Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Co ciekawe musiałem użyć tego samego tricku żeby móc w ogóle gasić samochody wozem strażackim. Nigdy wcześniej nie miałem takich akcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 22:12, Tyler_D napisał:

Co ciekawe musiałem użyć tego samego tricku żeby móc w ogóle gasić samochody wozem strażackim.
Nigdy wcześniej nie miałem takich akcji ...


No właśnie takie bugi są czasem. Z tego co pamiętam to ta łódź, którą płynąłeś po prostu była za bardzo zanurzona we wodzie i nie mogła płynąć tak szybko jak powinna, a frame limiter rozwiązywał sprawę - dziwne, ale skuteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczki to jedno ale z tego co pamiętam to po którejś tam misji można było już zajumać czołg z bazy, o to mi chodziło właśnie bo nim najłatwiej jest zrobić misje ''policjanckie''. Ale udało się bez tego, podbiłem wanted level do sześciu gwiazdek, zakosiłem czołg żołnierzom i z ogonem czołgów zaliczyłem Vigilante.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Paczki to jedno ale z tego co pamiętam to po którejś tam misji można było już zajumać
czołg z bazy, o to mi chodziło właśnie bo nim najłatwiej jest zrobić misje ''policjanckie''.


Zgadza się ta misja to Sir, Yes Sir!, tyle tylko że z czołgu nie można skorzystać.

Spoiler

Zanim dojedzie się do garażu eksploduje.


Dnia 17.08.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Ale udało się bez tego, podbiłem wanted level do sześciu gwiazdek, zakosiłem czołg żołnierzom
i z ogonem czołgów zaliczyłem Vigilante.


Policyjny Cheetah plus minigun tak się zalicza misje Vigilante :).
Dodam że można to zrobić zaraz na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 21:00, kerkas napisał:

Policyjny Cheetah plus minigun tak się zalicza misje Vigilante :).

Serię GTA traktuję jako mega odstresowywacza z gatunku rozpierniczu więc mam tam tendencję do niszczenia wszystkiego, w tym wozów. :-P W czołgu trzeba się martwić tylko by utknąć przez przeszkody lub ataki innych czołgów oraz by nie złapali cię gliniarze przez zniszczone po jakimś czasie drzwi [ a właściwie ich brak ]. A działo można użyć jako nitro, strzelasz, rozpędzasz się i wpadasz we wrogów i kolejny level vigilante zaliczony. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, pomóżcie! Zbierałem sobie paczki grzecznie razem z mapą, idąc po kolei numeracją z mapy. Bywało, że zapisywałem i wczytywałem w międzyczasie, no i według mapy zebrałem wszystkie, a według gry mam 99 paczek. Nie używałem cheatów, jedyna możliwość to zgubienie którejś przy wczytywaniu. Jako, że nie chce mi się sprawdzać każdej paczki po kolei znów mam pytanie: czy znacie jakiś trainer, który by z daleka pokazywał, gdzie znajduje się paczka? Kiedyś zdaje się było coś takiego, nad każdą paczką pojawiał się słup światła widoczny z daleka, nie mogę tego znaleźć, znajduję tylko jakieś strzałki.

Może ktoś ma jeszcze inne rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 23:00, JayC napisał:

Dzięki, tego szukałem. Szkoda tylko, że zaznacza także rozróby, które mnie właściwie
niewiele interesują... xD No ale to i tak duże ułatwienie. Jeszcze raz dzięki.


Apropos ułatwień dysponuję save-em przed pierwszą misją w VICE CITY.
Te wszystkie osiągnięcia zrobione oczywiście bez kodów.


-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
GTA VICE CITY STATS
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


LAST MISSION PASSED: In the beginning...
DATE: 03/11/13
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Percentage completed
43%
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rampages passed
35 out of 35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hidden Packages found
100 out of 100
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Unique Jumps completed
33 out of 36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Highest Vigilante Mission level
33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Passengers dropped off
100
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Highest Paramedic Mission level
12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fire Truck Mission level
12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Stores Knocked Off
15 out of 15
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pizza''s Delivered
55
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time in Dirt Ring
9:12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time on RC Plane Race
2:28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time on RC Car Race
2:25
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time on RC helicopter Pickup
8:10
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time on ''PCJ Playground''
1:40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time on ''Test Track''
2:35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time for ''Cone Crazy''
0:23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hotring Best Result
1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest time in Hotring
3:39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Fastest lap time in Hotring
16.00
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Longest time in bloodring (secs)
60
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Property Owned
6

3321 Vice Point
Links View Apartment
El Swanko Casa
1102 Washington Street
Ocean Heights Apartment
Skumole Shack


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za małą wartość merytoryczną ale muszę to napisać - damn, you are big. Najbardziej to cię podziwiam za te paczki, mnie to zawsze przyprawiało o mdłości gdzieś w okolicach czwartej, piątej dziesiątki. I oczywiście paramedic [ wiem że są na to sposoby ale mnie zawsze szlag trafiał przy tej misji ]. Tak btw czemu nie masz 3 skoków? I niektóre RC były aż nadto namolne. Swoją drogą jak ci się udało nabyć miejscówki? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 15:43, Tyler_D napisał:

Swoją drogą jak ci się udało nabyć miejscówki? oO


Wszystkie normalne savepointy są dostępne praktycznie od samego początku, trzeba mieć tylko wystarczający zapas gotówki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, pewnie omyłkowo pomiłem ''upgrade'' po Shakedownie wliczając w to posiadłości. Ale nadal mnie ciekawi kwestia skoków, tych trzech niezaliczonych bo chyba jeśli dobrze pamiętam jak sam kiedyś chciałem je zaliczyć to też brakowało mi bodajże trzech. Strange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie wiem, bo nigdy w żadnej z części nie strałem sie uzyskac 100%.
Jak coś robiłem z takich rzczy jak skoki czy wygrzewy (rampages), to czystym przypadkiem głównie nie licząc pojedynczych przypadków gdy chciałem mieć wszystkie paczki z racji bonusów które zapewniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 15:43, Tyler_D napisał:

Wybaczcie za małą wartość merytoryczną ale muszę to napisać - damn, you are big.


Te sposoby które pokazane są w filmikach na dotarcie na drugą stronę wysypy to znalazłem sam bo dostęp do internetu mam dopiero od 5 lat poza tym są inne równie ciekawe sposoby aby dostać się na drugą stronę wyspy na samym początku gry BEZ UŻYCIA KODÓW.
To teraz normalnie Cię powalę na łopatki te wszystkie wyniki osiągnąłem zaraz na początku jeszcze przed pierwszą misją czyli
http://www.youtube.com/watch?v=T2WSixKiiSs
kiedy nie masz dostępu do drugiej części wyspy.

>Najbardziej

Dnia 11.03.2013 o 15:43, Tyler_D napisał:

to cię podziwiam za te paczki, mnie to zawsze przyprawiało o mdłości gdzieś w okolicach
czwartej, piątej dziesiątki.


Dzięki temu zaraz na początku gry mogę się cieszyć z
http://www.youtube.com/watch?v=2fHUOgSrLV0
3:04 na tyłach willi Diaza
i można tam dotrzeć zaraz na początku gry przed misją the party.
http://www.youtube.com/watch?v=AczGaQRZ-7A

>I oczywiście paramedic [ wiem że są na to sposoby ale mnie

Dnia 11.03.2013 o 15:43, Tyler_D napisał:

zawsze szlag trafiał przy tej misji ].


- benedyktyńska cierpliwość mnicha kopisty
- żelazne nerwy
- pewne dłonie
- refleks
- lepiej nadłożyć drogi niż głupio ryzykować i powtarzać całą misję od początku
- strategia tzn. najpierw rzut oka na mapę potem jazda do najbardziej oddalonego pacjenta jeśli mamy mało sekund po drodze zabieramy 1 pacjenta lub 2 pacjentów i jazda do szpitala
Jeśli spełnisz te wszystkie warunki sukces murowany.

>Tak btw czemu nie masz 3 skoków? I niektóre RC

Dnia 11.03.2013 o 15:43, Tyler_D napisał:

były aż nadto namolne. Swoją drogą jak ci się udało nabyć miejscówki? oO


Ponieważ zaraz na początku gry można wykonać tylko 33 skoki te 3 ostatnie są dostępne dopiero wtedy gdy normalnie uzyskasz dostęp do drugiej części wyspy i wykupisz studio filmowe.
Skoki są dostępne w misji
http://www.youtube.com/watch?v=uJh5KnKUtFE
2:58,3:35,5:39
Żaden problem.
Kiedy wykonasz ostatni trzeci skok dostaniesz 10.000$ oraz informację że wykonałeś wszystkie skoki.

GTA:VICE CITY ukończyłem w 100%.

PS. Jeśli zaś chodzi o GTA:SA to też zaraz na początku gry to jest po misji Tagging Up Turf
bez użycia kodów zebrałem wszystkie ostrygi, podkowy, pstryknąłem wszystkie zdjęcia w San Fierro, wysprejowałem wszystkie tagi, zaliczyłem randkę z Katie Zhan w San Fierro, zrobiłem misje vigilante (to był koszmar) paramedica (jeszcze większy koszmar) strażaka, taksówkarza oraz zebrałem 1000 pocisków do miniguna tyle że tu powodem była frustracja z powodu idiotycznego założenia niektórych misji oraz założeń samej gry za misje vigilante Rockstar będzie się smażył w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 22:01, kerkas napisał:

To teraz normalnie Cię powalę na łopatki te wszystkie wyniki osiągnąłem zaraz na początku
jeszcze przed pierwszą misją czyli
http://www.youtube.com/watch?v=T2WSixKiiSs

Spoiler

kiedy nie masz dostępu do drugiej części wyspy.



Celowo na wszelakie sposoby podkreśliłem powyższe zdanie, bo mi to na przykład kompletnie nie imponuje a zamiast tego jedyne co sunie mi się do powiedzenia to pytanie: "Ale po co?!".

I nadal będę to powtarzał. Po za tym myślę, że panowie z R* wyśmialiby Cię, bo to co robisz to świetny pokaz "nołlajfienia", który akurat nie ma na celu zupełnie nic (czyt. druga wyspa zablokowana -

Spoiler

no łoł!

).

Ps. No i to ciągłe podkreślanie "bez użycia kodów". Zapomniałem, że wszyscy inni to ciorchali GTA tylko na kodach, bo inaczej przejść się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sobie siedzę i myślę, zastanawia mnie jedna rzecz. O tym że da się przejść na drugą wyspę znacznie wcześniej pisałeś już nie raz. O tym że można tam zaliczyć x misji i mieć ''na starcie'' więcej kasy, kryjówki, pancerze, broń i tym podobne też. Tylko na dobrą sprawę po co to wszystko? Owe misje dodatkowe trzeba / wypada zaliczyć tak czy inaczej, niezależnie od tego kiedy. Ale przecież na tym polega właśnie gra by wszystko sobie odblokowywać w miarę postępów w graniu. Czy mowa o znajdźkach, kasie na propertiesy i innych cudach. Po prostu robiąc tak imo nieco psujesz sobie rozgrywkę. Co prawda takie coś gdy gra się enty raz nie jest wielkim oszustem ale zwyczajnie nie widzę powodu by za tym pierwszym, drugim, trzecim razem powiedzmy ''nołlajfić'' by mieć 150 zdrowia, bieg na maksa i 150 pancerza i początkowe misje wykonywać z M4 i mingunem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować