Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 16:02, Ecko09 napisał:

Jak wrzucić do gry swoje mp3?


poszukaj instrukcji na stronach fanowskich poświęconych gta :vice city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:02, Ecko09 napisał:

Jak wrzucić do gry swoje mp3?


Otwierasz Mój komputer klikasz na dysk na którym zainstalowałeś to GTA i tam ci piszę taki folder MP3 klikasz na niego i po prostu wrzucasz swoją muzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga niektóre utwory w Vice City sa tez fajne ;) Tylko trza poczekac w radiach niektorych az poleci ten kawalek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 09:39, Infes napisał:

Swoja droga niektóre utwory w Vice City sa tez fajne ;) Tylko trza poczekac w radiach
niektorych az poleci ten kawalek :]

Zawsze przecież można kupić gdzieś sounds track. Widziałem kiedyś takie płyty w media markcie, każde radio to osobna płyta. Mi bardzo podoba się piosenka TOTO z GTA san Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:44, KrzychoCJ napisał:

Istnieje chyba program do wyciągania muzyki z GTA VC. Do SA na pewno jest, do VC nie
jestem pewny.


Ano jest taki program, kiedyś go gdzieś znalazłem jednak nie pamiętam gdzie, był on jednak lipny, bo muzykę z jednej stacji zapisywał do jednego dużego pliku razem z reklamami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:44, KrzychoCJ napisał:

Istnieje chyba program do wyciągania muzyki z GTA VC. Do SA na pewno jest, do VC nie
jestem pewny.


Jak już cinus` wspomniał takowy program istnieje ale też niestety nazwy nie pamiętam. Wiem za to że był on kiedyś w Bonusie na jednej z płytek z CDA z bodaj 2003 lub 2004 roku. Jak kiedyś odkopię te płytki dam znać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:49, KŁEJK napisał:

Jak już cinus` wspomniał takowy program istnieje ale też niestety nazwy nie pamiętam.
Wiem za to że był on kiedyś w Bonusie na jednej z płytek z CDA z bodaj 2003 lub 2004
roku. Jak kiedyś odkopię te płytki dam znać ;).


Byloby milo z Twojej strony bo jest naprawde kilka fajnych utworow jesli chodzi o Radia w Vice City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:47, cinus` napisał:

> Istnieje chyba program do wyciągania muzyki z GTA VC. Do SA na pewno jest, do VC
nie
> jestem pewny.

Ano jest taki program, kiedyś go gdzieś znalazłem jednak nie pamiętam gdzie, był on jednak
lipny, bo muzykę z jednej stacji zapisywał do jednego dużego pliku razem z reklamami
:/


Cinus'' - ten program robił tak, bo inaczej się nie da... Kazda stacja jest zapisana w jednym pliku jakiegoś tam formatu, no i ten program nic ci na to nie poradzi xD
=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją może jakieś ciekawe mody do Vice City?
A co do tematu to wyszukałem gdzieś że do wyciągania muzyki z VC przydaje się program ADF Converter. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie się dziwie taka świetna gra jak Grand Theft Auto: Vice City już od miesiąca leży na sklepowych półkach w Empikach za tak atrakcyjną cenę 25 złotych , a ja jeszcze jej nie kupiłem , będę musiał jak najszybciej naprawić ten błąd i w końcu zakupić ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 09:32, GeeRLZ napisał:

Ja w GTA VC nie mogłem przejść misji z lataniem małym helikopterem i przenoszeniem bomb
do budynku


Przyznaję trudna misja ale da sie ja przejśc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 20:51, Dekerinho6 napisał:

> Ja w GTA VC nie mogłem przejść misji z lataniem małym helikopterem i przenoszeniem
bomb
> do budynku

Przyznaję trudna misja ale da sie ja przejśc ;)


Ano trudna, ale jak się już ją przejdzie (ja doszedłem do wprawy i jako takich problemów nie miałem, nie wiem jak teraz będzie - dawno w VC nie grałem, czas powrócić do mojej ulubionej gry akcji ;]), to radość spora z tego wynika. :D

Ogólnie GTA VC bardzo mi się podoba - wolę klimat słonecznego vice city (wzorowane na miami chyba) lat 80-tych, niż raperowatych afroamerykaninów z San Andreas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować