Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 23:47, Tuneer napisał:

> >
Gdzie jest studio filmowe??

Znajduje się ono na wysepce w północnej części mapy...dojazd do studia jest pomiędzy tymi dwoma największymi wyspami, nie pomnę nazwy :)
Najlepiej, od posiadłości Diaza leć na północ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:52, Tuneer napisał:

> > > >
wielkie dzieki ;]

Do usług, polecam się na przyszłość ;)

Ciekawi mnie, czy ktoś z Was przeszedł grę na 100% bez żadnych cheatów, poradników i tym podobnych?
Ja sobie kiedyś poczitowałem i był niezły moment zaskoczenia, jak chciałem wziąć jedyne 2 ostatnie paczki...a ich nie było tam gdzie powinne były być :D Zniknęły od kodów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:55, Sztywny-pl napisał:

Ciekawi mnie, czy ktoś z Was przeszedł grę na 100% bez żadnych cheatów, poradników i tym podobnych?

Nom, ja przeszedłem. I powiem że może nie jest to łatwe ale cała gra bez żadnego dednięcia :D
Oczywiście z zapisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zassałem jednego moda, i na nowo zaczynam grać w GTA VC xD Na gtasite.pl, poszukajcie moda Vice City Deluxe, zmienia wszystkie samochody, niektóre miejsca, mamy np. Pizza Hut albo reklamy Panadolu xD Wszystkie bronie są teraz prawdziwe, i na dodatek wiernie odtworzone w grze:) Jedyne co jest denerwujące w tym modzie, to to że czasami w samochodach migają felgi, ale to nie przeszkadza:)

Normalnie w GTA VC już nie grałem, bo mi sie znudziło, ale po zainstalowaniu tego moda na nowo odkryłem VC xD
Nie ma to jak mknąć przez Vice City w Lamborghini Murcielago albo Nissanem, SKyline prosto z filmu Za Szybcy Za Wśćiekli:)

W tym modzie jest nawet Lancia Delta Integrale:) Polecam tym, którym znudziło się "normalne" GTA VC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 23:55, Sztywny-pl napisał:

/.../
Ciekawi mnie, czy ktoś z Was przeszedł grę na 100% bez żadnych cheatów, poradników i tym podobnych?
/.../


Ja ;p Żaden to problem. Ale jaja sa z Ultimate VC mod. Jak jest ta misja od Corteza co ochraniasz tego Diaza z pomocą Lance, to podmienia admirala na 2 dzwiowy, i on przy wysiadaniu umiera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Vice City nie ma boiska do kosza, a przynajmiej nie można na nim grac. A co do tej gry, to uważam jednak, że GTA 3 było lepsze, może dlatego, że była to jedna z moich pierwszych gier i zagrywałem w nią prawie cały czas...później pojawiło sie VC które już mnie tak nie wciagnęło lecz przeszedłem, a w San Andreas pograłem tylko kilka godzin i przestałem grać, coś mnie znudziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie troszke glupie ale wczoraj dopiero pierwszy raz wlączylem:) zgralem se piosenki do radia że jak se samochodem jade to mi gra moja muzyka:)) tylko że troche cicho mi gra:P jakim klawisze przyglaśnia sie radio i czy w ogóle tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:52, tm93 napisał:

i jeszcze jedno:)) jak sie podnosi motorek?którym klawiszem?

Tym samym jakim wchodzisz do samochodu. W normalnych ustawieniach to chyba ENTERem się wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:46, tm93 napisał:

mam pytanie troszke glupie ale wczoraj dopiero pierwszy raz wlączylem:) zgralem se piosenki
do radia że jak se samochodem jade to mi gra moja muzyka:)) tylko że troche cicho mi gra:P
jakim klawisze przyglaśnia sie radio i czy w ogóle tak można?


W opcjach muzyki ścisz sobie dźwięki płynące z otoczenia a podgłoś te dotyczące muzyki i sprawa załatwiona. Choć przyznaje, że muzyka z mp3 jakoś w tej grze zawsze była ciszej niżeli ta w radiostacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 22:24, choper napisał:

> i jeszcze jedno:)) jak sie podnosi motorek?którym klawiszem?
Tym samym jakim wchodzisz do samochodu. W normalnych ustawieniach to chyba ENTERem się wchodzi.

heh al mi chodzi jak jeździć na jeednym kólku:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 21:52, tm93 napisał:

i jeszcze jedno:)) jak sie podnosi motorek?którym klawiszem?

Sprawdź w opcjach -> prowadzenie pojazdów. Z tego co pamiętam to były to klawisze na klawiaturze numerycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA: Vice City to moja ulubiona gra z wszystkich części GTA :-). Pamietam jak kiedyś grałem u kolegi w Vice City i tak mi się spodobała, że pomyślałem że muszę mieć tą grę. I już na drugi dzień sobie kupiłem za 140zł. Dużo, ale warto było. I to nie było zwykłe opakowanie. To była wersja a`la kolekcjonerka - takie luksusowe wydanie, otwierało się raz - było widać dwa art worki z gry otwierało się drugi raz - było widać włożoną instrukcję do gry i mapę po drugiej stronie. Otwierało się trzeci raz i było widać dwie płyty. Wtedy przestałem mieć wątpliwości - ta gra była warta 140zł. I jak się potem zagrywałem w VC...Ah... te czasy. :-) A w ogóle moja historia z GTA jest dość ciekawa.
W ogóle się nie interesowałem serią GTA, widziałem i czytałem recenzję GTA VC w Komputer Świat Gry (jeszcze tedy czytałem to pismo), lecz wtedy omijałem wszystkie gry, które są po Angielsku. Uważałem, że grę trzeba rozumieć a wydać 140zł na grę po Angielsku nie warto. Więc nawet się nie zainteresowałem tą grą. Później zobaczyłem w kiosku że jest do kupienia GTA2. Pamiętałem że jest GTA VC do kupienia a w kiosku GTA2 było za 15zł, chyba więc się skusiłem i kupiłem. Miło mi sie grało. Potem kilka miesięcy później poszedłem do kolegi i pokazał mi GTA Vice City. I wreszcie miałem okazję zagrać. Nie no- co z tego, że gra jest po angielsku - ale jaka to gra! Te miasto, ta piękna grafika, mogę robić co chcę jeździć, biegać, pływać motorówkami... I właśnie od tego momentu dzięki mojemu koledze jestem wielkim fanem całej serii GTA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować