Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer: "GTA IV [...] wkrótce na PC"

265 postów w tym temacie

Skoro tak uwielbiasz geografię, powinieneś wiedzieć, że krajów bogatszych od Niemiec jest dużo więcej, niż trzy... I na pewno nie są to Chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uwierzę w żadne domniemania typu "Czy będzie, czy nie będzie", dopóki Rockstar oficjalnie nie powie: "Wydajemy GTA IV na PC". A to, że jakiś malezyjski PC Gamer tak pisze... kto wie, może chce tylko narobić szumu. Nie mam żadnej konsoli i dla GTA IV ani żadnej innej gry nie będę jej kupowała. Jeśli Rockstar zrezygnuje z GTA IV na PC, to nic, mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV na blaszaki to nie to samo co 32 cale, pad w rękach, wygodny fotel i 5 na 1 serround :) Choć PCtowcy się ucieszą. poza tym, to było do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:08, Neysha napisał:

A to, że jakiś malezyjski PC Gamer tak
pisze... kto wie, może chce tylko narobić szumu.

Równie dobrze możesz napisać że CD-Action, to " jakiś tam Polski magazyn o grach komputerowych " :)
PC Gamer, to PC Gamer, nie ważne czy malezyjski, czy rosyjski, czy amerykański.
A wiesz co mnie najbardziej ciekawi ? Czemu u diaska nie ma w internecie jeszcze informacji CO napisano w magazynie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah... odwieczny problem z GTA4, dyskusją nad tą grą "Czy wyjdzie na PC" jest tak ogromna jakby to była jedyna gra na którą PC-towcy mogą czekać, pamiętajcie że w produkcji na blaszaki są takie tytuły jak Fallout 3, Diablo 3 czy Fay Cry 2 jeżeli GTA nie wyjdzie na PC to trudno za jakiś czas X360 stanieje do ok 400zł i jak ktoś nie będzie mógł wytrzymać bez nowego GTA to będzie zmuszony wydać te 400zł i po problemie :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie zauważyliście czasem że na obrazku załączonym do tego komenta klient jest bodobny do aktora Jasona Stathamana :D hehe. Co do GTA 4 na Peceta to i tak na razie sobie nie pogram bo nie mam sprzętu na tak potężną gre ;] Mnie się nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakże by GTA 4 mogło nie wyjść na PC ? ... wqrza mnie jednak to faworyzowanie konsol i oczekiwanie po roku na tytuł mimo że z reguły jest on bardziej dopracowany... zapominają producenci skąd sie wywodzą i na jakiej platformie uczynili swe tytuły bestsellerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła wiadomość, czekam na GTAIV z dużą niecierpliwością, grałem we wszystkie części (syfiaskich Stoiersów nie zaliczam, bo są naprawdę słabe) serii i zaprawdę przykro by było gdybym nigdy nie mógłbym zagrać w czwartą część. A konsol nie mam w ogóle zamiaru kupować (już się nagrałem w VCS na padzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a to nie jest ten super-uber-duper news, o którym PC Gamer pisał w którejś zapowiedzi (na gramie też było o tym pisane)?

Poza tym wiadome było, że IV na pecety to tylko i wyłącznie kwestia czasu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:42, Linux M napisał:

Hmm, a to nie jest ten super-uber-duper news, o którym PC Gamer pisał w którejś zapowiedzi
(na gramie też było o tym pisane)?

Poza tym wiadome było, że IV na pecety to tylko i wyłącznie kwestia czasu. ;P


No tak, było już wielokrotnie pisane że gra powstaje na PC, ale ciągle nie ma oficjalnych zapowiedzi, więc każda taka wiadomość jest wielkim wydarzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:48, Darkstar181 napisał:

Mnie irytują użytkownicy konsol, którzy najpierw drą się że danej gry nie będzie na PC,
a gdy jednak się ona ukazuje, to zaczyna się pyskówka w stylu " pewnie i tak wam nie
pójdzie".
Mimo to jakoś nie pragnę by PC, bądź któraś z konsol przejęła rynek. Da się z tym żyć.


Prawda? Do tego co napisałeś bym jeszcze dodał nieśmiertelne "no dobra, będzie na PC ale ile czasu po konsolowej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 13:45, Bambusek napisał:

Prawda? Do tego co napisałeś bym jeszcze dodał nieśmiertelne "no dobra, będzie na PC
ale ile czasu po konsolowej".

:)
Tego właśnie zapomniałem dopisać. " My i tak mieliśmy wcześniej " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to norma u Rockstara. Wydają nowe GTA mówiąc, że tylko na konsole. Po 0,5 do 1 roku nagle wydają to GTA na PC. Minus jest to, że trzeba czekać, a plus''em to że do tego czasu gta będzie wyglądało o wiele lepiej niż jego konsolowe odpowiedniki. To ten sam schemat co w GTA:SA i chyba VICE CITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Predzej, czy pozniej bedzie GTA IV na pc, predzej, czy pozniej, ale bedzie, a tytuł okładki magazynu może być po to, aby lepiej się sprzedał, gdzie w środku możemy przeczytać, że może to nastąpić...
co do tekstu: ""czwórka" ma wielkie szanse pojawi się na pecetach."
powinno być: "czwórka" ma wielkie szanse pojawić się na pecetach."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować