Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland z nową marką dla graczy okazjonalnych

18 postów w tym temacie

pepsi

For Fun to nowa marka Techlandu, której premierowym produktem będzie Karaoke for Fun. Niedługo zostaną zapowiedziane kolejne, jednak polska firma liczy także na wsparcie graczy w kwestii nowych pomysłów, mogących zostać urzeczywistnionymi dzięki omawianej inicjatywie.

Przeczytaj cały tekst "Techland z nową marką dla graczy okazjonalnych" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Techland to bardzo słaba firma. Jak sadzę staraja sie cos zwojować ze wzgledu na zastój swoich producentów. No, ale jak ma sie mi Cyanide w developingu to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Techland czerpie pomysły z zachodu.

Casuale ostatnio tam są bardzo modne, tak więc pomysł na stworzenie przez Techland gry tego typu nie jest zły. Co prawda ten gatunek w Polsce nie jest aż tak popularny, no ale cóż - może dzięki właśnie tego typu grom to się zmieni. Zobaczymy co z tego wyjdzie, moim zdaniem Techland sprosta zadaniu i zrobi dobrą i grywalną produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techland chce zyskac nowych klientów. Wiec nic dziwnego ,że szuka ich wsrod zwyklych ludzi. Dla mnie to kaaraoke to pomysl ciekawy i ma szanse sie powiesc jesli tylko dadzą jakies normalne piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 12:12, Kawosz napisał:

Wg mnie Techland to bardzo słaba firma. Jak sadzę staraja sie cos zwojować ze wzgledu
na zastój swoich producentów. No, ale jak ma sie mi Cyanide w developingu to przepraszam...


Kawosz gdzie się nie pojawisz nacierasz na Techland za te bugi w LOKIm :D
A przecież od tamtego czasu (ponad ROK) wydawali również inne gry: Experience 112, 9 Kompanię, Trackmanię
Teraz mają wydawać DrakenSanga, który ma być hitem RPG

Swoją drogą rozumiem, że bugi w LOKIm denerwują - mnie też, ale po co wieszać psy na ich Karaoke, za grę którą oni nie robili (zresztą i tak nie jest źle, polecam pograć w pierwsze odsłony Diablo, bez patchy albo w Two Worlds :))?

A Karaoke, chętnie sobie kupię i pośpiewam - fajne kawałki mają :)

P.S. Mega stronkę zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techland idzie do przodu - wydaje coraz lepiej, coraz lepsze gry (9 kompania, Loki, Legend). Zobaczymy co z tego projektu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to im się uda, ale widać, że starają się nie stać w miejscu i iść dalej. Zobaczymy ilu ludzi będzie zainteresowanych tym karaoke. Możliwe, że to dobry pomysł: szukanie klientów wśród zwykłych ludzi. Ja osobiście z niego nie skorzystam, ponieważ nie lubię (i nie umiem) śpiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo za pomysł:) Czekamy na polskiego Guitar Hero! Problem w tym, ze nie znoszę polskiej muzyki. Po za tym wole bardziej ambitne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:38, rorkdcr napisał:

niech zrobią coś ze swoim dziadowskim silnikiem najpierw.Karaoke,pfff


Jeśli mogę a gdzie ostatnio widziałeś nasz dziadowski silnik w akcji ?
Może w Call of Juarez ?
W końcu to była pierwsza gra na świecie która wykorzystywała DX10, więc jak nic się łapie do twojego opisu ;-)

A odnośnie Karaoke - to prosta w założeniach a bardzo udana produkcja.
W końcu Śpiewać każdy może ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie casuale to dobra sprawa jeśli się chce szybko zarobić na jakiś bardziej ambitny projekt (wierzę, że Techland to taka firma, ich gry są na swój sposób inne, ciekawe, lubię w nie grać). Osobiście nie wiem kto by kupował grę karaoke, no ale ok :P Jeśli to ma pomóc przy tworzeniu Chrome 2, jestem za :P

Co do silników Techlandu... Call of Juarez kiedy wyszedł, chodził naprawdę płynnie na med endowych komputerach, w przeciwieństwie do Chrome, który miał masakryczne wymagania, widać postęp. I czego by tu nie mówić, silniki Chrome Engine to JEDYNE silniki, jakie widziałem, które są w stanie renderować grafikę, która nie jest plastykowa. Naprawdę, do dziś pamiętam niesamowity wygląd metalu w Chrome lub drewniane drewno w CoJ. Dodam jeszcze, że Chrome 2 mnie wręcz oczarował, nie wiem jak z elo elo efektami jak motion blur, jakieś rozmycia itp. ale screeny z 2006 roku mają 10 razy więcej klimatu od jakichś szaro-burych, plastikowych Unreal Engine''ów 3 lub Crysis endżajnów. http://image.com.com/gamespot/images/2006/128/933051_20060509_screen002.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla pana z Techlandu.
Developerów trza wspierać a nie ganić. Techland obrał taką drogę a nie inną, i nie jest ona zła. Wydaje mi się, że w swój target trafiają celnie.
Więc do roboty panowie, życzę sukcesywnego pięcia się do góry. Macie sporo roboty, ale i doświadczenie w pracy z racji lat na rynku służyć wam będzie. Ile to już? 10 wam stukło zdaje się jakiś czas temu. To wy się chyba już najdłużej utrzymujecie ze wszystkich developerów?

RedStudio i PCF to inna kategoria. Te studia są relatywnie świerze z niewielką ilością tytułów. Doświadczenie na rynku też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:45, NITRO Techland napisał:

> niech zrobią coś ze swoim dziadowskim silnikiem najpierw.Karaoke,pfff

Jeśli mogę a gdzie ostatnio widziałeś nasz dziadowski silnik w akcji ?
Może w Call of Juarez ?
W końcu to była pierwsza gra na świecie która wykorzystywała DX10, więc jak nic się łapie
do twojego opisu ;-)

A odnośnie Karaoke - to prosta w założeniach a bardzo udana produkcja.
W końcu Śpiewać każdy może ;-)


Spayk nie może. Uwierz, Tomku ;> Kiedy będę miała okazję zaśpiewać z Techlandem, he?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre pytanie Lady Soleil! I czy dostanę mikrofon w zestawie?

EDIT: Jest n stronie czerwonymi wołami! odwołuje pytanie!

I podoba mi się ankieta...

\m/ ROCK ON \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować