Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2015 o 19:10, Prince_Miki napisał:

Tak, żeby przejść grę w 100% musisz kupić ten klub.


Aha dzięki wielkie za odpowiedź :)
Teraz jeszcze muszę tylko troszkę gotówki zdobyć, ponieważ straciłem na inne nieruchomości, nie te co trzeba :P
Dzięki jeszcze raz wielkie
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patche wgrane, sterowniki zaktualizowane, tryb zgodności włączony??

Spróbuj też skasować plik gta_vc.set - czasem pomaga. Generalnie to jest dość częsty problem z kartami dźwiękowymi zintegrowanymi. Możesz tez spróbować pogrzebać w wyborze przyspieszania sprzętowego (EAX etc.). Jeżeli zaś wgrywałeś modyfikacje spróbuj przeinstalować grę na "czysto". Sam kiedyś miałem taki problem i wystarczyło skasować w/w plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Mam do was pytanie włączam Gta Vice city na win 8.1. I gra się nie włącza tylko pokazuje si komunikat Unhandled exeption c0000005 At address 006f6330. Gre włączyłem w trybie zgodności z Windows Xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z grą GTA: Vice City. Gra uruchamia się ładnie, wyświetlają się dwie zajawki producenta i w momencie, kiedy ma się pokazywać ekran ładowania gry, wywala mnie do Windowsa, bez żadnego komunikatu. Nie wyświetla żadnego błędu. W dzienniku zdarzeń też nie ma żadnych errorów, nic. Po prostu wyrzuca z powrotem do pulpitu i gra znika z paska zadań. Próbowałem uruchomić ją na zgodnościach z różnymi systemami, ale nic z tego. Kombinowałem też przy zapobieganiu wykonywaniu danych (DEP), to znaczy zaznaczyłem opcję "Włącz funkcję DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej" i zaznaczyłem gta-vc. Nic to wszystko nie dało.
Czy macie może jakieś pomysły, co jest przyczyną tego problemu? Gra jest ok, bo na innym kompie (nieco słabszym od mojego) chodzi jak marzenie.
Bardzo proszę o pomoc!

Parametry komputera:
HP 550
Windows XP Professional
Intel Core
2 GB RAM
1.40GHz
karta graficzna: Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 16:03, Jogin94 napisał:

Witam,
mam problem z grą GTA: Vice City. (...)


Może syf na kompie? Miałem podobny problem ale w 2003r., jeszcze na kompie z win98.
Wtedy czyszczenie rejestru pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 20:34, Maddie66 napisał:

Witam, mam problem z przejsciem 2-och misji (latanie helikopterem). Nie wychodzi mi to,
dlatego zwracam sie z prosba: przejdzie mi to ktos? Mosja A i misja w wytwórni filmowej.
:D Bd wdzieczna i prosze o odeslanie :)

moj save: http://catshare.net/SicXm0PdsKTYEhdv


Plik został usunięty.

Wyślij mi na maila kerkas@op.pl z opisem o które zlecenia chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować