Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 14:28, micol napisał:

>
> > Jak ci się trudno nim steruję to zmień sterowanie.
> Wiem zmieniałem ale to jest kwestia cierpliwośći i skupienia ale cóż będę dalej
próbował
> na pewno sie uda :)

No cóż, kiedyś się uda :) Tylko omijaj tych gości z pistoletami. Powodzenia.

hehe powodzenie zawsze sie przyda dzieki na pewno mi sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kto zleca ?
2. Nazwa misji
3. W grze są briefingi ( opis celów, co i jak zrobić ) jak nie rozumiesz anglika - słownik pomoże
4. Pytanie: usunąłeś mnie ze znajomych tak? Chodzi mi tylko o potwierdzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzenie graczy w końcu się spełniło Grand Theft Auto: Vice City trafi do Kolekcji Klasyki, a co za tym idzie będzie kosztował jedynie 25 zł. Trzeba przyznać że wygląda to bardzo interesująco, jako fan serii GTA nie wyobrażam sobie abym nie kupił sobie Vice City za tak atrakcyjna cenę. Teraz nie pozostaje nic innego tylko czekać na 16 maja aby udać się do sklepu w celu zakupu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 18:42, Sebat1 napisał:

Marzenie graczy w końcu się spełniło Grand Theft Auto: Vice City trafi do Kolekcji Klasyki,
a co za tym idzie będzie kosztował jedynie 25 zł. Trzeba przyznać że wygląda to bardzo
interesująco, jako fan serii GTA nie wyobrażam sobie abym nie kupił sobie Vice City za
tak atrakcyjna cenę. Teraz nie pozostaje nic innego tylko czekać na 16 maja aby udać
się do sklepu w celu zakupu :P

No racja trzeba miec te gre ja mam GTA Trylogia i jestem zadowolony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu nie miałem kompletnie co robić i przypomniałem sobie o Vice City. Nie minęły 2 tygodnie i już przeszedłem xD. Teraz chyba będę się bawił modami i szukał paczek :P. Kocham ten klimat. Nie to co w szarym GTA III, czy SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2008 o 18:43, Patryk Mogilno napisał:

No racja trzeba miec te gre ja mam GTA Trylogia i jestem zadowolony;)


Ja nie kupiłem Trylogii GTA ponieważ jedynka i dwójka z perspektywy czasu wydaja się mało ciekawe, a trzecią część już posiadam więc nie miałem powodu aby zainwestować w tą Trylogię, natomiast GTA: Vice City to już inna bajka, długo musieliśmy czekać aż tytuł ten w końcu stanieje i teraz gdy tak się stało, nie ma innej możliwości kupić po prostu trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że GTA Vice City to najlepsza część serii. Misje mi się bardzo podobały, klimacik lat 80 (radyjko xD), spory świat i gierka chodziła na moim starym kompie (który stoi teraz nieużywany ;)). Choć zdarzały się wkurzające bugi (topienie się aut w asfalcie) albo wymagające sporej zręczności misje, ale przeszłam GTA VC 3 razy i powiem szczerze, że mi się nie znudziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 14:04, Patryk Mogilno napisał:

Ja mam Gta Vice Sity Stories na play Station 2 i gra mi sie bardzo podoba. Moze i kupie
zwykłe Vice Sity

Nie ma takich gier. Jest tylko Vice City!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 14:11, choper napisał:

> Ja mam Gta Vice Sity Stories na play Station 2 i gra mi sie bardzo podoba. Moze
i kupie
> zwykłe Vice Sity
Nie ma takich gier. Jest tylko Vice City!

hehehe widac ze sie znasz na grach wpisz w google GTA Vice City Stories to zobaczysz czy jest;) Aha jak nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale bo z siebie zrobisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 14:15, Patryk Mogilno napisał:

> > Ja mam Gta Vice Sity Stories na play Station 2 i gra mi sie bardzo podoba.
Moze
> i kupie
> > zwykłe Vice Sity
> Nie ma takich gier. Jest tylko Vice City!
hehehe widac ze sie znasz na grach wpisz w google GTA Vice City Stories to zobaczysz
czy jest;) Aha jak nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale bo z siebie zrobisz ....

Ja z siebie robię? Wiem, że jest Gta Vice City Stories i Gta Vice City, a o gta Vice Sity nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robić. Przedzedłem wszystkie misje z wątku głównego(pomijając finał) i misję od Malibu i ''lodziarni'' a ostatnia misja się wogóle nie pojawia! Co mam zrobić??
PS. Odebrałem telefon od Sonnego który chciał kasę i wrzeszczał na mnie i groził mi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:14, darth 16 napisał:

Nie wiem co robić. Przedzedłem wszystkie misje z wątku głównego(pomijając finał) i misję
od Malibu i ''lodziarni'' a ostatnia misja się wogóle nie pojawia! Co mam zrobić??
PS. Odebrałem telefon od Sonnego który chciał kasę i wrzeszczał na mnie i groził mi.
:D


A wykupiłeś wszystkie biznesy i zapewniłeś sobie dochody z nich ? Poza tym czy wykonałeś misję Cap the Collector i Cop Land ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 15:25, darth 16 napisał:

A trzeba wykupić biznesy???


No raczej ... poza wykupieniem trzeba wykonać misje z nimi związane tak aby owe przedsiębiorstwa przynosiły zyski jak Vercetti Estate na Starfish Island ... z tego co pamiętam w wersji na PC nie trzeba chyba wykupywać klubu ze striptizem i kompanii taksówkarskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować