Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FlatOut Ultimate Carnage- będzie polski podtytuł!

46 postów w tym temacie

I potem będzie tak:
Grał ktoś w FlatOut Armagedon?
Nie, a co to?
No FlatOut Ultimate Carnage...
A! To mówże tak od razu.

Moim zdaniem kiepski pomysł i niepotrzebna zmiana tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a prawdziwe jaja będą jak za dwa lata zrobia kolejną czesc pt. FlatOut:Armageddon :))))
i od kiedy to slowo ''armagedon'' jest POLSKIM podtytułem :/// moze i zostalo wciagniete na sile do slownika ale to totalne zapozyczenie :( bezsensu....... przekombinowane a news jakby normalnie zloza zlota odkryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc szczery to firmie CDP totalnie sie cos pojeb......o. Nie maja juz co robic to wymyslaja. Niby dobry sposob. Bo przyjdzie taki Zielony Kowalski zobaczy pudelko oooooooooo to nie FLATOUT 2 tylko FLATOUT ARMAGEDDON trzeba kupic dopiero w domu okaze sie ze to samo i bedzie miec pretensje. Zenada ze strony CDP nie sadzilem ze przedstawiacie tak niski poziom i w tai bezczelsny spob chcecie cosbie nakrecic chetnych na niby nowa stara gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd CD Projekt wziął ten kosmiczny podtytuł?!
Takie decyzje są według mnie najgorsze, jaki podejmuje największy dystrybutor gier w Polsce. Kiedy sobie pomyślę, że jeszcze za to zapłacili... O, zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko co za matoł wymyślił taki podtytuł (ja rozumie lubić firm Armageddon ale bez przesady)??:|
Gdy widzę coś takiego to zaczynam się zastanawiać komu CDP płaci za tłumaczenia (i wymyślanie) tytułów/podtytułów ich gier, toż to żenada jaką bardzo żadko się widzi?:/
Wolałbym żeby "Ultimate Carnage" zostało przetłumaczone jako "Totalna Rozwałka" ale nieee, no po co tłumaczyć coś "w miarę" dobrze skoro można wymyślić taki debilny podtytuł.
Nóż się w kieszeni otwiera, czasami CDP zadziwia mnie głupotą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O__o

Lekkie zdziwko, tak samo miałem z "STALKER''em: Czyste niebo"... IMO o niebo lepiej brzmi "FlatOut: Ultimate Carnage", niż "FlatOut: Armagedon"... Gdy wypowiemy pierwszy tytuł od razu wiemy o co chodzi, a z tym Armagedonem to coś nie tak. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HOLY SHIT! No to może niech nasz kochany CDP jeszcze bardziej zaszaleje i zrobi podtytuł: Totalna Roz*ebka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi ten podtytuł nie pasuje. Ale fakt że w Polsce będzie "Armagedon" a nie "Ultimate carnage" nie zmieni mojego przekonana do FlatOuta i na pewno go kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armagedon... ta jasne. Ten tytuł pasuje jak na moją babcię jej sukienka sprzed 30 lat... A jednak CDP potrafi jeszcze czymś zaskoczyć... gdyby to było w pozytywnym znaczeniu to powiedziałbym "oby tak dalej" ale... tym razem nie powiem tego. A panu który wymyślił ten B E Z N A D Z I E J N Y tytuł życzę wszystkiego dobrego... pod warunkiem że nie będzie robił "polskich" (armagedon?) tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak się cieszmy że to FlatOut a nie np. sequel Destruction Derby, wyobrażacie sobie pudełko z napisem ''Destrukcyjne Derby''? Ale to jest to do czego dążą fani pełnych lokalizacji - co z tego że bez sensu, grunt że polskie (w tym wypadku polskawe..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że tak jedziecie po tym podtytule. Nie brzmi najgorzej, a porównaniu z niektórymi spolonizowanymi podtytułami wypada bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować