Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

witam mam problem mianowicie zainstalowałem vice city i nie działa mi myszka kiedy próbuje sie obrócić podczas gry. Myszka działa mi w menu gry a także normalnie(w windowsie) ale nie podczas samej gry. co zrobić ? bo przecież tak grać nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:56, Mroczny Elf99 napisał:

witam mam problem mianowicie zainstalowałem vice city i nie działa mi myszka kiedy próbuje
sie obrócić podczas gry. Myszka działa mi w menu gry a także normalnie(w windowsie) ale
nie podczas samej gry. co zrobić ? bo przecież tak grać nie da rady.


Też miałem taką sytuację. W moim przypadku pomogło kilkakrotne wyjście do menu i powrót do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam irytujący problem z VC. Gdy próbuję coś kupić w jakkimkolwiek sklepie z bronią lub narzędziami gra się zwyczajnie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:34, Graszczur napisał:

Mam irytujący problem z VC. Gdy próbuję coś kupić w jakkimkolwiek sklepie z bronią lub
narzędziami gra się zwyczajnie zacina

mam podobny problem tylko gra wychodzi mi do windowsa i to nie zaleznie czy jest to sklep z narzędziami czy z bronią i właśnie nie wiem co z tym zrobić bo tak bez kupna broni od czasu do czasu to średnio czy ktoś zna rozwiązanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:17, Mroczny Elf99 napisał:

> Mam irytujący problem z VC. Gdy próbuję coś kupić w jakkimkolwiek sklepie z bronią
lub
> narzędziami gra się zwyczajnie zacina
mam podobny problem tylko gra wychodzi mi do windowsa i to nie zaleznie czy jest to sklep
z narzędziami czy z bronią i właśnie nie wiem co z tym zrobić bo tak bez kupna broni
od czasu do czasu to średnio czy ktoś zna rozwiązanie???

Problem rozwiązany, ściągnij patch z tej strony http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=G ("Patch do polskiej edycji gry Grand Theft Auto: Vice City, poprawiający problem, związany z zakupem broni w sklepie.") i wszystko powinno działać. Też masz z serii Super$eller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 18:07, Graszczur napisał:

Problem rozwiązany, ściągnij patch z tej strony http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=G
("Patch do polskiej edycji gry Grand Theft Auto: Vice City, poprawiający problem, związany
z zakupem broni w sklepie.") i wszystko powinno działać. Też masz z serii Supe

tak dokładnie superseller.Niedawno zamowiłem z wirtusa razem z san andreas a tutaj taka niespodzianka na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:55, Mroczny Elf99 napisał:

no to pięknie. Zainstalowałem tego patcha i teraz mi save nie działa. kurcze moglem nie
kombinować

U mnie też nie działał, bo nie jest kompatybilny z poprawioną wersją gry. Ja tam zacząłem od nowa - wiele nie straciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:55, Mroczny Elf99 napisał:

no to pięknie. Zainstalowałem tego patcha i teraz mi save nie działa. kurcze moglem nie
kombinować

Tak to już jest z tą grą, zacznij od nowa bo wojny z wersją save nie wygrasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 13:49, Solmath napisał:

> witam mam problem mianowicie zainstalowałem vice city i nie działa mi myszka kiedy
próbuje
> sie obrócić podczas gry. Myszka działa mi w menu gry a także normalnie(w windowsie)
ale
> nie podczas samej gry. co zrobić ? bo przecież tak grać nie da rady.

Też miałem taką sytuację. W moim przypadku pomogło kilkakrotne wyjście do menu i powrót
do gry.

A nie masz przypadkiem nastawionego sterowania joypadem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:56, Mroczny Elf99 napisał:

witam mam problem mianowicie zainstalowałem vice city i nie działa mi myszka kiedy próbuje
sie obrócić podczas gry. Myszka działa mi w menu gry a także normalnie(w windowsie) ale
nie podczas samej gry. co zrobić ? bo przecież tak grać nie da rady.

A nie masz przypadkiem nastawionego sterowania joypadem??

Sorki za podwójny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 11:46, Tomek.czwa napisał:

> > witam mam problem mianowicie zainstalowałem vice city i nie działa mi myszka
kiedy
> próbuje
> > sie obrócić podczas gry. Myszka działa mi w menu gry a także normalnie(w windowsie)

> ale
> > nie podczas samej gry. co zrobić ? bo przecież tak grać nie da rady.
>
> Też miałem taką sytuację. W moim przypadku pomogło kilkakrotne wyjście do menu i
powrót
> do gry.
A nie masz przypadkiem nastawionego sterowania joypadem??


Nie. Pozatym ten błąd występuje u mnie tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 11:30, Dark SMG napisał:

> no to pięknie. Zainstalowałem tego patcha i teraz mi save nie działa. kurcze moglem
nie
> kombinować
Tak to już jest z tą grą, zacznij od nowa bo wojny z wersją save nie wygrasz ;)

i teraz uwaga co się stało. odinstalowałem grę zainstalowałem jeszcze raz ale zapomniałem wyrzucić save bo automatycznie są one umieszczane a moich dokumentach i włączam grę i stary save działa. co prawda znowu nie mogę wchodzić do sklepów ale zawsze progres wynosi 20% już wolę to a bez kupna broni chyba sobie jakoś poradzę.A swoją drogą to dosyć duży "bug" wydaje mi się jak na wersje superseller a więc reedycje która powinna być poprawiona i już spatchowana. Z mojej strony duzy "-" dla cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a z ciekawości, jaką masz wersje gry? 1.0? bo ja z tego co pamiętam na 1.0 miałem problem z czarnym przyjacielem i infernusem ( jeśli przywaliłem infernusem podczas odwożenia kumpla gra się wieszała) a tak poza tym to zero błędów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:56, KŁEJK napisał:

Grałem dość dawno ale z tego co pamiętam trzeba zaliczyć 12 fal pożarów pod rząd...

nie bardzo rozumiem. co to znaczy 12 fal pożarów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem masz więcej ludzi i pojazdów do ugaszenia nie? Jak ugasisz wszystkich dostajesz sygnał o kolejnym pożarze itd. - wtedy dostajesz kasę i lokalizację następnego pożaru itd aż do 12 poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 22:07, KŁEJK napisał:

Za każdym razem masz więcej ludzi i pojazdów do ugaszenia nie? Jak ugasisz wszystkich
dostajesz sygnał o kolejnym pożarze itd. - wtedy dostajesz kasę i lokalizację następnego
pożaru itd aż do 12 poziomu...


12 poziomu?! mi sie wydaje, że te poziomy sa w nieskończoność, ja sam kiedyś miałem ponad 30 fal pożarów albo i więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować