Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kody na betę WotLK to góra złota

23 postów w tym temacie

Ja nie rozumiem takich ludzi 500funtów dać za możliwość testowania na pewno mocno zabugowanego tytułu choć jeśli ktoś ma pieniędzy w bród a kocha wowa to można ich zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię sobie wyobrazić ich sytuację. Sam dałbym duzo za uczestnictwo w betatestach nadchodzącego Diablo 3 - no może nie 300 funtów, ale 15 na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiałbym 20 zł, ale ponad 500 Ł !!!??? Czyli ponad 2000 zł. Czyli średnia krajwa pensja. To chyba ktoś z rodu królewskeigo sobie kupował ;)

Najpierw muszę kupić Battlechest- a WotLK kupię dopiero wtedy gdy cena zejdzie ponizej 80 zł. No chyba, że tak się uzależnię od WoWa, że nie wytrzymam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie dziwię się - mogliśmy się tego spodziewać.

Fani World of Warcraft na pewno będą gotowi słono zapłacić, by tylko przed innymi móc pograć w drugi dodatek do swojej ukochanej gry. Ten "incydent" można porównać do kolekcjonerów gier - Ci gotowi są wydawać setki euro, dolarów, funtów, złotych, by tylko zdobyć dany egzemplarz gry, lub jakiś dodatek. Cóż, przypomina mi się sytuacja, jak widziałem gdy pewna osoba kupowała figurki po 500 zł - nie pamiętam tylko, z jakiej to były gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:16, AleAle napisał:

Ja zaś po cichu cieszę sie, że beta-testy do Guild Warsa 2 będą najpewniej otwarte ;D

Ja też, ale bardziej bym obstawiał, że tam będzie też afera z kluczami. ;]
Maniacy do zakupu też by się znaleźli, no i grosik wpadłby do kieszeni. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzi dla których te 500 funtów to jak 5 groszy. Możecie im współczuć. Ja uczciwie zazdroszczę. A wtedy zmienia się optyka i cena nie odgrywa aż takiej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 14:15, Aragloin napisał:

Ja rozumiałbym 20 zł, ale ponad 500 Ł !!!??? Czyli ponad 2000 zł. /.../


Wiesz, dla niektórych 500 funtów może być tym samym, co dla Ciebie 20 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff. Też mi coś. Nic by im się nie stało gdyby spokojnie poczekali by na dodatek zamiast bulić na betę takie pieniądze. Rozumiem, że są tacy co im ślina cieknie na sam widok i jak nie wezmą udziału w testowaniu bety to się uduszą ale ludzi myślący racjonalnie (bez uzależnienia od WoWa) mogą sobie to zwyczajnie odpuścić. A chyba, że to pewna moda za granicą rodzaju - kolega ma to i ja mieć muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki szał na punkcie jakiejś gierki? No cóż, ludzie, którzy dla takich tam beta-testów gotowi są "zrobić wszystko" zawsze mnie dziwili. No cóż, dziwacy od zawsze się zdarzali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi, którzy kupują coś, co istnieje jedynie w świecie wirtualnym... Kupują i to za niemałe sumy! Za te 513 funtów można by pograć w World of Warcraft przez parę ładnych lat, a nie tylko miesiąc w Betę. Psychiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować