Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2008 nadchodzi. Wygraj wejściówkę i zobacz najlepsze gry przed innymi!

28 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 11:43, Pawłek napisał:

A co się dzieje, gdy wygrywam bilet, ale okazuje się, że nie mogę jechać? Mogę go komuś
oddać albo sprzedać?

No lepiej komuś oddać niż żeby się zmarnował. :P
A pewnie jak zwykle wygrają jacyś nikomu nie znani obywatele, którzy nawet nie dowiedzą się, że wygrali a jak dowiedzą się to to oleją... I bilety przepadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 08:02, Spaykus napisał:

Tak jak pisaliśmy - nagrodą jest 10 ufundowanych przez Targi Lipskie Polska biletów na
targi GC 2008. Nie nocleg, nie dojazd.


Jedną noc to i na stoisku M$ można się wyspać. No, ja bym tak zrobił. :D

------------
W sumie jak ktoś wygra ten bilet, to tych targów nie odpuści. Ja za żadne skarby nie oddałbym tegoż biletu. Pf, święto graczy i nie być na nim- nu, nu, nu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:18, mefiperes napisał:

Jedną noc to i na stoisku M$ można się wyspać. No, ja bym tak zrobił. :D

------------
W sumie jak ktoś wygra ten bilet, to tych targów nie odpuści. Ja za żadne skarby nie
oddałbym tegoż biletu. Pf, święto graczy i nie być na nim- nu, nu, nu. :]


Dobrze gada, dać mu... flaszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze Ci co pojadą. Już nie mówię o tych co wygrają bilet, bo to farciarze do potęgi ;) Pewnie wzięłabym udział, gdybym mogła tam pojechać, ale tak to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zerknąłem na pytania z ciekawości i niektóre pytania są całkiem trudna , a zwłaszcza to ostatnie. ;> Nie wysłałem odpowiedzi na te pytania , bo i tak niestety nie miałbym możliwości aby tam pojechać. Natomiast wszystkim szczęściarzom życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować