:27, Igor FCBayern napisał:

Jestem ciekaw czy jest na tym forum ktoś, kto przeszedł tę/tą gre w 100%?


ja przeszedłem w 100% nawet kilka razy ;) i zapewne jeszcze ją przejdę nie raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem tą grę na 100% bez probolemu;) Udało mi się nawet znaleźć 86 tych zielonych totemów (z prochami w środku) bez używania mapy:P

Co do stron: www.gtasite.net www.zaibatsu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:27, Igor FCBayern napisał:

Acha. Jeszcze jedno. Zna ktoś może jakąs fajną stronke, z której można ściągać jakieś dodatki
do Vice City np. skiny, pojazdy itp??

Zobacz na: www.gtasite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:27, Igor FCBayern napisał:

Acha. Jeszcze jedno. Zna ktoś może jakąs fajną stronke, z której można ściągać jakieś dodatki
do Vice City np. skiny, pojazdy itp??


www.gta-action.com
Bardzo dużo tego tu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:38, shinian napisał:

Udało mi się nawet znaleźć 86 tych zielonych totemów
(z prochami w środku) bez używania mapy:P

Czyli nie w 100% ;) W 100% tzn Przeszedłeś całą eee... Kampanie, Ukończyłeś wszystkie wyścigi na 1 miejscu, ukonczyłeś wszystkie trasy z checkpointami, obrabowałeś wszystkie sklepy, znalazłes wszystkie paczki/totemy, Kupiłeś wszystkie biznesy i wykonałeś w nich wszystkie misje, wykonałes wszystkie rampage, przeskoczyłeś nad wszystkimi platformami, ukonczyłeś paramedica na 15 miejscu podobnie jak w "misjach" w policji, taxi, strazy pozarnej oraz pizza boy itp, itd. Wtedy masz 200 HP, niekończącą sie amunicje, czołg, helikopter bojowy appache (hunter) oraz koszule z napisem "Przeszedłem całe Vice City, a wszystko co za to dostałem to ten marny T-shirt" Oto co trzeba zrobic, aby ukonczyc gre w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się;) Znalazłem te 86 totemów bez użycia mapy, później musiłem się już niestety do niej odwołać, bo pozostałe 14 ni w ząb szło:P Szczerze mówiąc nagroda w postaci koszulki za te 100% jest wielce chałowata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2006 o 23:08, Igor FCBayern napisał:

>(...)


I tobie pewnie chce sie to wszystko zrobić? Ja gram w gre dopoki mi sie nie znudzi a nie dla zaliczenia nudnawych szałow zabijania czy wyścigow.O ile Vice city przeszedłem do 65% o ile już GTA SA w 94%.Dlaczego?Bo SA ma to COŚ. Niby też wyścigi i inne duperele,ale ciekawe.Sorry jeżeli się myle ale myśle że jesteś jednym z tych maniakow ktorzy nie graja już dla przyjemności,a tylko dla statystyk,,na siłe.Zupełnie jak moj brat cioteczny.Scigał sie przez 5 godzin(rzeczywistych,nie tych w grze) w SA na rowerze tylko po to aby mieć to zaliczone.Klnął przy tym jak nie wiem co.I po co to wszystko,tyle nerwow.Dla statystyk?

P.S A jeżeli uważasz się za doświadzczonego gracza to sprobuj ukonczyć w 100% gre bez żadnych poradnikow,mapek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 00:30, Darkstar181 napisał:

P.S A jeżeli uważasz się za doświadzczonego gracza to sprobuj ukonczyć w 100% gre bez żadnych
poradnikow,mapek itp.


Wątpię by choć jedna osoba tak zrobiła. O ile znalezienie wszystkich paczek w VC jest możliwe. W SA odnalezienie tych wszystkich badziewi bez map jest niemożliwe (przynajmniej tak uważam:P). Ja nawet z jedną podkową miałem problem (wyglądało na to, że powinna ona być na dachu budynku, dopiero po 30 minutach zorientowałem się, że tam jest jeszcze podziemny tunel koleji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 00:30, Darkstar181 napisał:


> >(...)

I tobie pewnie chce sie to wszystko zrobić? Ja gram w gre dopoki mi sie nie znudzi a nie dla
zaliczenia nudnawych szałow zabijania czy wyścigow.O ile Vice city przeszedłem do 65% o ile
już GTA SA w 94%.Dlaczego?Bo SA ma to COŚ. Niby też wyścigi i inne duperele,ale ciekawe.Sorry
jeżeli się myle ale myśle że jesteś jednym z tych maniakow ktorzy nie graja już dla przyjemności,a
tylko dla statystyk,,na siłe.Zupełnie jak moj brat cioteczny.Scigał sie przez 5 godzin(rzeczywistych,nie
tych w grze) w SA na rowerze tylko po to aby mieć to zaliczone.Klnął przy tym jak nie wiem
co.I po co to wszystko,tyle nerwow.Dla statystyk?

P.S A jeżeli uważasz się za doświadzczonego gracza to sprobuj ukonczyć w 100% gre bez żadnych
poradnikow,mapek itp.

Nie jestem takim maniakiem. W Vice City gram od 2-3 dni, bo wczesniej nie miałem okazji. Napisałem, ze staram sie ukonczyc gre w 100%, ponieważ główny wątek już zakończyłem, a gra jeszcze mi sie nie znudziła i nadal w nią gram. Chociaz prawde mówiąc juz nie za bardzo zalezy mi na tych paczkach i nie staram sie zakonczyc gry w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2006 o 13:22, Igor FCBayern napisał:

Nie jestem takim maniakiem. W Vice City gram od 2-3 dni, bo wczesniej nie miałem okazji. Napisałem,
ze staram sie ukonczyc gre w 100%, ponieważ główny wątek już zakończyłem, a gra jeszcze mi
sie nie znudziła i nadal w nią gram. Chociaz prawde mówiąc juz nie za bardzo zalezy mi na tych
paczkach i nie staram sie zakonczyc gry w 100%...

2-3 dni? Ja skończyłem ostatnią misję głowna po miesiącu grania.Szybki jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:27, Igor FCBayern napisał:

Jestem ciekaw czy jest na tym forum ktoś, kto przeszedł tę/tą gre w 100%? Osobiście nie udało
mi się dokonać tego czynu, ale się staram. Mam save z ukończonym VC w 100%, ale to nie ja tego
dokonałem...
Acha. Jeszcze jedno. Zna ktoś może jakąs fajną stronke, z której można ściągać jakieś dodatki
do Vice City np. skiny, pojazdy itp??

Jasne, wejdz na strone www.gtasite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić ze ściągniętymi plikami? Tzn. Ściągnąłem sobie jakis samochód i co dalej? Do jakiego folderu mam go wkleić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 13:51, graczomaniak napisał:

Powinien być folder samochodów w miejscu gdzie zainstalowałes gre.:)

A jak powinien sie nazywac, bo jeśli "cars" to nie mam takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukończyłem na 100 % :) bo gram sobie tylko tak: pojeżdzić sobie , postrzelać zabawić się czasem w normalnego człowieka :) , czasem wykonuje misje . Po jakiś max 2 tygodniach gra mi się nudzi i wracam do herosów :P :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować