Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Kupiłem GTA Vice City z "Kolekcji Klasyki". Gra się uruchamia, ale nie chce się wyłączyć - pokazuje się ten obrazek "Pozdrowienia z Vice City" i nie znika, a jedynym sposobem na zamknięcie gry jest kliknięcie przycisku "Start" na klawiaturze, albo ctrl+alt+delete. Próbowałem uruchamiać grę z trybem zgodności Win XP + SP3, ale nadal to samo.

Miał ktoś może podobny problem i wie, jak go rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

a) Generalnie wersje superseller , kolekcja klasyki i teraz pomarańczowa kolekcja klasyki miały jakieś błędy i były na ten temat dyskusje w tym temacie (Musiałbyś przejrzeć wszystkie posty w tym wątku).

b)Ja proponuję rozwiązanie takie kupić oryginalną nie spolszczoną wersję gry przy której nie majstrowała Cenega
http://allegro.pl/show_item.php?item=1874090944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego patcha od Cenegi( przedtem po wejściu do Ammu-Nation wywalało mnie z gry) ale nie mogę teraz wczytać save''a, a nie chce mi się za bardzo grać od początku. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 20:20, SarenkaB napisał:

Zainstalowałem tego patcha od Cenegi( przedtem po wejściu do Ammu-Nation wywalało mnie
z gry) ale nie mogę teraz wczytać save''a, a nie chce mi się za bardzo grać od początku.
Da się coś z tym zrobić?


Jak mniemam był to patch polonizujący ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2012 o 21:51, kerkas napisał:

Jak mniemam był to patch polonizujący ?.

Nie, normalny patch do angielskiej wersji, miał tylko rozwiązać problem ze sklepami. Polonizacje sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:21, kerkas napisał:

Najlepiej kup oryginalną wersję gry


Co ma piernik do wiatraka? Edycja SuperSeller (a mniemam, że właśnie o tę wersję chodzi) miała właśnie taki błąd, wywalała w AmmuNation i "oryginalność" nie ma tu nic do rzeczy. Wywalanie kolejnych pieniędzy jest to bez sensu, bo patch problem rozwiązuje, tylko jest niekompatybilny z poprzednimi save''ami, więc trzeba grę zacząć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam wersje od Cenegi tyle że w edycji Kolekcji Klasyki. Poprzednio grałem zawsze z patchem polonizującym z dodatkowej płytki, który zawiera również łatkę naprawiającą sklepy więc nawet nie wiedziałem że są takie problemy. No nic, najwyżej zacznę od początku.

Chociaż to imo dość dziwne że gra przebrnęła przez dwie edycje i wciąż trzeba doinstalowywać ten patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:23, Ring5 napisał:

> Najlepiej kup oryginalną wersję gry

Co ma piernik do wiatraka? Edycja SuperSeller (a mniemam, że właśnie o tę wersję chodzi)
miała właśnie taki błąd, wywalała w AmmuNation i "oryginalność" nie ma tu nic do rzeczy.


Powiem tak kupiłem oryginalną wersję gry i działała bez problemu później każda kolejna kupiona przez mnie edycja gry wydanej przez Cenegę miała błędy i superseller i extralasyka i klasyka w pomarańczowym pudełku.
Jakie błędy a to w tracie misji w studiu filmowym komputer się wieszał , a to po wejściu do sklepu z bronią gra się wywalała , to znowuż nie mogłem zasejować w jednym punkcie sewującym innym razem nie mogłem skompletować listy wozów w salonie samochodowym itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 23:49, kerkas napisał:

Powiem tak kupiłem oryginalną wersję gry i działała bez problemu później każda kolejna
kupiona przez mnie edycja gry wydanej przez Cenegę miała błędy i superseller i extralasyka
i klasyka w pomarańczowym pudełku.


Co Ty, zjadasz te płyty, czy jak? Ja mam cały czas SuperSellera i dzielnie się trzyma. A jedyny (na szczęście) błąd, z jakim się spotkałem, to właśnie wykrzaczanie się przy wejściu do AmmuNation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2012 o 20:20, SarenkaB napisał:

Zainstalowałem tego patcha od Cenegi( przedtem po wejściu do Ammu-Nation wywalało mnie
z gry) ale nie mogę teraz wczytać save''a, a nie chce mi się za bardzo grać od początku.
Da się coś z tym zrobić?

Kiedyś, mając edycję superseller, miałem coś takiego że przy próbie wczytania sejwa wywalało mnie do pulpitu. Działo się tak po przeinstalowaniu gry i skopiowaniu starych sejwów. Rozwiązałem to tak: skopiowałem pliki z moimi sejwami do innego folderu. Wszedłem do gry, zacząłem nową grę, zagrałem do pierwszego zapisu i zapisałem na tylu slotach na ilu miałem swoje poprzednie sejwy. Następnie wyszedłem z gry i podmieniłem nowe pliki z sejwami na stare (oczywiście nazwy muszą być takie same). Odziwo pomogło :). Myślę że nie zaszkodzi ci spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 09:38, Ring5 napisał:

Co Ty, zjadasz te płyty, czy jak? Ja mam cały czas SuperSellera i dzielnie się trzyma.
A jedyny (na szczęście) błąd, z jakim się spotkałem, to właśnie wykrzaczanie się przy
wejściu do AmmuNation.


Zachciało mi się zobaczyć jak przetłumaczono teksty w Vice City i dlatego kupiłem wersję superseller (zainstalowałem
zainstalowałem pach polonizujący) i poza wykrzaczeniu się przy wejściu do AmmuNation gra wieszał się w czasie pierwszej misji w studiu filmowym.
Wiedziony ciekawością naukowca gdy jakiś czas później gra wyszła w edycji
http://allegro.pl/gta-vicecity-bcm-i2054133659.html
postanowiłem sprawdzić czy naprawiono błędy , poniekąd tak owszem nadal był problem z AmmuNation ale w tej wersji z kolei występował błąd w salonie samochodowym.
Kiedy więc wyszła ta edycja
http://allegro.pl/nowa-gra-pc-pkk-grand-theft-auto-vice-city-i2041698685.html
dalej wiedziony ciekawością znów chciałem sprawdzić co w niej będzie nie tak.
Zniknęły stare błędy pojawiły się nowe.

Ps. Widzę że założyłeś gs-a dodaj belkę ostatnie odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakiś dobry mod poprawiający tekstury w grze? Po tylu latach piksele potrafią wydłubać oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam misję dla Diaza polegającą na wyścigu ''najszybszą łodzią'', cisnę od samego początku gaz ale za którymś razem zawsze jestem z tyłu, zawsze. Nie jestem nawet dostatecznie blisko by Lance mógł strzelać do przeciwników, o co kaman? Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 19:38, Tyler_D napisał:

Mam misję dla Diaza polegającą na wyścigu ''najszybszą łodzią'', cisnę od samego początku
gaz ale za którymś razem zawsze jestem z tyłu, zawsze. Nie jestem nawet dostatecznie
blisko by Lance mógł strzelać do przeciwników, o co kaman? Ktoś miał podobnie?


Może trochę z pupy porada, ale coś mi się kojarzy: wyłącz lub włącz opcje frame limiter w zależności co masz teraz ustawione i spróbuj przejść jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować